Proč tak usilovně provokujeme Rusko?

Napsal
Sdílet článek

Je právě za deset minut jednáct dopoledne a jak se z vysílání ČT dovídám, zasedá právě v těchto okamžicích představitelé Prahy, aby odsouhlasili přejmenování náměstí Pod kaštany na náměstí Němcova. Hlasovat se má před dvanáctou hodinou, aby tak výsledek mohl být Čechům, Rusku a světu oznámen v pravé poledne.

Tak akce má jediný cíl: podráždit, urazit a provokovat Rusko. Němcov byl totiž, třebaže Rus, protiruským politikem (asi tak jako Romancov, Fištejn a Mitrofanov), a náměstí se nalézá v bezprostřední blízkosti ruského velvyslanectví. Takže nic provokativnějšího a nepřátelštějšího, než co právě v těchto okamžicích činí, si pražský primátor a s ním v nenávisti proti Rusku spříznění darebáci pražské radnice, nemohli vymyslet, než to,co se právě v těchto okamžicích připravují schválit.

Napadá vás: jaký má smysl politika, jejímž jediným smyslem je vašemu, dejme tomu ideovému soupeři, plivnout do obličeje? A to jen tak, pro nic za nic, jen abyste vybil svou iracionální nenávist, která se vám ve vašem špinavém srdci nahromadila. Vždyť kdyby už tak moc chtěli uctit protiruského politika za to, že je protiruským, mohli si přece vybrat jiné misto v Praze. Ale ne, to by nebyl ten správný, sprostý a přesně namířený plivanec, o který lidem z pražské radnice jde. Takže to, oč nám jde, provedeme přímo před okny ruského zastupitelského úřadu. Ať mají to Náměstí Němcova denně před očima, denně je to bude trápit, žrát , iritovat – a právě o to a o nic jiného, nám lidem z pražské radnice nejde.

Takhle si my představujeme tvorbu politiky.

  • Lubomír Man
(Visited 192 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. No je to samozřejmě ostuda co dělá pražská radnice.Stydím se za ně.
    Věřím že se jednou karta obrátí.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *