Proč je islamizace naší země nevyhnutelná?

Napsal
Sdílet článek

Nedalo mi nereagovat na mnohé naivní komentáře pod článkem k dnešnímu útoku v Nice, který vyšel na Novinkách. Podle reakcí mnoha lidí jsem si uvědomila, že jen velmi málo našinců si uvědomuje, že se islamizujeme úplně stejně, jako země na západ od nás a dokonce tomu také většina občanů aktivně napomáhá. Myslíte, že ne? Důvody jsou zcela nasnadě, nicméně aby všichni cestu, jakou se islamizujeme pochopili, bude třeba vše rozvést v širším kontextu a v několika článcích. V tomto úvodním rozvedu širší souvislosti, další již budou konkrétnější.

Mnohokrát jsem zde upozornila na to, že cesty islamizace jednotlivých zemí mohou být různé. V Evropě nyní není ani jedna země, která by měla protiislámskou vládu. Skutečně, ani jedna. Sice na Slovensku mají ještě z dob předchozí vlády zákon, který islamizaci velmi významně omezuje a neumožnil zatím muslimům založení islámské obce, která v ČR již dlouho funguje, to se však může kdykoli změnit.

Další vládou, která je do jisté míry protiislámská (islám tam ovšem zakázán není), je vláda polská, neboť poměrně často vyhošťuje muslimy ze své země, přičemž tam žijící malá hrstka muslimů (Polsko je větší, než my, avšak muslimů mají méně), je velmi ostře sledována. Právě zde vidím obrovský kontrast, neboť díky extrémně islámu vstřícnému ministerstvu vnitra jsou u nás pronásledováni odpůrci islamizace, přičemž muslimové mají v naší zemi velmi “volnou ruku”.

Predikce vývoje naší politické scény jasně ukazuje, že prakticky nemáme šanci se islamizaci vyhnout. Drtivá většina lidí se totiž u voleb nezajímá o to, zda třeba nevolí přímo muslima (kolik z vás ví, že pár jich již v politice máme?), většinu pak nezajímá ani to, zda má daná strana zákaz islámu v programu. Ostatně, z devíti parlamentních stran prosazuje něco podobného jedna jediná a preference jí nijak nerostou, ani nerostou mimoparlamentním stranám, které mají v programu totéž. Zbývajícím 8 parlamentním stranám islám nijak nevadí, některé jej dokonce velmi aktivně podporují, přesto mají stále dostatečnou podporu. O tom si ale povíme v dalších článcích.

Takže – jak jsem uvedla výše – po zákazu islámu zde především není poptávka u drtivé většiny našich voličů podobně, jako tomu bylo ostatně také u voličů v zemích na západ od nás. To je první a základní důvod, který zakládá další podhoubí islamizaci. V tomto článku se vrátím k některým svým starším článkům a připomenu, jak se jen za poslední dobu podpořil islám v politické rovině.

Prvním důležitým faktem je, že počty muslimů u nás povážlivě rostou a to zejména v posledním desetiletí, kdy stoupl počet muslimů v ČR o zhruba 100%. I přesto, že dokonce i řadový občan musel zaznamenat přímo raketový nárůst počtu kebabáren, hlavních signálů islamizace země, drtivá většina lidí se nad tím nijak nepozastaví. Naopak, nákupem kebabu ještě přispívají na Muslimské bratrstvo, v jehož programu je zavedení všesvětového práva šaría. Na internetové televizi Muslimského bratrstva vidíte dnes a denně výzvy k džihádu Evropy i zabíjení bezvěrců, přičemž muslimové se musí velmi divit tomu, jak jsou ti Evropané hloupí, že džihád sami platí.

Jedním z poměrně zásadních politických kroků poslední doby bylo navázání nadstandartních vztahů se Saúdskou Arábií, o níž je známo, že patří k hlavním sponzorům islamizace, nepočítáme-li samozřejmě podvratné neziskovky a jejich mecenáše, podvratnou EU nebo za kolaboraci s muslimy velmi dobře placené politiky. Tato smlouva bude znamenat zejména další rozprodej pozemků a nemovitostí, především pak v lázeňských městech a jejich okolí. Tato smlouva tedy zaručí mnohem rychlejší rozprodej naší země muslimům, kteří tak budou moci časem vytvářet v obsazených územích podobné no-go zóny, jako v jiných zemích.

Další vstřícnost vůči islámu byla naší vládou projevena ve vztahu k rozsudku ve věci nošení muslimského hidžábu na školách. Soud seznal, že škola musí povolit nošení těchto symbolů islámu, přičemž ministerstvo školství s tímto rozsudkem souhlasilo. Zatímco některé jiné evropské země hidžáby na školách (vyjma škol islámských) zakazují, my je naopak povolujeme všude.

Už předchozí vlády schválily možnost halal porážek v situaci, kdy naopak některé evropské země již tento způsob rituálních porážek zakázaly (Dánsko) či se k přijetí podobného zákazu chystají. V současné době u nás neexistuje politická vůle na jejich zákaz, což ví moc dobře také muslimové z okolních zemí, kteří se nejspíš rozhodli postavit právě u nás největší evropská halal jatka.

Co potřebují muslimové proto, aby se začali ve větší míře v zemi usazovat? Především potřebují zázemí, kterého se jim u nás dostává stále víc, ať už se jedná o mešity, modlitebny nebo dostupnost halal potravin i jiných potřeb pro muslimy. To vše už u nás mají, přičemž další atributy islamizace postupně přibývají.

V neposlední řadě je třeba upozornit na to, že k muslimům se také u našich soudů přistupuje zcela jinak, než k většinové společnosti. Na takové případy, kdy se ukázalo, že justice velmi výrazně nadržuje muslimům, jsem již upozornila třeba zde nebo zde.

Tedy vše směřuje k tomu, abychom za nějakých deset let dopadli podobně, jako nyní třeba právě Francie. To, že pro to, abychom dopadli podobně, děláme maximum, vám dokážu v souvisejících článcích, které průběžně v příštích dnech zveřejním.

(Visited 921 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *