Profesionální manipulátoři v zájmu čtvrté říše

Napsal
Sdílet článek

Takzvané “průzkumy veřejného mínění” většinou ponechávám bez větší pozornosti. Vím totiž to, co nejspíš tuší i mnozí z vás – jediné, k čemu tyto “průzkumy” na čísi zadání slouží, jsou manipulace masami. Bohužel, není právě málo lidí, kteří na podobné manipulace naletí.

Dnes mne velmi konsternoval hned nadpis na jednom z hlavních dezinformačních webů, na Novinkách, kde s jistě neutuchajícím nadšením sdělovali, že by se SPD ani Trikolora nedostaly do Sněmovny. Tedy volilo by je jen velmi málo lidí, konkrétně něco kolem 4, resp. 2%.

První, co mne napadlo, bylo: CVVM. Samozřejmě, při prokliku na článek jsem zjistila, že se jedná o tyto dlouhodobé manipulátory, jejichž jediným úkolem je nadnášet ČSSD a povyšovat i všechny ostatní eurohujery. Naopak, velmi tvrdě jde už roky proti SPD, kterou oproti realitě velmi silně podsazuje a jak je vidět, stejným způsobem “nakládá” i Trikoloře.

Nyní, po úspěšném Brexitu, jistě posílilo sebevědomí většiny euroskeptiků. Proto by se dalo očekávat, že se aktivizují euroskeptičtí voliči napříč EU.  Jenže tento průzkum nám tvrdí pravý opak, neboť podle něj by jediné dvě euroskeptické strany, které mají jakousi šanci voliče oslovit do té míry, že by mohly zaujmout sněmovní posty, takřka nikdo nevolil. Zatímco strany, které jsou plně oddané EU, klanějící se před modrou fanglí a naši vlajku zavrhující (viz EP), by chtěly volit miliony občanů. Najednou všichni stojí o členství v EU, LGBT ideologii, migraci, islamizaci a globalizaci. Alespoň podle tvrzení manipulátorů z CVVM.

Agentura CVVM dlouhodobě manipuluje až do té míry, že její odhady jsou na hony vzdálené od reálných výsledků voleb. Jen pro příklad mohu uvést ČSSD, kterou dlouhodobě abnormálně protěžuje. Té předpovídali před parlamentními volbami kolem 14%, nakonec měli oranžoví eurohujeři, začínající svůj sjezd Ódou na radost,  asi polovinu. Těsně před eurovolbami jim manipulátoři z CVVM předpovídali přes 8%, zatímco jejich reálný výsledek byl 3,9% a do EP se vůbec nedostali.

Na tuto manipulativní agenturu už bylo podáno hned několik trestních oznámení, naposledy po loňských eurovolbách, kdy byl jejich odhad velmi vzdálen realitě, které se mnohem víc přiblížil dokonce i zcela amatérský průzkum, který si autor tohoto článku provedl mezi svými známými, příbuznými a namátkou zvolenými respondenty.

Přesto je tato prokazatelně manipulativní agentura neustále citována různými médii, aniž by se kdokoli pozastavil nad tím, že jsou veškeré jejich průzkumy mnohem vzdálenější realitě, než jakýkoli průzkum provedený amatérem tzv. “na koleni”.

Jak je možné, že v jednom průzkumu, provedeném jinou agenturou v rámci celé EU, patří občané ČR k jedněm z největších euroskeptiků a posléze nám tito manipulátoři svým průzkumem sdělí, že našinci volí dle hesla “S Bruselem na věčné časy a nikdy jinak”?  Nebo tomu snad mám rozumět tak, že se náhle většina euroskeptiků rozhodla k volbám nejít? Či se snad drtivá většina euroskeptiků shlédla v modré fangli se žlutými hvězdičkami??

Pak se ptám, vážení eurosoudruzi, proč se všichni ve vládě i většina v opozici tak moc bojíte referenda o EU, když podle tohoto průzkumu, který všechna média tak nadšeně prezentují, vlastně v EU chtějí setrvat skoro všichni, až na zanedbatelný vzorek “extremistů”, jejichž hlasy by ani na účast ve Sněmovně nestačily?

Věřím, že nás, euroskeptiků je dost, i když to – bohužel – neukázaly ani poslední parlamentní volby, kdy se do Sněmovny dostalo skoro 90% eurohujerských poslanců. Tedy je nás – bohužel – stále ještě o poznání méně, než eurohujerů.  Nicméně nevěřím, že je nás až tak málo, že by se do Sněmovny nedostala ani jedna strana, která nás, odpůrce bruselského diktátu, islamizace a migrace zastupuje.

Každopádně, vážení eurosoudruzi z Novinek a jim podobných médií, eurosoudruhu Soukupe z Barrandova, který také tuto agenturu soustavně srdnatě bráníte a citujete (a přitom tvrdíte, jak jdete proti všem ” podvodníkům a darebákům”), není vám trapné se neustále ohánět průzkumy agentury, u které jsou její podvodné praktiky prokazatelné??? Manipulují jistě i jiné agentury, ale ne až tak okatě.

Proto níže přidávám anketu, kterou nechám aktivní po delší dobu tak, aby mělo šanci se vyjádřit co nejvíce respondentů. Prosím, šiřte ji, sdílejte, přeposílejte odkaz na článek či anketu a hlasujte. Uvedla jsem v ní současné parlamentní strany a přidala jsem pouze Trikoloru, která figurovala také v průzkumech CVVM. Proto se předem omlouvám voličům jiných, menších stran.

Hlasovat můžete zde.

Po několika měsících (4-6 měs., dle počtu hlasujících), po některém dalším manipulativním průzkumu CVVM zveřejním článek, ve kterém porovnám volné hlasování s jejich manipulací. Údaje pak uložím a až do doby před parlamentními volbami, které se konají za rok a půl, budu průběžně ankety obnovovat. Vždy v době, kdy vyjde průzkum od manipulátorů. Po volbách pak výsledky svých amatérských průzkumů s dobře placenými manipulacemi CVVM porovnám.

Věřím, že můj amatérský průzkum bude mnohem blíž realitě parlamentních voleb, které proběhnou na podzim 2021, než manipulativní grafy CVVM.

Podotýkám, že já ovšem nejsem za provedený průzkum nijak placena a ani mne nebudou citovat média, na rozdíl CVVM, které za jejich manipulace někdo velmi dobře platí a citují je všechna (nejen) mainstreamová média.

 

 

 

 

 

 

 

 

(Visited 223 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *