Proč imigranti neimigrují do bohatých arabských zemí

Napsal
Sdílet článek

V době vrcholící imigrační krize v Evropě určitě dobrá otázka,řeknete. Jenže ji nepoložil nikdo z evropských činitelů. V interview se však na to zeptal čínský televizní kanál Tian Wei předsedy Ligy arabských zemí Ahmeda Aboula Gheita Předseda Ligy arabských zemí Ahmed Aboul Gheit čínskému kanálu Tian Wei řekl,že arabské země jsou imigrantům zcela otevřené, avšak imigrace má svá jasná pravidla.

A to především v tom,že imigrantům nejsou přiznávány žádné výjimky a imigranti musí dodržovat zákony a podléhají trestnímu řádu v nezmenšené míře jako miacutestní občané.S požádáním o azyl musí v arabských zemích imigranti podepsat dokument,v němž se zavazují respektovat zákony a pravidla země a přijímají její kulturu a jurisdikci včetně trestního řádu,který podobně jako v USA, disponuje až trestem smrti.V případech mírnějších trestů jsou pak hned po jejich odpykání ze země odsunuti.Dále musí podepsat smlouvu,že veškerou poskytnutou materiální pomoc do dvou let splatí,jinak jim propadne veškerý majetek a budou rovněž deportováni.

Ale Západní Evropa se přece k imigrantům chová volněji?,namítla čínská novinářka…Generální sekretář Arabské ligy na to odvětil,že to vše jednou skončí tím,že se Západní Evropa probere, a bude vidět situaci takovou,jakou táto skutečně je.Doporučil západním činitelům zkušenost-na vlastní kůži si požádat o azyl v Dohze,Kataru či Saúdské Arábii. A oni by se probrali!!Konstatoval předseda Arabské ligy Gheit.

Z tohoto pohledu se jeví prakticky všichni arabští uprchlíci migrující do Evropy ekonomickými, protože v případě jejich skutečné nouze by mohli imigrovat i do zemí teritoriálně a kulturně bližších,které k pomoci nakonec i zavazuje jeden z 5 základních pilířů islámu.

Za imigrační bordel si tak Západní Evropa se svými liberálními multikulturními levicovými vládami může víceméně sama. Ne ní ; tedy zřejmě pravdou,že bychom museli přijímat a vydržovat za miliardy eur masy imigrantů. Ostatně,předseda Arabské ligy Gheit dal všem proimigračním evropským politikům velkorysou nabídku:zkusit si požádat o azyl v Dohze či Kataru. A taková nabídka se přece neodmítá.Z ČR by si mohli požádat tací jako…a dosaďte si sami. Evropu by pak aspoň mnozí z nich neohrožovali svými choromyslnými představami s přijímáním (soudně uznaných) násilnických,kriminálních a teroristických imigrantů.

PAVEL RICAR

(Visited 12 664 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

 1. Netuším kto je Vox Populi či to nie je iba nejaké alias, ale v krátkom článku vystihol pravdivo celý problém Európy s migráciou. Vychádza zo legitímnej otázky a síce “Prečo imigranti neimigrujú do bohatých arabských krajín ?” Predseda Arabskej ligy povedal pre čínsky televízny kanál o.i. povedal, že tieto bohaté krajiny sú naklonené prijímať imigratov, ale imigrácia má svoje pravidlá. Merkelová , Macron, Švédsky predseda vlády, a niektoré vládnúce strany v EÚ, odmietli akékoľvek pravidlá , teda aj svoje pravidlá , rešpektovať a spôsobili v Európe chaos, ktorý v dejinách Európy nemá obdobu. Európsky lídri sú na vine a nesú plnú zodpovednosť za imigráciu moslimov z Ariky a Blízkeho východu ako aj za dopady takejto neriadenej imigrácie.Okrem iné cituje predsedu arabskej Stačí podpísať to, čo dávajú podpisovať bohaté arabské štáty( to čo žiadajú obyčajní ľudia v Európe), aby dodržiavali zákony zeme, do ktorej sa chcú včleniť. Musia teda dodržiavať jasné pravidlá!!!avšak imigrace má svá jasná pravidla. Citujem z článku :”

  A to především v tom,že imigrantům nejsou přiznávány žádné výjimky a imigranti musí dodržovat zákony a podléhají trestnímu řádu v nezmenšené míře jako miacutestní občané.S požádáním o azyl musí v arabských zemích imigranti podepsat dokument,v němž se zavazují respektovat zákony a pravidla země a přijímají její kulturu a jurisdikci včetně trestního řádu,který podobně jako v USA, disponuje až trestem smrti.V případech mírnějších trestů jsou pak hned po jejich odpykání ze země odsunuti.Dále musí podepsat smlouvu,že veškerou poskytnutou materiální pomoc do dvou let splatí,jinak jim propadne veškerý majetek a budou rovněž deportováni…” koniec citátu.
  Ak by lídri EÚ od samého začiatku imigrácie postupovali podla určených zásad , nemusela dôjsť situácia s imigrantmi takto ďaleko. No , vždy sa dá ešte veľa vecí napraviť, iba bude to stáť veľa úsilia, snahy, ochoty i peňazí.

 2. Proč migrují do Evropy?
  Protože v zemích kde vládne islám by museli dodržovat určitá pravidla.Parazitismu tam pšenka nekvete,nó…
  Pro invazisty je výhodnější migrovat do Evropy,pravidla si zavedou svoje a hotovo zvonec 😋
  Byli by idioti,kdyby migrovali jinam.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *