Proč bohaté arabské země nepřijímají své soukmenovce z chudších muslimských zemí?

Napsal
Sdílet článek

To je velmi častá otázka, na kterou stále narážím. Přitom odpovědi se přímo nabízí, i když na druhé straně předpokládám, že hlavní důvod asi tuší jen málokdo. Další důvody jsou již spíše podružné, i když v reálu se právě na ně běžně poukazuje. Nakonec, ono by bylo docela logické, kdyby země jako Saúdská Arábie, Katar, Kuvajt, SAE, Bahrajn či Omán své soukmenovce z Iráku, Sýrie, Pákistánu či Afghánistánu přijímaly.

Samozřejmě asi i vy tušíte, že tím hlavním důvodem odmítání muslimských soukmenovců nejsou finanční prostředky, kterými disponují tyto země v míře dostatečné. Bohaté arabské monarchie si své obyvatelstvo „rozmazlily“ tak, že na manuální práce musí přijímat pracovníky ze zahraničí. Přitom v řadách manuálně pracujících jsou velmi často křesťané. Proč nezaměstnávají výhradně muslimy?

Tedy jsme u prvního bodu, jímž je levná pracovní síla. Proč tedy nepřijímají na tyto práce výhradně muslimy, když z muslimských zemí odchází pryč miliony lidí? Může to být samozřejmě i proto, že mnozí z nich prostě pracovat nechtějí, nicméně metodou cukru a biče by je k tomu v daných zemích jistě přiměli. Bez sociálních dávek by jim ostatně ani nic jiného nezbývalo. Jenže proč by to bohaté arabské země dělaly, když muslimští vetřelci se jim mnohem více hodí ke zcela jinému účelu, než jakým je levná pracovní síla?

Možná si říkáte, že třeba tyto pouštní země nemají pro muslimské vetřelce žádné ubytovací kapacity. Nenechte se mýlit, jen Saúdská Arábie například disponuje soustavou klimatizovaných stanů, určených pro poutníky do Mekky, přičemž tyto stany jsou většinu roku zcela prázdné.  Podobné ubytovací kapacity by tak zcela jistě byly tyto země schopny zajistit i ve větší míře. Jenže ani o to není zájem.

Die Zeltstadt für die Pilger erstreckt sich über 20 Quadratkilometer

rozlehlý areál v Saúdské Arábii, zaujímající plochu 20km2, je po většinu roku prázdný

Takže proč nemají zájem o to, ubytovat zde své soukmenovce ve víře celoročně? Odpověď je jednoduchá. Protože bohaté arabské země oblasti Perského zálivu jsou hlavními sponzory islamizace Evropy. V tom pak dominují zejména Saúdská Arábie a Katar, v jejichž výsostném zájmu je islamizace Evropy, což je cíl muslimů už po staletí. Je nutné si uvědomit, že wahhabistické monarchie – a především pak Saúdská Arábie –  vládnou plně v intencích práva šaría. Pokud už v SA k nějakým zdánlivě „demokratizačním“ procesům došlo, tak pak to bylo čistě v těch oblastech, kdy to nijak neodporuje právu šaría.

Tedy motivace k vyslání muslimských invazistů do Evropy jsou u těchto zemí prakticky totožné s motivacemi tureckého sultána Erdogana, který si dělá v tomto ohledu zálusk především na Řecko, Německo a Rakousko. Islamizace našeho území je pak plně v arabských rukou, asi podobně, jako je tomu u většiny dalších evropských zemí. A islamizací Evropy se nerozumí pouze pouze výstavba mešit a modliteben, vznik nových kebabáren či halal porážek, vysílání imámů do evropských mešit či naopak školení evropských imámů v Saúdské Arábii, ale především přísun dalších muslimů do Evropy. 

Hlavním úkolem je tak nasunutí muslimů do neislámských zemí tak, jak to dělal i jejich pedofilní lžiprorok Mohamed.  Tedy zde je evidentně v nejvyšším zájmu těchto bohatých arabských zemí to, aby jejich ideologičtí soukmenovci obsadili právě ty země, na jejichž postupné islamizaci už nějakou dobu pracují. Takže přijímat tyto invazní jednotky do jejich zemí by bylo zcela kontraproduktivní. Obzvlášť pak v situaci, kdy s nimi skvěle kolaboruje pro Evropany genocidní EU, stejně jako podvratná OSN i jednotlivé evropské země, které nabízí muslimským invazistům jak štědré dávky, tak ubytování a stravu, časem pak také sloučení jejich rodin.

Bez vzájemné spolupráce těchto bohatých arabských zemí s evropskými zeměmi by tedy islamizace tak snadná nebyla. V každé zemi je třeba pro muslimy vybudovat nejprve dostatečné zázemí a vyslat jakýsi předvoj v podobě bohatších muslimských soukmenovců. Ti pak postupně vytvoří zázemí pro ostatní. Celé to kontinuálně běží přesně tak, jak to bylo naplánováno. Muslimové konečně dostali na zlatém podnosu kontinent, který se jim historicky vždy bránil a globalisty jsou muslimové využiti coby nástroj na destrukci Evropy a především pak evropských národů a národních států. Globalizovaná EU bez hranic je ideálním prostorem pro džihád.

Islám nezná hranice, ale ani národy, ty jsou podružné a spíš ke škodě záměru ovládnutí jakéhokoli území. Základní cíle těchto džihádistů jsou tedy zcela totožné s cíli globalistů – likvidace národních států a národů a nastolení jediné povolené ideologie, prostřednictvím které bude ovládána tupá masa.

Hlavní důvod toho, proč Saúdská Arábie a ostatní bohaté arabské země oblasti Perského zálivu nepřijímají takřka žádné své soukmenovce, je tedy jasný. Uvědomte si, že tyto země nesponzorují mešity, modlitebny, islámské obce a další atributy islamizace v Evropě jen tak. Jejich cíl je jasný stejně, jako cíl Turků.

To, co konají islámské země, je vlastně pochopitelné. Muslimové jednají přesně tak, jako tomu bylo po celá staletí – dobývají nová území. Dnes už na to ovšem nepotřebují vždy jen meč. Obzvlášť pak ne v Evropě, kde najdou dostatek kolaborantů, ochotných s nimi na islamizaci svých zemí aktivně spolupracovat.

Více nejen o vlivu Saúdské Arábie na islamizaci ČR i Evropy se dozvíte už v pondělí od 19 hodin.

3.7/5 - (3 votes)
(Visited 433 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *