Prymula najal na boj proti „COVID-dezinformacím“ fanatického, ideologicky kovaného eurosoudruha Vrábela

Napsal
Sdílet článek

Prymula spolu s vládou se rozhodli, že nejen v rovině ideologické a polické zde má být vidět jeden jediný přípustný názor, ale ten by měl být údajně vidět i v rovině „covidové“. Přiznám se, že když jsem před pár dny poprvé četla o tom, že mají být jiné, než oficiální informace ke COVIDU-19 cenzurovány a uváděny na pravou míru Prymulou a vládou určenými odborníky, myslela jsem si, že půjde o nějaké virology či epidemiology, kteří budou mít za úkol vyvracet názory jejich kolegů. Tedy ty názory, které nekonvenují s tím, co nám podávají mainstreamová média a Prymula či ta část lékařů, která souzní s oficiální propagandou.

Od samého začátku se objevovali po celém světě na jedné straně ti odborníci, kteří se snažili vyvolávat co největší paniku a na té druhé, ti, kteří poukazovali na některá fakta, potvrzující, že zde není žádná druhá ebola, jak se nás snaží přesvědčit ta skupina první. Druhá skupina  dokázala přimět spoustu občanů přemýšlet a paniku tak alespoň v malé míře mírnit.

Aby se ovšem umlčely hlasy těch, kteří nehodlají dohánět statisíce, ne-li miliony lidí po celém světě k sebevraždám, či milionům snižovat imunitu neustálým stresem, nepokusila se opačná strana o rozumné protiargumenty. Zatím jsem totiž neslyšela ani jeden rozumný argument, který by dokázal vyvrátit některá tvrzení odpůrců paniky. Házení čísly pak argumentem nejsou, neboť po celém světě se objevuje stále více případů falešně pozitivně testovaných či dokonce lidí, kteří se na testy nahlásili, nakonec na ně však nešli, přesto byli pozitivní. Ano, v mnoha zemích, včetně ČR, můžete být pozitivní i bez testování.

Nikdo z těch, kdo rozpoutávají paniku také nevysvětlil, jak je možné, že na demonstracích, které byly například v Německu v řádech stovek tisíc, nedošlo k žádným hromadným nákazám. A to přesto, že lidé protestovali bez roušek. A nezodpovězených otázek ze strany šiřitelů paniky je stále víc. Nicméně ani Prymula, který ještě 11 let nazpět tvrdil, že roušky škodí, stejně jako jeho přizvukovači, nám podivné rozpory kolem této „plandemie“ nehodlají vysvětlovat. Oni chtějí rovnou cenzurovat, protože na „boj proti covid-dezinformacím“ si najali jistého Františka Vrábela, což je novodobý Koniáš, který před časem založil jakýsi spolek „Nelež“, jenž má směle konkurovat Kartouzovým práskačským elfům.

Vrábel je například zastáncem myšlenky toho, že by měla být trestná kritika EU. Také by nejraději zakázal třeba Pravý prostor a jemu názorově podobné weby, které kritizují nejen 4. říši, ale také masovou muslimskou invazi nebo multikulturalismus. Tento člověk s velkým povděkem kvitoval zaslání „zvacího dopisu“ do US kongresu, požadujícího rozsáhlejší cenzuru US internetových platforem jako je YouTube nebo Facebook. Ten před rokem podepsali zástupci  parlamentních stran, které jsou sdruženy ve společné „platformě proti dezinformacím a kremelské propagandě“ (jde o ANO, ČSSD, TOP09, ODS, Piráty, KDU a STAN), založené Langšádlovou z TOP0,09.

To tedy jen pro představu o tom, jaký kovaný cenzor bude nyní poučovat národ o tom, co je pravda a co ne v oblasti informací ohledně COVIDU-19. Musím říct, že patřit k těm, kdo chodí s rouškou i na WC, tak zbystřím. Protože pokud nás má o „pravdě“ kolem COVIDU poučovat právě tento zaťatý eurofanatik, který prahne po cenzuře snad víc, než Jourová, pak bych na místě těch, kdo bezmezně věří mainstreamu a politikům, začala nad oficiální verzí, kterou nás „krmí“ mainstreamová média i vláda, pochybovat.

Tedy o tom, co je správná informace a co špatná vzhledem ke stávající „plandemii“, bude nyní rozhodovat tento fanatický cenzor a ne nějaká lékařská kapacita, renomovaný virolog či imunolog. Člověk, který podle toho, co se mi podařilo na různých zdrojích zjistit, neviděl zdravotnictví ani z rychlíku, má být nositelem jediné pravdy nejen v politické a ideologické rovině, jako dosud, ale také v oboru, kterému rozumí asi jako koza petrželi.

Tento politruk bude dokonce cenzurovat prohlášení různých virologů, imunologů a jiných odborníků z celého světa vždy, když jejich názor nebude konvenovat s tím jeho. Už to, že na cenzurování údajných dezinformací nenajali nějakého odborníka, ale samozvaného fanatického cenzora, jehož jedinou „kvalifikací“ je ideologická prorežimní zanícenost a sklony k totalitarismu, mi jen potvrdilo, že jde o pokračování nechutného divadla. O to méně budu nadále věřit oficiálním informacím…

 

5/5 - (1 vote)
(Visited 178 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *