První známky počínající občanské války v Evropě nebo záminka k odzbrojení Evropanů?

Napsal
Sdílet článek

Jistě jste všichni zaznamenali aktuální útoky, které se udály v německém městě Hanau nedaleko Frankfurtu nad Mohanem. Nejprve se ten případ jevil coby další multikulturní obohacení ze strany muslimské komunity. Nicméně informace o tom, že byly terčem útoku dva bary, ve kterých se kouří vodní dýmky, ukazují na to, že by vše mohlo být úplně jinak.

V úvodu mne napadají hned tři možné verze, od nejpravděpodobnější až po takovou, která velmi nápadně ukazuje na podobné vysvětlení události, jaké figurovalo i v mnoha různých článcích, zabývajících se kauzou střelby v mešitách na Novém Zélandu. Níže tedy rozeberu všechny pravděpodobné verze, berte to však, prosím, s rezervou, jde čistě o spekulace.

  1. První varianta je ta, která nejspíš napadla většinu těch, kdo již o činu četli či slyšeli. Mnoho lidí jistě napadlo, že došlo k tomu, k čemu jednoho dne musí v zemích, které se velmi rychle islamizují, dojít. Tou verzí je, že původní obyvatelé si už nechtějí nechat “obohacování” ze strany muslimské komunity líbit.  Tedy mám na mysli etnické Němce, nemuslimy, jimž vadí směřování jejich země, která spěje zcela nenávratně k totální islamizaci. Vždyť sám Erdogan, který nedávno spolu s Merkelovou otevíral největší mešitu v zemi, nabádal své krajany k tomu, aby se co nejvíce množili a brzy si tak zemi převzali. Turecká menšina se tedy tím, že Německo považuje za součást Erdoganova sultanátu, nijak netají. Pak bych se ani nedivila, kdyby v některých Němcích takzvaně “bouchly saze”, což by se projevilo právě střelbou do těch, kdo jim kradou jejich zemi. To, že se našli pachatelé mrtví, by pak mohlo znamenat, že oni sami počítali s tím, že jejich soud by případ ještě víc rozmázl, oni sami by dostali doživotí (a to ještě mezi muslimskými vězni) a ve finále by tak svému původnímu záměru prokázali vskutku medvědí službu. Pak by byla pochopitelná i následná sebevražda.
  2.  Druhá verze, která mne napadla, je boj uvnitř muslimské komunity. I když bylo v článku o útocích uvedeno, že se jednalo o Němce, tak všichni víme, že i Turci či Arabové, narození již v Německu jsou bráni jako Němci. Zde mi už ovšem do verze příliš nezapadá fakt, že se pachatelé po spáchání činu zasebevraždili. Jak známo, tak muslimové bývají velmi často odsouzeni mírněji a jejich činy bývají svalovány na psychické onemocnění. Málokdy se tak dočkají trestů nejvyšších. Pak by nebyl důvod se zabíjet, stačilo by přečkat nějak soud a odkroutit si pár let, možná dokonce v nějaké psychiatrické léčebně a ne ve vězení.
  3.  Třetí verze je variantou, která se velmi často prezentovala u loňských útoků na mešity na Novém Zélandu. Tato verze předpokládá, že se jednalo o předem zkonstruovaný čin, který měl za úkol urychlit islamizaci Evropy větší vstřícností k “chudáčkům” muslimům, ale zároveň také utáhnout šrouby v otázce odzbrojování obyvatel celé EU a to včetně myslivců (jak bylo uvedeno v článku, tak jeden z údajných pachatelů měl lovecký lístek). Právě fakt, že se údajní pachatelé našli mrtví by vše jen ulehčil. Není koho soudit a není nikdo, kdo by přišel s jinou verzí, než bude ta oficiálně sdělená. Navíc, můžete si být jistí, že ještě postupně vyjde najevo, že dotyční patřili k ultrapravici (jak dnes nazývají v Německu třeba i AfD) a možná i to, že se jednalo přímo o sympatizanty AfD. To by bylo nejen skvělou záminkou k odzbrojení obyvatel včetně myslivců a to plošně, po celé EU, ale i další záminkou k dehonestaci a možná i postupné likvidaci nejen AfD, která nebezpečně nabírá preference, ale i všech podobných stran po celé EU.

Tyto tři verze berte čistě jako spekulace. Nicméně žádnou jinou nepovažuji za pravděpodobnou a nechci předjímat, která z nich je nejpravděpodobnější, osobně stojím za verzí 1 nebo 3. A jen čas ukáže, jak vše bylo doopravdy. Nepoznáme to však podle oficiálních zpráv mainstreamu, ale čistě z toho, jak bude na případ reagovat nejen německá vláda, ale také Brusel.

Mimochodem, je to jen pár dní, co nás mainstream informoval o zátahu na skupinu ultrapravicových extremistů, kteří měli v plánu útoky na islámské cíle v Německu. Je zajímavé, že záhy poté, co dojde k podobnému zátahu, se přihodí podobná událost. Tak nějak mi to stále víc připomíná Nový Zéland, kde v reakci na útoky na mešity došlo nejen k odzbrojování obyvatel, ale i k dalšímu, hlubšímu protěžování muslimské (zatím ještě) menšiny.

Ať je to jak chce, podobné případy, kdy jsou oběťmi muslimové, budou v současné době nahrávat prohloubení islamizace Evropy. Budou totiž záminkou nejen k dalšímu odzbrojování Evropanů, ale také k dalším, ještě větším ústupkům muslimské komunitě a přijímání dalších muslimských migrantů. To samo o sobě islamizaci výrazně urychlí.

Zde je tedy třeba se tázat: CUI BONO?

Aktualizace: Po získání nových informací během dne beru do úvahy pouze možnosti 1 a 3.

(Visited 1 519 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *