Promigrační neziskovky hledají v Řecku tisíce bytů pro invazisty (videa)

Napsal
Sdílet článek

V Řecku probíhají takřka denně nějaké demonstrace proti migraci a islamizaci. Po demonstracích napříč Řeckem nyní dochází k lokálním akcím v místech, kde neziskovky často spolupracující s místními promigračními politiky v hledání ubytování pro nelegální vetřelce z Blízkého východu i Afriky. Před časem proběhl v Řecku audit těchto neziskovek, který zjistil, že v posledních letech se příjmy těchto podvratných organizací velmi výrazně zvýšily. To, že je drtivá většina z nich přímo či nepřímo, přes své sesterské organizace napojena na Sorosovu OSF asi nikoho neudiví.

Nejprve se podívejte na několik aktuálních videí z Řecka (pozn,: videa z twitteru bývají občas blokována, pak stačí kliknutím na šipku vpravo dole pod videem přejít na originální zdroj). Dnes už je jasné, že je invaze plánovaná a není zde žádná síla, která by ji zastavila, nejméně pak protesty řeckých občanů, na jejichž mínění odmítá dát jak řecká vláda, tak EU. To, že invazisté většinou nezůstanou v Řecku, je snad každému jasné. Drtivá většina má Řecko jen za přestupní stanici dál do Evropy.

Neziskovky hledají ubytování pro vetřelce. Stávající tábory a hotely kapacitně absolutně nestačí, navíc se čeká další pokračování invaze:

Řekové už odmítají mít tábory pro vetřelce ve své blízkosti. Na videu se můžete podívat na to, jak invazisté kradou ovci. To se děje celkem běžně, krádeže zvířat jsou v Řecku na denním pořádku. Nač asi ovci kradli, zda pro konzumaci, “obveselení”, či obojí, ponechám na fantazii každého. Je jisté, že takto kradená zvířata nedopadnou nejlépe:

Invazistů se už bojí i řečtí policisté. Na tomto videu se můžete podívat na to, jak před bouřícími se africkými vetřelci ve strachu utíkají:

A na závěr se můžete podívat na “Sorosovu chobotnici”, působící  v Itálii, přičemž mnohé z dotčených organizací mají celosvětovou působnost. V jiných zemích jsou i další  podvratné promigrační organizace, takže velmi podobný obrázek bychom mohli vidět i v případě Řecka a mnoha dalších zemí, včetně ČR (ovšem nejsme hraniční země EU, takže chobotnice bude o něco menší). Právě neziskovky, které se zabývají migrací a pašováním invazistů, jsou všechny napojeny přímo či nepřímo na Sorosovu OSF. Proto jen připomínám, vzpomeňte si na to, kdo všechno v minulosti tuto pravou ruku nejvyšších globalistů podpořil. Nikdo z nich nebude ve skutečnosti proti invazi a to bez ohledu na to, co tvrdí.

 

(Visited 420 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *