Proč u nás stavíme jednu mešitu za druhou, když na Slovensku jsou zakázané?

Napsal
Sdílet článek

Jak možná víte, tak Slovensko je jedinou zemí v EU, kde je od roku 2016 oficiálně zakázáno veřejně praktikovat islám. Tedy je tam přísný zákaz výstavby mešit, místní muslimové mohou svoji zvrácenou ideologii pěstovat jen doma nebo v nelegálních soukromých modlitebnách.

Mnohdy se zde mylně upozorňuje na to, že Slováci jsou ohroženi kvůli vítačce Čaputové islamizací více, než my. Jenže na Slovensku je stále ještě parlamentní systém, takže dokud tam nebude vláda, která by islám oficiálně povolila a podobně, jako u nás i nechala zaregistrovat muslimskou obec, tak u nich prostě dlouhodobě nebude chtít žádný muslim zůstat.

Muslimové potřebují pro praktikování své zvrhlé ideologie především patřičné zázemí, k němuž patří modlitebny, mešity, možnost zajištění halal potravin, legislativní vstřícnost (např. hidžáb na školách, povolení burek na veřejnosti, modlitebny ve veřejných budovách apod.). To jim zcela postačí na to, aby v dané zemi ti bohatší vykoupili nemovitosti a pozemky. A to vše jim u nás, díky vstřícnosti všech dosavadních vlád, dopřáváme. Jakmile mají muslimové zabrané jakékoli území, začnou ho naplňovat svými soukmenovci.

Nesporně nejlépe viditelným znakem islamizace jakékoli nemuslimské země je přítomnost kebabáren. Jakmile zaznamenáte, že se ve vašem okolí začínají objevovat, znamená to, že opodál se začne usazovat muslimská komunita. A nemusí jít hned o migranty ze stávající invaze. Ti nejchudší zpravidla přijdou až v době, kdy mají od bohatších soukmenovců vytvořeno právě to patřičné zázemí.

Právě vstřícnost k praktikování islámu, uznání muslimské obce a povolení výstavby mešit jsou ukázkou vstřícnosti jednotlivých zemí právě k islámu a potažmo i postupné islamizaci vlastní země. Saudská Arábie a Katar, které jsou hlavními sponzory evropských mešit (vyjma Rakouska a Německa, kde je jím Turecko), jsou země, které mají dlouhodobý zájem na obsazení Evropy a zřízení chalífátu. Úplatní politici je samozřejmě velmi rádi v jejich úmyslech podpoří, což samozřejmě většina voličů netuší.

Pokud někdy zase od našich loutkových politiků uslyšíte, že praktikování islámské ideologie zakázat nelze, protože je to normální náboženství, pak by bylo dobré se jich zeptat, proč to nejde, když už třikrát zakázali vietnamské komunitě zřídit obec buddhistickou? Přitom buddhismus nemá ambice přebírat cizí země a nepovažuje bezvěrce za podřadné.

Podle toho všeho je tedy znát, že islamizaci Evropy podporují nejen muslimové, potažmo islámské země. U nich je to přirozené, základem islámu je džihád – dobývání nových území.  S muslimy však kolaborují i politici, které si navíc stále dokola lidé volí a to – bohužel – napříč Evropou.

Slovensko je tedy příkladem, že islám lze do jisté míry zakázat a vlastně příkladem je i ČR ve vztahu k buddhistům. Jak je možné, že Vietnamcům se registrace už 3x zamítla, zatímco registrace muslimské obce byla bez vytáček udělena? Aby mohli muslimové jakékoli území dobýt, musí k tomu mít podmínky. Do jisté míry chápu koloniální mocnosti, které šly vstříc obyvatelům svých kolonií. Tyto státy si zadělaly na problémy už v době, kdy muslimské země kolonizovaly.

Nechápu však, proč máme zrovna my podlézat zemím, které nás chtějí totálně islamizovat. A nechápu také, jak je možné, že drtivé většině občanů toto nevadí a stále dokola volí dokonce i politiky, v jejichž výsostném zájmu je islám u nás nejen udržet, ale také přiživovat (např. Al Hamajda s jeho dlouhodobou  náklonností k islámu či Babiš s jeho firmami, vlastnícími halal certifikáty).

Takže až budete někde zase diskutovat o tom, jak jsme na tom v tomto ohledu lépe, než Slovensko, tak věřte, že nejsme. Pro to, abychom byli islamizováni, děláme zatím mnohem víc, než Slováci. Zda to tak bude i po slovenských parlamentních volbách se ještě uvidí. 

5/5 - (8 votes)
(Visited 3 600 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Jsme pro smích celému světu.Bohaté státy drancujou ty malé a mi přesto,že nás také berou u držky jim neusále tleskáme.Jen proto aby si pár vyvolenejcu zametlo cestičku na západ.

  2. Protože jsme blbí a lezeme všem do zadku. Mají snad oni naše kostely a dovolili by je? Neeee!!! No tak, tak proč my, malá zemička, která nemá místa nazbyt pro nějaké „zbytečnosti“, které naše obyvatelstvo nepotřebuje to dovolíme?! Už mně dost štvou supermarkety, které vyvážejí peníze za zisk do cizích států a zabírají velké plochy zemědělské půdy a my jak pakoši dovážíme drahou zeleninu, obilí, ovoce z ciziny a ještě platíme za jejich dovoz. Holt „turecké hospodářství“ ! A že kdysi jsme mohli být v tomhle směru soběstační…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *