Prohlášení ANS k aktuální situaci v českoruských vztazích

Napsal
Sdílet článek

1) Odmítáme legitimitu vlády, která účelově rozvrací naše česko-ruské vztahy. Jsme jednoznačně proti současné vládě, jejíž činnost považujeme za vlastizrádnou a protinárodní. Současná vláda ČR nás vědomě zatahuje do konfliktů „v cizím zájmu“ a do konfliktů proti našim slovanským bratřím – hrdinům a osvoboditelům.


2) Zásadně odmítáme, aby se Česká republika jakkoli podílela na podpoře mezinárodního terorismu dodáváním zbraní pro boje v Sýrii, na Ukrajině i kdekoliv na světě.

3) Jednoznačně odmítáme a tvrdě odsuzujeme činnost tzv. Páté kolony, sloužící jen ve prospěch cizích (většinou západních a protinárodních) zájmů. Požadujeme veřejné rozkrytí páté kolony, infiltrované v různých subjektech české politiky a to jak konkrétních osob, tak konkrétních organizací a složek.

4) Věříme v nekonečné česko-ruské přátelství, které nám již mnohokrát v historii zachránilo naši národní existenci a fyzickou občanskou podstatu. Na počest tohoto přátelství sázíme po republice břízu a březové aleje, jako symbol slovanské sounáležitosti a solidarity a vyzýváme občany k následování.

5) Apelujeme na našeho pana prezidenta Miloše Zemana, jenž je pro nás skutečným garantem národního státu a garantem kvalitní česko-ruské diplomacie a spolupráce.

Pane prezidente, máte naši plnou důvěru a naši podporu. Věříme, že svými moudrými rozhodnutími, která brzy učiníte, přispějete ke stabilizaci naší země, a to nejen v kontextu česko-ruských mezinárodních vztahů.

  • Mgr. Marek Adam, Aliance národních sil
(Visited 577 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Ačkoliv Alianci Národních Sil nepovažuji za nějak důležitou a vadí mi že pár hlasů ve volbách sebere SPD.Tak musím uznat že tohle konkrétní prohlášení se jim povedlo.Pod to bych se i podepsal.
    No je mnoho různých pronárodních suběktů třeba Národní Demokracie nebo DSSS či Národní Sjednocení a kdoví co ještě.Ačkoliv tříští národní scénu a mnohé letité témata s těma nebo s těma jsou opravdu únavné,tak je dobře že tady ty suběkty jsou. Třeba ta Aliance Národních Sil. Dát něčemu impulz ,nějaké téma rozebrat,povzbudit lidi tak to je dobře.Každý má na tomhle světě nějaký úkol a i když si můžu z daného suběktu ať už tyhle nebo tyhle nebo konkrétních lidech nebo konkrétním jednom člověku z nějakého združení myslet své. Tak je opravdu dobré zatleskat něčemu co se povede ať už straničce nebo nějakému aktivistovi. Tak tleskám.

    1. Pane Čáko, dovolím si jen ve vší slušnosti upozornit na to, že slovo suběkt (jak píšete) se píše “subjekt” a “združení” se píše se “s”…snad se na to na mě nezlobíte pardon, jinak co se týká výše uvedeného “Prohlášení ANS”, tak s ním také plně souhlasím! Přece musíme být také slyšet a vidět a ne dávat prostor jen těm křiklounům, zaprodancům a zrádcům českého národa!
      Spousta takových připomínají okupaci od r. 1968, ale já musím přiznat, že jsem o ruském vojsku vůbec nevěděla do mých 18 let! Nepotkávala jsem na ulici ruské vojáky se zbraní v ruce, nikde nebyli vidět a jak jsem se později dozvěděla z věrohodných zdrojů, tak tito vojáci měli tady setsakra tvrdý režim, nemohli se tu po republice jen tak pohybovat, takže ti vyřválkové vlastně jen křičí a křičí…samozřejmě není dobře, pokud je jakékoliv vojsko na území cizího státu, tak proč těm vyřválkům nevadí, že jsou americká vojska na území cizích států?! A to se tudy ještě jejich konvoje prohánějí po našich silnicích a dálnicích, blokují provoz na nich, ničí je, zaprodanci jim ještě mávají, naši reportéři je natáčejí a ukazují v médiích, ještě to oslavují! Anebo jiný příklad: jen ve zkratce připomenu před pár lety velkou akci srazu Harleyářů v Praze. Byli tu motorkáři z různých koutů světa a nikdo jim nebránil sem přijet. Blokovali tam také provoz za asistence naší policie a kdo chtěl je s nimi na vyjížďku, musel si za to zaplatit! Když ale tudy projíždí kolona motorkářů Nočních vlků, kteří jedou uctít památku svých předků v bojích II. sv. války, tak je tady z toho pozdvižení, pár zoufalců tu manifestuje u hřbitova a vykřikují tu nesmyslná hesla!…Vždyť by tady ti vyřválkové nikdy nemohli být nebýt obětí předků těch Rusů! Tak kde to jsme??!! Ale to jsem trochu odbočila…chci jen říct a souhlasit s tím, aby vztahy ČR a Ruska byly na přátelské úrovni! Prezident Putin zvedl úroveň Rusů na vysokou úroveň, dělá pro svoji zem maximum, ale tady se to šířit nesmí! Proč?! Napadá mě jen to, že mu asi závidíme, jak je schopný a že naši mocipáni tohle neumí. Stále mezi sebou jen “bojují”,nespolupracují a jen si honí své ego…lidi jsou na posledním místě, ale když jdou do voleb, to mají lidí plnou “ústa” . Putin má kolem sebe tým lidí, kteří jsou názorově s ním v souladu, spolupracují, a proto se mu daří! Jenže to tu “naši” a celý západní svět asi nemohou skousnout…zajímá je jen byznys, prachy, byznys, prachy a tohle pořád dokola.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *