Profesní fiasko udavačky Kalibové, aneb jak jsem dostal předčasný vánoční dárek.

Napsal
Sdílet článek

Profesionální udavačku Kláru Kalibovou, snad není nutné, dlouhosáhle představovat. Můj právní spor s ní, za aktivity na facebooku (fcb), začal už koncem r. 2017. Policie, po mém vyslechnutí a zvážení závažnosti mých verbálních projevů, předala případ, pouze přestupkové komisi, která si mě následně předvolala a zahájila, se mnou přestupkové řízení. S tím se ovšem udavačka Kalibová nespokojila a za pomoci jedné státní zástupkyně, se jí podařilo protlačit můj případ k obvodnímu soudu. Soudu trvalo dost dlouho, než se mým případem, začal vůbec zabývat.

Soud však následně dospěl k usnesení, že můj případ jako trestný čin, řešit nebude a navrhl jeho vrácení přestupkové komisi u které mezi tím, běžel čas, potřebný k vyřízení mých aktivit na fcb, jako přestupku, proti občanskému soužití. A zde se dostávám k pointě mého sdělení. Státní zástupkyně, se proti usnesení soudu odvolala a navrhla opětovné projednání mého případu, jako trestného činu. Soud na její odvolání reagoval opětovným zamítavým usnesením, tentokrát bez možnosti opravných prostředků. Případ šel tedy zpět k přestupkové komisi u které mezi tím vypršela zákonná lhůta mé odpovědnosti za přestupek. A jsme u pointy mého sdělení.

Udavačka Kalibová chtěla víc, ale nemá nic. Možná v mém verbálním projevu, opravdu byly pasáže, které byly na pokutu za narušování občanského soužití. Kdyby udavačka Kalibová, nechala můj případ přestupkové komisi rovnou a nehnala mě k soudu a komise měla možnost, se se mnou v klidu zabývat, hrozila mi možná docela vysoká pokuta. Tuším, že horní sazba v mém případu, je až 20 tisíc. Ale protahováním mého případu u soudu, vypršel čas na jeho řešení jako přestupku a já jsem tedy bez postihu. Vzhledem k faktu, že udavačka Kalibová, má právnické vzdělání, je to pro ní určitě profesní fiasko o kterém chci, tímto článkem, zejména vlasteneckou scénu informovat. I taková ikona sluníčkové scény, může svou vlastí blbostí prohrát svůj boj s obyčejným “extrémistou”. Já sám, jsem s vysokou pokutou počítal. Možná bych nedostal horní hranici sazby, ale na dvoucifernou částku, jsem to viděl. Ale přestupková komise, dostála zákonu a vzhledem k vypršení času, potřebného na vyřešení mého případu, správní řízení se mnou, zastavila. Už už, jsem si chystal peníze na pokutu a ejhle, budu mít naopak předčasného a určitě nejbohatšího Ježíška, jakého jsem kdy v životě kdy měl.  “Tak díky za vaší hloupost a profesní selhání, soudružko udavačko Kalibová. ”

Jaroslav Volfšic

(Visited 322 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Blahopřeji. Mám jen technickou poznámku. Proč sázíte tolik zbytečných čárek na místa, kde nemají co dělat? Naopak občas chybí tam, kde být mají. Text se pak trochu obtížně čte, ačkoliv jinak je obsahově srozumitelný.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *