Proč se od začátku září přestaly zveřejňovat statistiky úmrtí?

Napsal
Sdílet článek

Už dávno jsem se naučila nevěřit všemu, co mi kdo sdělí nebo předloží. Každou informaci se snažím ověřit, ono to vlastně ani jinak nejde, protože jediný, kdo dnes může podávat neověřené, či z prstu vycucané informace, je mainstream či politici z té “ideologicky nezávadné” části politického spektra. Současnému covidovému divadlu jsem v prvních dnech – možná tak maximálně týdnech – věřila, protože zprvu zde nebylo nic, čeho by se dalo chytit. Žádné informace, které by zcela jasně poukazovaly na rozpory mezi verzí nám oficiálně podávanou a skutečností.

Musím nicméně podotknout, že verzi o nakaženém netopýrovi či luskounovi a Číňanovi, který si na něm pochutnával, přičemž se sám nakazil, jsem samozřejmě nevěřila od samého začátku. To je zcela zřejmě pohádka, “vyrobená” jen pro jednodušší, nemyslící tvory a myslím, že jí nevěří ani spousta svědků covidových.  Nicméně jak běžel čas, začaly unikat zajímavé informace, svědčící o mnoha manipulacích a lžích, přičemž zároveň se ozývali také lékaři, kteří upozorňovali na to, že se zde nejedná o žádnou pandemii, ale způsob, jak zlikvidovat ekonomiky vyspělých zemí.

Postupně se objevovalo stále víc nesrovnalostí a manipulací, na mnohé z nich jsem již upozornila v předchozích článcích k tomuto tématu. Lékaři, kteří se byť jen pokusili nahlas upozornit na to, že v oficiální verzi něco hodně smrdí, byli nemilosrdně umlčeni a atakováni. A to jak u nás, tak v dalších zemích, neboť hlasy odporu se ozývají z odborných kruhů po celém světě. Proč tedy věřit odborníkům, kteří jsou většinou za to, aby paniku vyvolávali, velmi dobře placeni?

Už asi dva měsíce se zde ptám na vysvětlení toho, proč nebyly ulice německých měst plné mrtvol poté, co se v Berlíně na samotném konci srpna konala milionová demonstrace bez roušek. Ono by tomu tak totiž – podle různých šílenců typu Flégr – být mělo. Několik dalších demonstrací se konalo i v jiných městech a to nejen v Německu. Nicméně k žádné apokalypse nedošlo!! Přitom na demonstracích byla drtivá většina lidí bez roušek! Neměly by právě v zemích, kde se nejvíc protestovalo v ulicích, být přeplněné nemocnice? A co Bělorusko? Jak je možné, že v zemi, kde už měsíce vyráží do ulic davy, aniž by tam kdy platila jakákoli opatření, se nic zásadního neděje???

Nikdo mi také dosud nevysvětlil, proč věří právě Prymulovi, který nejen, že už v minulosti profitoval na vakcinacích a jeho dcera i přes velmi nízký věk pohádkově vydělává na farmakobyznysu, ale také si už v červnu založil firmu na výrobu zdravotnického materiálu. A to není vše, korunu tomu nasazuje jeho tvrzení z roku 2009, kdy při prasečí chřipce nedoporučoval nošení roušek, neboť prý víc škodí, než pomáhají. Nyní by nás nejraději donutil k tomu, abychom v hadrech na hubě i spali. V kontextu uvedeného by mne zajímalo, proč mu věříte?

Jak je možné, že se nikdo z těch, kdo by se nejraději zavřeli do sklepa ve skafandru neptá na to, proč je v případě COVID-19 tak silně rozdělena i odborná veřejnost? Proč nikoho ze “svědků covidových” nezajímá třeba to, že do testů jsou započítávány i testy opakované, tedy v součtu údajných nákaz se jeden člověk opakuje vícekrát! Proč nikomu nevadí, že se vždy uvádí úmrtí “s COVIDEM” a ne “na COVID”?

A tak bych mohla pokračovat dál, nicméně otázek, na něž jsem dosud nedostala odpověď mám mnohem víc, stačí se podívat sem nebo sem.

Dnes k těm předchozím otázkám přidávám další. Ve snaze dobrat se dalších odpovědí jsem narazila také na statistiky ČSÚ, týkající se úmrtnosti. Z nich zcela jasně vyplývá, že v době, kdy jsme měli vypnutou ekonomiku, ale i poté, kdy už se mohlo normálně žít, byl týdenní počet úmrtí průměrný, tedy zcela běžný v dané roční době. Data si totiž lze velmi lehce porovnat s předchozími lety.

Nicméně od prvního týdne v září, tedy přesně od toho týdne, kdy se začala přijímat některá opatření (povinné roušky) se náhle tento údaj uvádět přestal.  Prostě od prvního zářijového týdne se tato čísla nedozvídáme. Na to se ostatně můžete podívat přímo na stránkách ČSÚ

Pokud by tak výrazně počty mrtvých od té doby rostly, jak nám neustále vtloukají do hlav, tak by přece nebyl žádný důvod tato data zatajovat. Naopak, nahrávalo by to oficiální propagandě. Jenže pokud se počty úmrtí v daných týdnech – tedy v září a říjnu – nijak významně neliší od údajů z předchozích let, pak bych to nezveřejnění dat pochopila. Ukázalo by se totiž, že se nám tu nechutně lže.

Pokud se data časem náhle objeví, tak – ať už budou ukazovat cokoli – bude jen velmi těžké jim uvěřit. Právě fakt, že se s jejich zveřejněním tak dlouho otálí, plně nahrává spekulaci, že se data po nějaké době patřičně “upraví” a teprve až se to bude hodit, se zveřejní.

Takže tímto přidávám k řadě dalších otázek tuto, zbrusu novou. A jsem si jistá, že další otázky z mojí strany budou přibývat tak, jako si jsem naprosto jistá, že na ně nikdy nedostanu uspokojivou odpověď. A nakonec mám ještě jednu, poslední otázku, na niž jsem v předchozích článcích zcela zapomněla. Zajímalo by mne, proč se neprovádí pitvy údajně zemřelých s COVIDEM-19? 

Stále čekám na odpovědi na předchozí i tyto nové otázky a jsem velmi zvědava, zda se odpovědi na alespoň některé z nich dočkám.

 

 

 

 

(Visited 217 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *