Prymulovo divadelní představení pokračuje, stále je však dost těch, co mu tleskají

Napsal
Sdílet článek

Dnes jste jistě zaznamenali noční skandál Prymuly a Faltýnka, kteří byli přistiženi, jak odchází z restaurace – samozřejmě bez roušek. Přitom nás všechny by nejraději zarouškovali i v našich domovech. Ve svých předchozích článcích jsem již upozorňovala na to, že Prymula – co se roušek týká – mění názory jako ponožky. Tedy pak se ptám: “Jak jim ještě někdo může ten cirkus, co nám zde denně předvádí, věřit?”

Před časem jsem v tomto článku upozornila na to, že Prymula už v roce 2009 prohlásil, že nošení roušek při epidemii prasečí chřipky nedoporučuje, aby o 11 let otočil o 180 stupňů a začal nám tvrdit, že roušky nosit musíme. Nikde jsem nenalezla nějaké logické zdůvodnění tohoto názorového obratu. Pak jsme mohli vidět jak ve studiu při debatě odložili o přestávce debatující politici roušky, aby je před kamerami opět nasadili. Jednalo se o debatu pár dní před krajskými volbami, kdy byly v uzavřených prostorách povinné roušky. To bylo takové první odhalené divadlo:

Po vypnutí kamer si šéfové stran hned sundali roušky. Na internet unikly fotky z televizní debaty | Domov | Lidovky.cz

Jak jistě sami moc dobře víte, tak během nouzového stavu, který může údajně trvat až do konce tohoto roku, musí být uzavřeny restaurace (vyjma prodeje z okénka) a lidé, kteří jsou v jakékoli vzájemné interakci a nejsou členy jedné domácnosti, musí mít roušky. Po nás se něco podobného pod hrozbou pokut požaduje, ale “nadlidé” to dodržovat nemusí, na což jsem upozornila třeba i v tomto článku s videem, na němž můžete názorně vidět, že ani další lékaři roušky za nutné nepovažují.

Od začátku, jak přibývá jedna nesrovnalost za druhou a otázky, které stále dokola pokládám nejen já, ale také mnoho dalších občanů, zůstávají nezodpovězeny, stoupá nedůvěra k těm, kdo celý ten cirkus řídí. Prymula na nás hraje (ne)dokonalé divadlo. Moc dobře vím, že část naší populace tomuto šejdíři věří, což je ovšem tristní ukázkou lehké manipulovatelnosti davů.

Nadlidé, kteří si osobují nám nařizovat, co máme dělat, kdy můžeme volně dýchat a kdy ne, požadují striktní dodržování zcela zřejmě nesmyslných příkazů, jimž se oni sami v momentě, kdy si myslí, že nejsou vidět, nijak nepodřizují. Tím tedy jen nesmyslnost vlastních nařízení potvrzují, ale zároveň nám tím dávají najevo, že oni přece stojí “nad zákon”, ten musí dodržovat jen tupý plebs. Prymulovi zcela jistě nikdy o naše zdraví nešlo. Tento pán vždy velmi slušně vydělával na vakcínách, nadstandardně tak zabezpečil i svoji dceru přes na ni napsanou firmu a nejspíš i na této “pandemii” chtěl především slušně rýžovat. To ostatně potvrzuje i založení firmy na výrobu zdravotnického materiálu v červnu 2020, tedy  v době, kdy už plánovali druhou vlnu, kterou chtěli zasadit do chřipkového období.

Všichni lékaři, kteří se k příliš přísným restrikcím staví odmítavě, jsou umlčováni a dehonestováni. Na piedestal se nyní staví šílenec Flégr, který má podobně, jako Prymula, většina politiků, ale především média, vyvolat ve společnosti strach. A to co největší strach, v jehož důsledku dochází k přetížení zdravotního systému, neboť stále víc lidí si zbytečně volá záchranku, protože ti nejvyplašenější si při sebemenším zakašlání myslí, že je to COVID-19.

Jak potvrzují i sami zdravotníci, tak spousta covidpanikářů si volá sanitku dokonce jen tehdy, jsou-li pozitivní a bez příznaků či s příznaky lehké chřipky a striktně se dožadují hospitalizace. Volají je dokonce ale i ti, kdo si jen myslí, že možná mají COVID-19, protože si našli některý ze spousty příznaků, uvedených v médiích. Na podzim, kdy je nějaká ta rýmička zcela běžná, lze předpokládat, že podobných vystresovaných a médii i politiky řádně vystrašených občanů bude přibývat.

Plašit lehce manipulovatelné občany, to by tedy Prymulovi a většině mainstreamu šlo dokonale. Pak se ovšem nemůžeme divit, že 40% pacientů údajně COVID pozitivních je v nemocnicích zcela zbytečně, protože mimo pozitivního testu jim vcelku nic není. Pokud by se COVID-19 nejmenoval COVID-19, ale třeba netopýří chřipka, která by navíc neměla ten obří marketing, jaký má COVID-19, pak by tito občané sanitky nevolali, polkli by Paralen a za pár dnů by tu nemoc vyleželi asi tak, jako většina nakažených.

Prymula nám předvedl – a to zcela názorně – to, že roušky jsou tedy skutečně především psychologickým “šidítkem”, které má u vystresovaných občanů evokovat jakýsi falešný pocit bezpečí. Má ovšem cenu nadále v tomto divadle pokračovat??

 

(Visited 163 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. Pan Prymula osobně řekl, že odstoupí, pokud si to bude přát veřejnost.Považuji se za veřejnost, jednu maličkou částečku veřejnosti – neboť veřejnost je tvořena jednotlivými lidmi, že? Takže ano, pane Prymulo, řekl jste si sám osobně veřejně o to – přeji si Vaše okamžité odstoupení – kážete vodu a pijete víno, což skutečně není morální a hodno Vás. Raději už nic spolu s panem Faltýnkem nevysvětlujte (každý zvlášť!), protože Vaše výmluvy, omluvy, vysvětlování, obou, jsou opravdu víc než směšné. Bohužel jste, i přesto, že odborně ano, nezvládl a neustál Vaši pozici, a měl jste našlápnuto poměrně dobře, morálně dobře. Tam jste pohořel a Vy to víte, jistě že víte, nebo ne?

    1. “našlápnuto poměrně dobře”, kam? Do lockdownů, orwellismu, to ano. S tím ovšem nemohu souhlasit. Jako nového ministra bych nejraději viděl anticovidistu jako je prof. Pirk, který by zrušil nesmyslná omezení. Ideálně by měl doporučit lidem léky, které se osvědčily jako účinné, ovšem média se zaměřila jen na vakcínu – od globalistických korporací, samozřejmě. A za ekonomické a další škody by měli být jejich původci souzeni.

      1. Přesně tak. Prymula jel zcela jasně podle předem daných not, které nás měly dovést k nějakému nepovinně povinnému očkování, které by on vedl (a z něhož by zcela jistě i profitoval). Docela mne děsilo, kam až to – včetně těch záměrně nadsazovaných počtů pozitivních a určování úmrtí “s covidem” bez pitev – nakonec doje. Od začátku mám pocit, že jsme tou zemí, která byla zvolena jako první pokusný králík s jejich “novou” vakcínou a celým tím orwellovským světem, do něhož jsme vstoupili a hned tak se z něj nedostaneme (jestli vůbec kdy). Taky by se mi líbil jako nový ministr někdo, kdo nepatří do stáje kovidalarmistů. Jenže počítám, že tam dají nějakou obdobu Flégra, která nás doma zamkne do příštího léta… A mezitím nám naši zemi zaplní džihádisty.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *