Proč z Barmy (Myanmaru) vyhání muslimy? (velmi drastické obrázky + video)

Napsal
Sdílet článek

Možná jste již z manipulativního mainstreamu slyšeli o tom, jak zlí Barmánci vyhání ze své země hodné muslimy ( Rohingy) a provádí ve své zemi etnické čistky. Jenže v případě mainstreamu se jedná o záměrnou proislámskou propagandu. Záměrně vám zatajují fakt, že muslimové se již na území Barmy dlouhodobě dopouštějí nesmírných zvěrstev právě proto, že mají zájem tuto zemi – jako všechny země světa – islamizovat. Mnohé okolní země již islamizovány byly, nyní je tedy na řadě právě Barma. Vypalování buddhistických klášterů, vyvražďování vesnic, znásilňování buddhistek a hinduistek, loupeže a další kriminalita muslimů, kteří v zemi tvořili nějakých 5%, se už nedala nadále snášet. Dále následuje video v AJ a po něm velmi drastické obrázky, přičemž je jen na zvážení každého z vás, zda je shlédne, rozhodně nejsou pro slabší povahy. Ale bylo by dobré si na ně vzpomenout, kdykoli vás bude mainstream “masírovat” propagandou o zlých Barmáncích.

Barma je země s převážně buddhistickým a hinduistickým obyvatelstvem, přičemž tato dvě náboženství spolu mohou bez problémů nějak koexistovat. Ani jedno si nečiní nároky na ovládnutí toho druhého. Jenže pouze pětiprocentní menšina muslimská je právě ta, která si v zemi tyto ambice dělá.

Nejprve je nutno upozornit na fakt, že většina muslimů, kteří nyní setrvávají na území Barmy, jsou již bengálští muslimové, kteří přišli z muslimské Bangladéše. Jsou extrémně násilní, proto je jedinou možnou obranou využití stejných prostředků i proti této komunitě. O řádění muslimů vypovídá i buddhistický mnich, který se vydal na cestu protiislámského aktivisty a je odhodlán bojovat jakoukoli cestou proti islamizaci vlastní země. Ti z vás, kdo u mí anglicky se mohou na video podívat zde:

Možná si říkáte, proč sem dávám Barmu, která ani není v Evropě. Jenže tato asijská země je v úplně stejné situaci, v jaké je nyní Evropa a především – na rozdíl od Evropy – se islamizaci brání. Navíc, sousední země již byly vesměs islamizovány, proto je právě Barma nyní na řadě. A to je to, nač chci upozornit – sousední silně islamizované země Německo a Rakousko se stanou zeměmi muslimskými relativně brzy. Pak právě my budeme v pozici současné Barmy, do značné míry obklopeni muslimskými zeměmi, kdy v té době již u nás možná těch 5-10% muslimů bude také.

Barma je islamizována a celý svět jim v situaci, kdy se islamizaci brání, hází klacky pod nohy. Dále už bude zřejmě zcela zbytečné vysvětlovat, jakých zvěrstev se muslimové v Barmě dopouští, protože obrázky vypoví víc, než tisíc slov (upozorňuji, že nejsou pro slabé povahy). A proto se nakonec ptám:

“Divíte se Barmáncům, že se mohamedánům brání silou??”

(Visited 717 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. Stejně tak se těmto muslimským bestiím brání i Čína-ti jejich slavní ujguři,to jsou taky dobří dárečci… bad

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *