Prznění dětského těla i mysli

Napsal
Sdílet článek

Všimli jste si, jak současný systém – zřejmě zcela plánovitě – zneužívá dětí? Názory každého člověka se vyvíjí, přičemž oč je daný jedinec mladší, o to lépe je manipulovatelný. Na několik případů těchto dětí bych ráda upozornila.

Všichni jistě znáte šestnáctiletou záškolačku Grétu, která bojuje proti oteplování planety, vidí kolem sebe molekuly oxidu uhličitého a mezi kontinenty se přepravuje zásadně na plachetnici. Nicméně, mezitím si dá v klidu svačinku z plastového nádobí, přičemž potraviny, které konzumuje urazily tisíce kilometrů, než se dostaly na její plastový talíř. Tím vytvořily nesmazatelnou uhlíkovou stopu. Vystoupení Gréty v OSN si ničím nezadalo s dobře režírovaným divadelním představením, přičemž v momentě, kdy byl jindy ke Grétě vznesen zcela triviální dotaz bez přípravy, nebyla schopna odpovědi. Už to bylo jasnou ukázkou skutečnosti, že mladou slečnu někdo vodí. A ti, kdo jí tleskají, jsou buď stejně zmanipulovaní nebo na jejím fanatismu velmi slušně vydělávají. Asi tak, jako její rodiče, kteří svoji lehce manipulovatelnou dceru pouze využívají.

Dalším příkladem zmanipulovaného dítěte je teprve čtrnáctiletý chlapec, jakýsi Matyáš Boháček, který je prý kovaným expertem na dezinformace. A co víc, tento eurosvazák (v jeho věku spíš europionýr) má dokonce patent na tu jedinou pravdu. Tedy ne on, ale vybraná média, mezi nimiž vyzdvihuje především hlavní propagandistický kanál TOP0,09 a spřízněných stran – ČT a jako další média s patentem na pravdu uvádí ČRo, Aktuálně.cz, Hospodářské noviny, Deník N, Reflex a ČTK. Tedy mimo dvorních médií TOP0,09 také všechna média zloděje Bakaly. Tak koukám, že hošík je velmi slušně „zpracovaný“, s podobným seznamem totiž jezdí po školách i jisté neziskovky, které jsou ministerstvem školství do škol vysílány proto, aby tam přinášely  tzv. „mediální výchovu“.  Tedy aby mladým včas předvedly tu jejich jedinou pravdu a tím správným směrem jim vymyly mozky. V tom kontextu by mne zajímalo, zda už někdy někdo dětem vysvětlil také pojmy jako pluralita názorů, politická pluralita či třeba pojem fašismus? Asi ne, přesná definice fašismu, stejně jako zmínka o pluralitě se totiž současným eurosoudruhům nehodí do krámu. Tak nějak by tím ukázali prstem sami na sebe.

Poslední případ je ze zahraničí, konkrétně ze Španělska. Tam si dítě (tak nějak nevím, zda děvče či chlapec nebo nějaké další pohlaví) jménem Elsa ve 4 letech usmyslelo, že se už necítí být chlapcem, ale dívkou. Po příslušné hormonální léčbě a operacích ho tedy rodiče nechali předělat na děvče, kterému je dnes 8 let a už přednáší o LGBTQ..PXYZ.. v regionálním parlamentu. Zajímalo by mne, jak to, že je něco takového, jako operace a hormonální léčba možné u tak malého dítěte? Kde jsou limity? Bude se příště měnit pohlaví třeba už kojencům jen na základě pocitu matky, která si bude myslet, že se dítě cítí na jiné pohlaví? Mimochodem, v některých evropských zemích je již uzákoněno, že si může jakékoli dítě od 12 let zažádat o změnu pohlaví a to bez povolení rodičů. Ti do toho nesmí vůbec mluvit! V Británii už došlo na základě tohoto zákona u dětí mezi 12-15 lety k mnoha operacím. A šílené je, že se o něm jednalo i v naší Sněmovně, i když tento kontroverzní zákon snad zatím nedošel ani do prvního čtení. Věřím však, že bude-li Brusel příliš tlačit, časem na něj dojde.

A jsme-li u dětí, tak možná jste si všimli, že se v poslední době začíná protlačovat pedofilie. Zatím jen velmi pozvolna, zkouší se, co občan snese. Takže pedofilové už byli účastni několika pochodů Prague Pride a mají i své internetové stránky. V různých mainstreamových médiích byly v minulosti rozhovory s „hodnými“ pedofily – tedy s takovými, co zatím údajně nezneužili žádné dítě. V Německu už přistoupili i na uznání nezletilých nevěst u muslimů, i když to jde (zatím) proti jejich vlastním zákonům (zde tedy povolují praktikování šaríi).

Posledním počinem nám ovšem dal najevo skoro celý europarlament, že podporuje pedofilii. V Polsku se totiž rozhodli schválit zákon nazvaný „Stop pedofilii“, který mimo jiné kriminalizuje nejen pedofilii jako takovou, ale také propagaci pedofilie,  či prznění mysli malých dětí, kdy odmítají doporučení WHO, aby se děti od 4 let (i mladší) učily povinně už ve školce masturbaci.

Proti tomuto zákonu „Stop pedofilii“ se ovšem velmi striktně postavila EK a následně vyvolala hlasování v europarlamentu k usnesení, ve kterém nad tímto zákonem projevuje hluboké znepokojení. Není to prý v intencích práv LGBTQ..P! Návrh usnesení EK, která chce tímto poštvat radu EU na Polsko za to, že nedbá práv pedofilů a odmítá sexuální výchovu v intencích WHO, je další varovnou ukázkou ukrajování suverenity členských států EU.

Europarlament následně toto usnesení drtivou většinou hlasů odsouhlasil. Tedy tímto EP nesouhlasí s tím, aby si Polsko rozhodovalo i o podobných záležitostech.

Mezi našimi europoslanci, kteří toto usnesení EK a tedy potažmo i pedofilii a prznění malých dětí podpořili byli:

Martina Dlabajová (ANO 2011), Martin Hlaváček (ANO 2011), Dita Charanzová (ANO 2011), Ondřej Knotek (ANO 2011), Ondřej Kovařík (ANO 2011), Radka Maxová (ANO 2011), Markéta Gregorová (Piráti), Marcel Kolaja (Piráti), Mikuláš Peksa (Piráti), Luděk Niedermayer (TOP 09 a Starostové), Stanislav Polčák (Starostové a nezávislí) a Kateřina Konečná (KSČM).

Zdrželi se:

Evžen Tošenovský (ODS), Veronika Vrecionová (ODS) a Jan Zahradil (ODS).

Proti této zrůdnosti byli pouze:

Hynek Blaško (SPD), Ivan David (SPD), Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) a Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

Toto je jen jedna z ukázek hlasování našich europoslanců (pro mne nic neočekávaného). Je tristní, že se drtivá většina lidí u nás (ale ani jinde v EU) nedozví, o čem se kdy v EP hlasuje, ale ani to, jak kdo hlasuje.

Děti začínají řídit politiku (klimaalarmismus, cenzura, LGBT) a dospělí mezitím  posvěcují prznění dětí. A to se nezmiňuji o tzv. „mazlících koutcích“ ve školkách, příručkách pro předškoláky „jak se ukájet“ a neziskovce, která v Německu za úplatu umožňovala pedofilům ve školkách zneužívat děti. A nejen v Německu, tato neziskovka působí i v jiných zemích, včetně ČR.

Komu se podobné zvrácenosti hodí? Stačí vědět, že šaría považuje člověka za dospělého už ve 12 letech a děvčata mnohem dřív, vždyť Mohamed sám byl pedofil, který se oženil se sedmiletou holčičkou, i když manželství „konzumoval“ prý až od jejích devíti let. bad

 

5/5 - (4 votes)
(Visited 291 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *