Psychicky nemocná Afrika?

Napsal
Sdílet článek

Možná jste zaznamenali, že po jisté době, kdy bylo ticho po pěšině, se opět objevily informace o násilníkovi, údajně třicetiletém přivandrovalci z Afriky,  Abdalláhu Ibráhímovi Diallovi. Jeho skutečná identita je samozřejmě neznámá, jedná se o jméno, kterým se pouze on sám prezentuje. Někde se objevily informace, že jde údajně o jméno jakéhosi fotbalisty z Mali, ale kdo by to nějak zkoumal. Jedná-li se o pro Evropu přínosné inženýry a doktory, pak je přece jasné, že ti zásadně nelžou. Asi jako ta “Somálka”, kterou před lety našli bez dokladů na ruzyňském letišti a díky Šabatové a na ni napojeným neziskovkám jí dokonce zfalšovali nejen doklady, ale i české vysvědčení, na kterém měla tato černoška neznámého původu trojku z češtiny, tedy jazyka, který vůbec neovládala. O tom, jak se na základě tohoto zfalšovaného dokumentu dostala na zdravotnickou školu, už se napsalo v minulosti dost, především v kontextu s před časem proběhlým soudem, u kterého se tato muslimka soudila se školou, zastoupenou její ředitelkou, za diskriminaci kvůli zákazu nošení hidžábu. Soud sice muslimka prohrála, nicméně je tristní, že tato nelegální migrantka s falešnou identitou mohla na našem území dlouhodobě pobývat  a to s falešnými dokumenty i identitou za plné podpory Šabatové. Za očividně zfalšované vysvědčení nakonec nebyl hnán nikdo před soud a dokonce ani Šabatová nebyla zproštěna svého úřadu.

Ale to byla jen malá odbočka od Afričana k Afričance, jen pro pochopení toho, že u nás je možné  – jde-li o multikulti obohacení – cokoli, lze beztrestně lhát i podvádět. A podobné je to i v případě afrického znásilňovače, který zničil teprve šestnáctileté dívce navždy život. Jak jsem uvedla už výše, tak jeho identita je nejistá stejně, jako státní příslušnost (většinou se udává Libye, což je však zřejmě spíš místo, odkud na lodi některé z neziskovek do Evropy vyrazil).

Násilník se samozřejmě – ani pod tíhou důkazů – nehodlá k činu doznat. Protože vyrazil do Evropy mimo jiné i s vědomím, že tupý Evropan uvěří čemukoli, začal ze sebe dělat nesvéprávného blázna. A “specialisté”, kteří se jeho vyšetření ujali, už mají podezření, že dotčený chudáček je vlastně psychicky nemocný. Trpí prý pravděpodobně nediferencovanou schizofrenií, která se může projevovat halucinacemi, vymizením rozpoznávacích schopností a může mít vliv na výpadky paměti. Chudáček! Nepřipomíná vám to něco? Vzpomínáte, jak je každý migrant či muslim všeobecně, který spáchá nějaký násilný trestný čin v Evropě okamžitě “diagnostikován” coby psychicky nemocný?? Tedy není tento případ jen důkazem, že se v tomto směru nijak neodchylujeme od zbytku Evropy?

Co mne také neudivuje je fakt, že ve vazbě se zjistilo, že tento živočich nemá ani ty nejzákladnější hygienické návyky. Tedy předpokládám, že svoji potřebu tam dělal třeba do kouta nebo kam se namanulo a sprchu nejspíš také nikdy neviděl. No a k dovršení všeho se nezapomněl dožadovat čokolády…

Vzpomínáte na dobu, kdy se čin stal? Tehdy byla snaha vše ututlat a kdyby to řádně nerozmazal Tomio Okamura, tak by se případ nakonec možná utajil. A co mainstream? Ten neměl na práci nic jiného, než odsuzovat všechny, kdo tento čin a především pak jeho pachatele velmi ostře kritizovali, či napadat pana Okamuru  za to, že o činu informoval.  Ministr vnitra a muslimofil Al Hamajda, na němž leží nemalý díl viny za znásilnění, protože hranice jsou zcela nehlídané, se nezmohl na odsouzení tohoto odporného činu, ale na druhou stranu neopomněl opět vyhrožovat svým cenzorským komandem a trestními oznámeními za xenofobní, islamofobní a rasistické výroky.

Jak asi ten případ dopadne? Násilnický zmetek nejspíš dostane dva roky léčby na psychiatrii, odkud ho za rok pustí do světa. Bude tak jen dalším případem z mnoha obdobných po celé Evropě.

A na závěr se ještě ptám: co by se asi stalo, kdyby ta dívka měla u sebe třeba zbraň nebo jenom pepřový sprej, aktivně by se bránila, ubránila a v rámci sebeobrany by násilnickou kreaturu zranila či dokonce zabila? Myslím, že by to byla ona, kdo by byl souzen za ublížení na zdraví  a jen její nízký věk by ji zřejmě uchránil od nepodmíněného trestu. Ostatně, už známe nějaké případy ze Skandinávie, kdy šla oběť násilníka za aktivní sebeobranu před soud.

(Visited 842 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *