Proč se mají omlouvat bílí černým? Neměli by se spíš omluvit černí černým?

Napsal
Sdílet článek

Každý den narážím na další a další videa bělochů, padajících na kolena před černochy. Většinou dobrovolně a často až s teatrálním patosem. Jejich sypání si popela na hlavu za činy předků – to tedy v případě USA či Británie – je v dějinném kontextu vskutku šílené. Vždyť otrokáři zde byli po tisíciletí a otroky byli v minulosti postupně příslušníci všech ras, dokonce i té bílé.

Asi největšími otrokáři byli Arabové, ale i sami černoši, kteří s tím dodnes neskončili. V Africe dochází denně k vyvražďování celých křesťanských vesnic, přičemž mladé dívky, často ještě děti, jsou brány do otroctví jako sexuální otrokyně. Černí tak pojímají černé otroky, i když dnes se to děje ve jménu islámu, který k braní nemuslimských otrokyň přímo nabádá.

Pokusila jsem se dohledat události jen z posledního asi týdne, pokud bych zde měla uvádět vše, co se stalo v Africe třeba za poslední měsíc, bylo by to tak na tři články. Vždy se jedná o černochy kteří vraždí zase černochy. A to velmi brutálně a především beztrestně. Zde se můžete podívat na velmi brutální útok černých proti černým v jedné nigerijské vesnici. Devět lidí rozsekáno mačetami, na obrázcích vidíte, že se neštítili zabíjet ani malé děti.

Při útoku došlo i na znásilňování a sedm lidí z vesnice zmizelo, nejspíš se stali otroky únosců, což je dnes v Africe zcela běžné, ostatně, to se tam děje po tisíciletí, vždyť i ti černoši, kteří byli prodáni do amerického otroctví, byli většinou odchyceni a prodáni černochy. Černí vraždí černé, černí berou černé otroky. Koho to zajímá?

A další případ z Nigérie z posledních dní. 81 lidí bylo zavražděno členy nechvalně známé islámské bojůvky Boko Haram. Bojůvky, jejíchž mnoho členů je v Evropě, či na náš kontinent teprve míří. Obyvatelé vesnice, kteří přepadení přežili tvrdí, že muži z Boko Haram zaútočili na vesnici v obrněných tancích a na nákladních autech naplněných zbraněmi. Sedm lidí, včetně hlavy vesnice, dětí a žen, bylo uneseno z komunity. Tedy velmi pravděpodobně i z nich jsou otroci. 

Další případ posledních dní se odehrál v Burkině Faso. Tam byla přepadena křesťanská vesnice, jejíž obyvatelstvo bylo vyvražděno muslimy.  Nejméně 58 lidí, včetně dětí, bylo během 2 dnů zabito v severní Burkině Faso při třech různých útocích ozbrojených islámských radikálů, kteří se zaměřovali na křesťany.

Další případy už jen ve zkratce. Muslimové zavraždili v Nigérii pastora a jeho ženu. V případě vrahů se samozřejmě jednalo o muslimy. V Mali bylo zavražděno 27 křesťanů, pachateli byli opět muslimové. Část zavražděných byla upálena zaživa.

Stačí? A to jsou jen případy z černé Afriky, které se mi podařilo dohledat za posledních cca 8 dní. O mnoha se možná ani nepsalo nebo se o nich neví, v případě odlehlejších oblastí se to nejspíš dozvíme se zpožděním. Společný jmenovatel? Černí vraždí černé, muslimové nemuslimy.

Nechápu, proč ze sebe dělají bílí idioty, před černými se klaní a dokonce jim líbají nohy, či se dobrovolně poutají do řetězů. Jen tím ponižují ostatní občany vlastní rasy, kteří s jejich pokáním nesouhlasí.

Tedy – (ne)vážení sluníčkáři, kajete-li se, pak tak čiňte výhradně jen za sebe osobně, ne jménem celé rasy!!!

Vždyť nejvíc černých – a to dokonce i v USA – zabijí zase černí. A v poměru k počtu obyvatel bylo v USA zavražděno víc bílých černými, než černých bílými. Proč se černým neomlouvají třeba Arabové? Vždyť přímo v Mekce byl velký trh s černými otroky po tisíce let a zrušen byl až ve 20. století!! A nejspíš by tam byl dosud, pokud by nedošlo k intervencím ze strany právě těch „zlých bělochů“.

Při vším tom šílenství a poklonkování mne však potěšilo, že právě proti BLM a Antifě se bude po celé Británii protestovat tuto sobotu i neděli. Demonstrace organizují patrioté, Tommy Robinson a všichni Britové, kteří odmítají vymazávání jejich vlastní historie.

Nakonec, američtí černoši, potomci otroků, mohou být rádi, že jejich předkové skončili v USA. Kdyby zůstali v Africe, životní úroveň jejich potomků by dnes byla mnohem horší, či by možná vůbec nežili, protože by se jejich předkové stali obětí tropických nemocí, hladu či kmenových válek, v dnešní době pak také válek náboženských.

Pokání mnoha sluníčkářů, politiků a různých rádoby celebrit včetně stávající pozitivní diskriminace, kdy jsou kvóty na menšiny snad ve všech možných oblastech, způsobí pravý opak toho, čeho má údajně docílit. Udělá rasisty i z lidí, kteří nikdy rasisty nebyli. 

A na závěr, po všech těch šílených obrázcích ponižujících se sluníčkových bělochů, jedno povzbudivé video, které sluníčkáře příliš nepotěší: laugh (pozn. videa z twitteru bývají velmi často blokována, pak stačí přejít na originální stránku na twitteru kliknutím na šipku v pravém dolním rohu videa).

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 1 044 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *