Prokletí rodiny Nečesaných

Napsal
Sdílet článek

V červenci tohoto roku byli zproštěni obžaloby za příjímání úplatků rodiče Lukáše Nečesaného, Luděk a Šárka Nečesaní. Na základě odvolání státního zástupce věc zamířila k Vrchnímu soudu v Praze.


Vrchní soud v Praze, v čele s předsedou senátu JUDr. Jiřím Lněničkou, 2x rozhodl o vině ve věci syna Luďka a Šárky Nečesaných, Lukáše Nečesaného a ten putoval 2x do výkonu trestu. Až na základě rozhodnutí Nejvyššího soudu, byl rozsudek nad Lukášem Nečesaným opět 2x zrušen. Lukáš Nečesaný je pravomocně zproštěn a nyní se za pochybení justice, zejména v čele s předsedou senátu Vrchního soudu v Praze JUDr. Jiřím Lněničkou, dožaduje odškodnění v celkové výši přes 45.000.000 korun.

Poměr předsedy senátu Vrchního soudu v Praze, v čele s předsedou senátu JUDr. Jiřím Lněničkou, byl k případu Lukáše Nečesaného takový, že se dokonce neštítil porušit základní práva Lukáše Nečesaného, když mu odejmul senát Krajského soudu v Hradci Králové, když až na základě rozhodnutí Ústavního soudu ČR byl takový postup zrušen.

Předseda senátu Vrchního soudu v Praze JUDr. Jiří Lněnička situaci neustál a při ústním odůvodnění zamítnutí odvolání státní zástupkyně prokázal poměr k projednávané věci takovým nehorázným způsobem, že byl za své ústní vyjádření ve věci Lukáše Nečesaného, na základě podnětu Spolku Šalamoun, postižen důtkou od předsedy Nejvyššího soudu.

Podle platného rozvrhu práce Vrchního soudu, padl případ rodičů Lukáše Nečesaného opět k senátu Vrchního soudu v Praze a opět k senátu pod předsednictvím soudce JUDr. Jiřího Lněničky.
Luděk a Šárka Nečesaní zcela logicky napadli senát pod předsednictvím soudce JUDr. Jiřího Lněničky z podjatosti. Stávající systém je nastaven tak, že o podjatosti předsedy senátu rozhoduje napadený předseda senátu. Zcela předvídatelně předseda senátu Vrchního soudu v Praze za jeden jediný den rozhodl, že se necítí být podjatý a tak případ rodičů Lukáše Nečesaného nebude posuzovat nikdy jiný než senát v čele s předsedou JUDr. Jiřím Lněničkou.

 

  • Václav Peričevič, místopředseda Spolku Šalamoun
(Visited 224 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *