Příslušníci švédské armády půjdou do LGBT průvodu s pestře nalakovanými nehty

Napsal
Sdílet článek

Ano, to není vtip. Švédská armáda skutečně bude mít zastoupení v každoročně pořádaném “průvodu hrdosti”.  A mimo transparentů a uniforem a samozřejmě nezbytných duhových vlajek, budou mít alespoň pestrobarevně nalakované nehty.  Z takové armády by jistě měla Ursula “Lejno” velkou radost!!

Švédské ozbrojené síly se účastní letošního takzvaného průvodu hrdosti a tvrdí, že rozmanitost činí Švédsko bezpečnějším. Rozmanitost vyjádřili pestrobarevným lakem na nehty. “Naše síla se skládá z rozdílů,” uvádí velení armády.

Úkolem ozbrojených sil je  chránit zemi. Jenže ve Švédsku také armáda plně podlehla progresivistickému aktivismu, který prosazuje současná švédská vláda.

Obrana podporuje průvod hrdosti a tvrdí, že “rozmanitost” v rámci armády znamená, že Švédsko bude bezpečnější. Tedy tím máme rozumět, že čím více různých pohlaví bude v armádě zastoupeno, tím bude obranyschopnější? Myslím, že je to perfektní způsob, jak armádu už zcela znemožnit a v očích normálně myslících občanů degradovat. Už vidím, jak by taková armáda byla schopna bojovat proti tlupě muslimských hrdlořezů. Neměli by nejmenší šanci…

“Ozbrojené síly musí nakonec chránit Švédsko před ozbrojeným útokem. Taková situace bude extrémní s vysokými nároky na vojáky, námořníky a manažery. Pak rozdíly, rozmanitost a šíře různých zkušeností jsou síla. Zvyšuje to naši schopnost jednat pro útočníka nepředvídatelně,” tvrdí ozbrojené síly.

Aha, tomu jako máme rozumět tak, že těch 100 pohlaví s nalakovanými nehty tu bandu dobře cvičených hrdlořezů přemůže tak, že mohamedáni dostanou při pohledu na “duhovou armádu” záchvat smíchu a smích je přemůže natolik, že nebudou schopni bojovat???

Velitel Micael Bydén říká o tom, proč se podílí na LGBT průvodu a proč si myslí, že je účast armády na akci důležitá:

“Naše účast v průvodu je aktivní pozicí, kterou ukážeme, že vyznáváme stejné hodnoty, jako tito lidé a je také přirozenou součástí odpovědnosti za naše zaměstnance a dobrovolníky. Ozbrojené síly jsou jednoduše přesvědčeny o svých hodnotách a každý, kdo má vůli a schopnost přispívat k ozbrojeným silám, by se měl cítit vítán. Účastí v průvodu chtějí švédské ozbrojené síly ukázat svoji toleranci k rozdílům mezi lidmi, tuto diverzitu budeme bránit. Proto jsme součástí průvodu.”

A v rámci armády nehodlá akceptovat žádnou nesnášenlivost. Švédské ozbrojené síly proto provádějí  “průzkum zaměstnanců”,  aby mohly kontrolovat politické postoje zaměstnanců.

“Bereme na vědomí, že v organizaci se objevuje i nežádoucí chování. Nepřijímám žádnou formu zneužívající diskriminace nebo obtěžování – platí nulová tolerance. Jakmile se stane, že se někdo bude cítit zranitelným vůči nežádoucímu chování, mělo by to být řešeno rychle a profesionálně. Vždycky budeme jednat, nikdy se nedíváme jinam. Očekávám, že všichni v ozbrojených silách převezmou tuto odpovědnost a budou jednat, když někdo poruší náš kodex chování. Je to naše společná povinnost,” říká Bydén.

Kvóty na zastoupení různých pohlaví a orientací dokonce i v armádě, kde je – minimálně ve Švédsku – pravděpodobně důležitější patřičná ideologická “uvědomělost”, než schopnosti či fyzická zdatnost, nakonec pomohou právě těm, kdo si už poměrně brzy zkusí Švédsko převzít.

Už dnes je situace ve Švédsku taková, že se do některých čtvrtí policisté bojí, ostatně ani nemají možnost se pořádně bránit. A berou-li do svých řad i podobné blázny, jako byla policistka, která místo, aby zasáhla, poklekla před průvodem BLM a kála se za své bělošství, pak jsou policisté pachatelům tak akorát k smíchu. A jak se zdá, tak nejen policisté, ale k smíchu jim bude i armáda s pěstěnými duhovými nehty…

(Visited 173 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *