Prymula: Očkovaní na COVID nebudou muset nosit roušky a budou mít další privilegia

Napsal
Sdílet článek

Možná i vy jste dnes narazili na tento rozhovor s Prymulou, jehož výsostným zájmem je očkovat, očkovat a zase jenom očkovat. A jak k tomu tupé ovce přinutit? Vyvoláme ještě větší hysterii a strach a nastolíme restrikce pro odmítače očkování. Na rozhovoru mne nejvíc zaujalo hned několik zajímavých pasáží, které mi tak trošku zapadají do jiných skutečností, na něž jsem zde již dříve upozornila.

Jsme-li tedy u očkování, pak se zde naskýtá jedna zásadní otázka. Jak odliší na první pohled očkované od neočkovaných? Prymula totiž říká, že ti, kdo se nechají očkovat, budou mít jisté benefity, například nebudou muset nosit roušky tak, jako nenaočkovaní. Pro ostatní budou roušky povinné. Hovoří tam ovšem i o dalších výhodách, což zcela jasně naznačuje, že nezůstane pouze u roušek.

Nejspíš půjde o to, že nenaočkovaní budou pod jistými restrikcemi, kterým ovšem nebudou očkovaní vystaveni. Například naočkovaní budou mít možnost cestovat jak libo, což nebude nenaočkovaným povoleno. Nebo nebudou nenaočkovaným umožněny různé aktivity (např. účast na některých hromadných sportovních a kulturních akcích apod.).

Pominu-li fakt, že nám tvrdí, jak údajně COVID-19 neustále mutuje, takže účinnost případného očkování by byla velmi sporná, nemluvě o velmi krátké době (ne)testování (samozřejmě pokud budeme věřit oficiální propagandě, která tvrdí, že je virus zcela nový a očkovací látka se hledala několik posledních měsíců), je jasné, že vše směřuje k tzv. nepovinně-povinnému očkování.

Očkování má být navíc dvoufázové, první 3 miliony vakcín by zde měly být co nevidět. Ale nyní se vraťme k mojí otázce výše. Jak by chtěli na první pohled poznat, že je člověk bez roušky (či požívající jiné benefity) očkovaný? Mělo by přece jít o něco velmi lehce ověřitelného. Tedy asi by nebylo ideální používat nějaký papírový doklad, který lehce zapomenete či můžete ztratit nebo poškodit. Navíc, takové prokazování by bylo poněkud zdlouhavé, pokud by se tak měl kontrolovat každý třeba jen u vchodu na nějakou hromadnou akci.

A co když je to mnohem jednodušší? Tentokrát se opět vrátím ke svým starším článkům, které jsem zde zveřejnila už před časem. Zmiňuji se tam poměrně podrobně nejen o plánu Billa Gatese naočkovat 7 miliard lidí, jak sám nedávno zmínil, ale také o tzv. programu digitální identity ID2020. Vidíte ten název? Číslo 2020 zcela jistě nebylo náhodné uvědomíme-li si, že tento program byl vytvořen už asi dva roky nazpět a otestován v roce 2019. Že by se už tehdy počítalo, že se program rozběhne právě letos a účelově vyvolaná celosvětová pandemie tomu měla napomoci?

Oč se konkrétně jedná? Vrátíme-li se do roku 2019, kdy již tento program běžel a začal se testovat, tak možná najdeme více odpovědí na to, co se dnes děje. Tehdy Aliance ID2020 zahájila na svém výročním summitu v New Yorku nový program digitální identity ve spolupráci s vládou Bangladéše, vakcinační aliancí Gavi a novými partnery ve vládě, akademií a humanitárními pracovníky. Program imunizace jako příležitost ke zjištění digitální identity odhalila ID2020 ve spolupráci s programem pro přístup bangladéšské vlády k informacím (a2i), generálním ředitelstvím zdravotnických služeb a Gavi. Digitální identita je počítačový záznam o tom, kdo je člověk, který je uložený v registru. Používá se v tomto případě ke sledování každého, kdo očkování dostal.

Takže já se ptám: Je skutečně náhoda, že se zde vyvolá nějaká údajná pandemie, miliardy lidí se k smrti vystraší a přijde jediná možná spása v podobě očkování? Jenže tentokrát – jak sám Prymula přiznává – má jít o očkování, které bude zároveň toho, kdo si jej nechá aplikovat, zvýhodňovat před těmi, kdo si jej píchnout nenechají. Jenže na to, aby se mohli tito „občané s výhodami“ nějak odlišit, tak přece musí být na první pohled patrné, že jsou očkováni!

Tedy není nic jednoduššího, než spolu s tímto očkováním využít programu digitální identity a tyto lidi zároveň s vakcinací očipovat! Čip v těle zaručí, že nikdy nezapomenete doklad o očkování a bude-li bezkontaktní, pak ani nebude komplikované vás coby „zvýhodněného“ identifikovat. A i kdyby byl – podobně jako třeba u psů – tento čip kontaktní, tak není problém umístit na patřičná místa, která budou vyhrazena pouze pro „svědky covidovy“, čtečky.

Zdá se vám to nemožné a šílené? A co kdyby vám někdo řekl před pěti lety, co vše se bude letos dít? Věřili byste tomu? Myslíte, že Bill Gates testoval v loňském roce tento program v Bangladéši zcela náhodou? A není už těch náhod přespříliš?

V rozhovoru s novodobým Mengelem, plukovníkem Prymulou, mne velmi zaujal ještě jeden výrok a zaujme možná i ty z vás, kdo jste četli můj článek o Agendě2030. Tam jsem se totiž zmínila  tom, že strůjci Agendy 2030 vydali nový dokument, v němž se mimo jiné praví:

Akční plán bude ukončen dvoudenní konferencí v červnu 2021.

Doplněk k Agendě 2030 navíc seznává, že strůjci těchto plánů vůbec nečekali, že budou lidé na celém světě tak lehce manipulovatelní, takže tyto plány mohou urychlit. To vyplývá z tohoto prohlášení:

Během této krize jsme byli svědky toho, že v extrémních situacích bylo možné přijmout extrémní opatření a občané byli ochotni je zavést, aby provedli změnu.

Občané byli ochotni zavádět opatření a stejně tak se budou ochotni nechat hromadně naočkovat. To by mohl být závěr, který plyne z výše uvedeného, Pro nás je ovšem mnohem důležitější to, že dokument končí tím, že se strůjci Agendy 2030 v červnu 2021 opět sejdou a na dvoudenní konferenci plán ukončí.

A nyní se vraťme k Prymulovi, který dnes prohlásil:

„Úplný mezník je to, až tu bude dostatek vakcín, což předpokládám, že v tom nejčernějším scénáři bychom se měli zbavit té akutní hrozby viru v polovině příštího roku.“

Prymula doslova tvrdí, že veškerá opatření by měla končit a dostatek vakcín zde být v polovině příštího roku, tedy v červnu 2021.  Prymula to uvádí jako nejčernější scénář, jenže ještě na jaře se tvrdilo, že žádný další nouzový stav nebude, nejčernějším scénářem byla tehdy nějaká lehčí druhá vlna. Tedy je třeba s tím, co uvedl, počítat jako s faktem. Dokonce jsem na červen 2021 jako nejpravděpodobnější termín uvolnění narazila i u nějakého jiného šiřitele paniky, předpokládám, že jím snad byl šílenec Flégr, ale jistá si tím rozhodně nejsem, tedy tuto informaci berte s rezervou.

Není těch náhod nějak příliš? Pokud k tomu přičtu mnoho stále nevysvětlených otazníků a lží kolem celé záměrně rozviřované paniky, přičemž na několik z nich jsem se ptala již zde, pak už na žádné náhody nevěřím. Jen jsem velmi zvědavá, kolik lidí si nechá Prymulovo – Gatesovu vakcínu dobrovolně aplikovat. Jedno vím jistě – já a ani nikdo z mojí rodiny nic podobného dobrovolně nepodstoupíme…

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 493 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. A kdy si Prymule do sebe nechá do sebe a dcerušky napumpovat ten Amrdól? Takže až vytráví půlku národa tak pronese projev na téma „Sorry vole error“ a ukončí očkování. Sám si to ten zelenej parchant do sebe nedá – v tomto případě „z objektivních důvodů. A určitě hned na to začnou vymýšlet další akci , která bude zase pomáhat lidem , a zase v zájmu jejich zdraví ( a plukovníkovejch kšeftů ) . Krásnej buzerplac si udělal z republiky a ještě k tomu dostal pucfleka Blatnýho

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *