Proč se černoši tak vehementně cpou do Evropy mezi zlé bílé rasisty? (video)

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak jak z blízkého východu, tak z Afriky se do Evropy snaží dnes a denně dostat staisíce dalších invazistů, jejichž snem je žít v Evropě. Nejvíc se jich aktuálně snaží do Evropy dostat z černé Afriky. Jak je to možné? Proč se za každou cenu pokouší dostat mezi ty zlé, rasistické bělochy, proti kterým se nyní dnes a denně protestuje? Proč nezůstanou mezi svými? Vždyť všichni ti “sluníčkoví aktivisté” z BLM, teroristé z Antify, angažovaná umělecká fronta, eurosvazáci a křiklouni z promigračních neziskovek, nás dnes a denně přesvědčují o tom, že to my, běloši, jsme zlí rasisté a xenofobové.

Na druhou stranu se tatáž probruselská angažovaná úderka vehementně snaží dostat do naší země alespoň kvótami přidělené invazisty. Proč to děláte? To jim chcete působit takové utrpení mezi xenofoby a rasisty?

Miliony černochů sní o životě v bílé Evropě, zejména pak v Německu, Francii či Švédsku, ale i jinde. Ještě jsem neslyšela, že by v Evropě narození černoši masově utíkali do černé Afriky, třeba do Somálska, JAR, Nigérie či Mali nebo mnoha dalších zemí, kde by byli rasovou většinou.

Žádného masového exodu do afrického ráje, pryč od zlých bílých rasistů jsme se – kupodivu – zatím nedočkali. Naopak, podle posledních zpráv už ani aktivisté z promigračních neziskovek nestíhají u libyjských břehů nabírat černochy z gumových člunů na paluby svých lodí, aby je převezli z afrického nerasistického ráje do zlé, bílé, rasistické Evropy.

Jen za včerejšek bylo takových člunů několik a s dalšími se počítá během celé hlavní sezóny pravidelné lodní přepravy na trase Afrika – Evropa. Nutno podotknout, že se jedná o čistě jednosměrnou přepravu zdarma. Proč tedy nezůstanou v černé Africe? Nebo třeba alespoň na severu, mezi Araby, o těch se přece při protestech coby o rasistech nehovoří. A to i přesto, že Arabové brali černé otroky mnohem déle, než běloši; černé otroky prodávali na trzích v Mekce ještě v polovině dvacátého století. Odhaduje se, že muslimové (většinou Arabové) měli během staletí kolem 11,5 -14 milionů černých  otroků. 

O tom se však nesmí hovořit. Naopak, islám se začíná považovat za rasu (což je samozřejmě totální nesmysl) a odpůrce islámu bývá nazván rasistou, islamofobem a xenofobem.

Denně připlouvají další a další černoši do zlé, rasistické Evropy. Ovšem z Evropy, ale ani z USA a jiných údajně rasistických bělošských zemí nedochází k žádnému masovému exodu černochů do Afriky. Je to přesně naopak, černoši z Afriky odchází masově do zemí s převahou bělochů, ať už se jedná o Evropu, USA či Austrálii.

A co na to rasistická protibělošská organizace GNWP, odnož Antify, jejímž hrdým členem je i šéf Pirátů Ivan Bartoš? Co na to stovky promigračních neziskovek, další “vítací” politici jako eurosoudružka Šojdrová, co na to sluníčková umělecká fronta v čele s Klusem a divadelníky z Prahy?

Jak je možné, že vaši chráněnci jdou ve velkém právě do zemí, kde jsou ti zlí, rasističtí běloši? A kde k tomu ti chudáci černoši přijdou, že právě vy a na vás napojené či s vámi spolupracující promigrační neziskovky se je tak vehementně snažíte mezi ty hrozné rasisty přivážet?

Takže zde máme další rozpor sluníčkářů, jejichž myšlení dlouhodobě zcela postrádá logiku. Proto k mojí výzvě, aby mi některý ze sluníčkářů vysvětlil, jak se slučuje jeho podpora na jedné straně LGBT ideologie a na té druhé ideologie islámské (což jsou ideologie zcela neslučitelné) je zde další rozpor, který je třeba osvětlit.

Jak je možné, že ti vaši černí chráněnci mají zájem masově unikat z většinově černé společnosti do té hnusné, bílé, rasistické? A jak je možné, že i vy máte zájem chudáčky černochy mezi ty zlé rasisty a xenofoby stěhovat? Nemělo by to být naopak? Nebylo by od vás, kdo protestujete proti zlým bílým rasistům správné, ty chudáčky africké černochy před bílými rasisty varovat? Upozornit je na to, že Afrika je pro ně lepší, neb tam není onen nebezpečný bělošský rasismus, protože tam prostě běloši téměř nejsou?

A na závěr, všichni sluníčkáři, teroristé z GNWP, pomatená umělecká úderko ze Švandova divadla, Piráti a jiní angažovaní ideologičtí multikulturní propagandisté, zde jedno video pro vás. Hovoří na něm černoch, který doslova přiznává, že:

„Počet bělochů, kteří byli v severní Africe zotročeni barbarskými piráty, převyšoval počet Afričanů zotročených ve Spojených státech a v amerických koloniích předtím dohromady.“

 

(Visited 3 041 times, 2 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *