Prezident v klatbě a nad Českem vyhlášen interdikt

Napsal
Sdílet článek

Pražská kavárna vyhrála volby a poslední překážkou na její cestě k absolutnímu ovládnutí české země a jejího lidu je Hrad a prezident Miloš Zeman, který v něm se svým štábem sídlí. Prezidentem byl Zeman v přímé volbě zvolen dvakrát, naposled v lednu 2018, lid mu věří, takže v nejvyšších etážích pražské kavárny bylo rozhodnuto vést boj nikoli osobně proti němu, ale jít na věc oklikou. A to tak, že se zaútočí proti jeho oddanému štábu a na jeho místo se postaví štáb nový, oddaný už nikoli jemu, ale pražské kavárně. Ta ho bude na Hradě účinně izolovat a to až do doby volby prezidenta nového v roce 2023, čímž kavárna pro vše, co nám chystá, bude mít volný terén. A nad Českem bude možná vyhlášen interdikt, to znamená zákaz všech projevů a názorů, které by se staronovým oficiálním výkladem věcí u nás byly v rozporu.

První signál, že se takto rozhodlo, poskytl už před několika dny senátor Fischer, když v rámci uměle vyprovokované a neuvěřitelně nafouknuté aféry kolem návštěvy předsedy sněmovny Radka Vondráčka u nemocného prezidenta ve vojenské pražské nemocnici, překvapivě na kanálu ČT prohlásil, že prezident je možná OK, ale čert že se spíš nalézá v jeho štábu. Takže hlavní útok se teď vede proti tomuto štábu a předseda sněmovny Vondráček, na jehož hlavu se v přítomnosti slétají hromy a blesky všech našich prostitujících se médií, se do aféry zamotal víceméně jen proto, že byl ve špatnou dobu na špatném místě. Ale i to bylo kavárníky nakonec shledáno příhodným, protože Vondráček je členem ANO a do budoucích jednání sněmovny bude užitečné, bude-li mít z minula na hlavě škraloup co nejtlustší.

A tak se stalo, že se tento nejvyšší představitel sněmovny ocitl v pátek večer na obrazovce ČT 24 v vedle tváře poslance STANu Gazdíka, kterému moderátor Řezníček jako hlavní prokurátor ve veřejném televizním slyšení proti třetímu nejvyššímu ústavnímu činiteli, určil roli prokurátora pomocného. Dlouhé minuty tak měl národ možnost pozorovat dvě tváře. Vlevo upřímnou, dobráckou a poctivost prokazující tvář poslance Vondráčka a jeho oči, vyjadřující úžas i bolest nad tím, v jakou spikleneckou obludnost dokázaly presstitutky obrátit jeho návštěvu u prezidentova lůžka, a vpravo gestapáckou, sprostou a surovou tvář Gazdíkovu, do níž jako by se zkoncentrovalo veškeré zlo, zášť i morální bída světa.

Skoro přesně takhle vypadal velitel osvětimského koncentračního tábora ¨Höss, říkal jsem si, když jsem tu zlou tvář pozoroval, a v duchu jsem vděčně blahořečil faktu, že po čtyřicítce si za svůj vzhled už můžeme sami. A téměř jsem se v tu chvíli modlil za to, aby teď, v tento moment, sledoval program ČT 24 celý národ a viděl totéž, co vidím já.

 • Lubomír Man
(Visited 208 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

 1. Lubomír Man – autor knihy (jedné z mnoha – lze další zjistit na netu)
  VÍM JAK SJEDNOTIT NÁROD – počet stran 94, možno objednat – cena 105 Kč
  Kniha zabírá děje domácí i zahraniční z období od ledna 2017 do ledna 2018
  ——————————–
  Myslím, že se nemýlím – autorem nejen dnešního článku, i mnohých předchozích zde, i jmenované knihy, je pan Lubomír Man. Smekám upřímně nad autorem a obdivuji jeho, v jeho věku poměrně již delší dobu seniorském, duševní vitalitu.
  Z jeho článků zde, knihu jsem nečetla, číst nebudu, celkem vypovídající je již její název, si nejsem jista jak myslí sjednocení národa.
  Snad napíše druhý díl o “sjednocování”, kde popíše a vyjádří se k situaci od r. 2019 – do nynějších dnů.
  Pan autor, a doufám, že mi promine, (ale proč promine?) má představy o sjednocování nějak předsametově zamrzlé. Možná ne, ale je to můj již dlouhodobější dojem z jeho slov, kde reaguje na aktuálno. Po svém, což je dobře, protože máme i svobodu projevu (neagresivního) – bez následků, že za to budeme popotahováni.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *