Proč by se někdo měl někomu klanět, nebo mu líbat nohy???!!!

Napsal
Sdílet článek

Zamysleme se nad tím, proč současní černoši v Americe a jinde požadují, aby se jim běloši omlouvali a klečeli před nimi na důkaz jakéhosi pokání, nebo pokory.

Často se skloňují slůvka rasismus a otroctví, ale v Americe a celém civilizovaném světě je už jakýkoli projev rasové nenávisti trestně postižitelný.

Naneštěstí často vidíme, že to platí jen ze strany bělochů vůči jiným etnickým skupinám, ale už nikoli naopak. To běloši jsou nyní v USA a jinde ve světě brutálně fyzicky napadáni a uráženi!!!

Nyní to otroctví. Proč nikdo nepoví, že bělošský otrokář své otoky většinou nikdy sám nelovil, nýbrž je jen kupoval, převážel a prodával. To samotné je samozřejmě nemorální a hrozné, ale řekněme si, kdo ty otroky opravdu lovil!!!

Černošské otroky lovili převážně jiní černoši!!! Silnější kmen napadl ten slabší, zabil staré a nemocné jedince. Znásilnil ženy a pak těm, kteří to řádění přežili nasadil okovy a nastal pochod smrti, při kterém polovina zajatých černochů umřela podvýživou a vysílením směrem k pobřeží, kde čekali otrokářské lodě.

Ještě nesmíme zapomenout podotknout, že ten černošský kmen, který takto zdevastoval pro svůj zisk ten slabší, si sám většinou nějaké ty otroky ponechal. V jakých podmínkách pak museli tito černošští otroci sloužit svým černošským pánům, si jistě umíte představit.

Nesmíme zapomenout podotknout, že dalšími úspěšnými lovci otroků, byli Arabové, kteří však kromě černošských otroků lovili a prodávali také bělochy, jiné Araby a mnoho dalších otroků jiných národností.  Také Arabové si některé otroky nechávali pro svou vlastní potřebu a neprodávali je pouze bělochům!!!

Tak proč, by se sakra měli někomu klanět jenom běloši???!!!

Je nutné hledět na tyto věci s odstupem, jako na historii!!! Co se stalo, stalo se, byla jiná doba, existovalo otrokářství, existoval feudalismus, nějakou dobu de facto panovala teokracie a vládla katolická církev pomocí krutých tmářských doktrín a inkvizice na západě a na východě zase řádil Mahdí a jeho následovníci.

Když půjdeme ještě dále, dostaneme se k původním matriarchátům, nebo dokonce až k prvobytně pospolné společnosti a bojům mezi homo sapiens a neandrtálci!!!

Dopadneme snad tak, že se všichni budeme muset navzájem omlouvat za činy svých předků, prapředků, praprapředků atd???!!! Skončeme už tu frašku!!! Začněme se k sobě všichni chovat s respektem!!!

Zakročme tvrdě proti těm, kteří napadají druhé a ničí jejich majetek!!! Suďme lidi podle jejich současných činů, trestejme kriminálníky a chraňme nevinné bez ohledu na jejich barvu kůže!!!

  • Ladislav Kašuka
(Visited 495 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. ne všichni-jen běloši se budou omlouvat-i třeba za to,že se nějakej smradlavej negr nebo cigán vožral a zfetoval a pak se poblil a nasral si do gatí.. bad

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *