Půl milionu bílých obětí znásilňovacích gangů – ostuda britského establishmentu

Napsal
Sdílet článek

Všichni jistě znáte příběh statisíců dívek, často ještě dětí, které doplatily nato, že se narodily v silně islamizovaném městě. Navíc se narodily do rodin chudých, bílých, často rozvrácených, či se dostaly do dětských domovů, jejichž personál dokonce aktivně dívky gangům poskytoval. Právě z prostředí dělnických rodin či rodin rozvrácených, ale také z dětských domovů byly téměř výhradně bílé nemuslimské oběti znásilňovacích gangů. Policie i vláda celé dlouhé roky nad vším zavíraly oči, což trvalo do doby, než vše patřičně rozmázli protiislámští aktivisté, z nichž nejznámější, ale zároveň nejpronásledovanější, je Tommy Robinson.

Dívky, které si troufly se jakkoli ozvat, byly nařčeny z rasismu a dokonce i nyní mnozí fanatičtí sluníčkáři takto oběti, které se proti násilníkům rozhodly postavit, nálepkují za rasistky. Nicméně stále víc dívek se rozhodlo o hrůzných zážitcích informovat svět. Jeden takový příběh brutálně znásilněné dívky, která se nemohla dovolat spravedlnosti, jsem zmínila už zde. Další vypovídala nedávno v britské televizi.

Ella Hillová přežila znásilnění rotherhamského muslimského gangu. Nedávno o svých hrůzných zážitcích hovořila v diskusním televizním pořadu. Během rozhovoru prozradila, že muslimské znásilňovací gangy sexuálně zneužily nejméně 500 000 nemuslimských dívek. Oběťmi byly zejména bělošky, ale bylo i mnoho dalších obětí, například sikhské dívky.

To je neuvěřitelné. Je to národní skandál, o němž politici stále záměrně mlčí. Mnozí lidé tvrdí, že počet obětí zneužívaných muslimskými znásilňovacími gangy ve skutečnosti přesahuje jeden milion, ale i kdyby měla Ella Hillová pravdu a obětí by bylo jen půl milionu, je to neskutečný počet. Mnoho dalších přeživších obětí těchto gangů nyní hovoří nahlas. Jejich případy jsou neuvěřitelné, protože vysvětlují, jak muslimské gangy mučily a zastrašovaly mladé nemuslimské dívky.

Britské ministerstvo vnitra dosud nezveřejnilo svou zprávu o znásilňovacích ganzích. Důvod, proč držet zprávu pod pokličkou je nasnadě. S největší pravděpodobností spočívá v tom, že znásilňovací gangy byly složeny ze „špatných“ pachatelů (výhradně muslimové) a zaměřily se na „nesprávné“ oběti (nemuslimky, většinou bílé).

Ella také zdůraznila skutečnost, že když byla zneužita muslimským znásilňovacím gangem, úřady a policie se ani v nejmenším o vyšetření jejího znásilnění nezajímaly, protože se obávaly, že budou označeny za „rasistické“. Skandály, které byly odhaleny v mnoha městech, jsou děsivé. Selhání policie je hrozné. Další přeživší, Sammy Woodhouse, uvedla, že když byla znásilněna muslimy, policie ji zatkla za rasismus, místo aby zatkla násilníka. Tak šokující je tento džihád znásilnění, podporovaný vládnoucím establishmentem.

V tomto rozhovoru Ella také zmínila, že její násilníci byli „nábožensky motivovaní“. To je klíčový fakt, který mnozí lidé, zejména britští zkorumpovaní poslanci a policie, nadále ignorují. Korán obhajuje, či dokonce doporučuje znásilňování nevěřících žen a dívek opakovaně, v mnoha verších. Zdůrazňuje také, že muslimové mohou mít sex s nezletilými dívkami, neboť i Mohamed konzumoval manželství s Ajšou v jejích devíti letech. Tyto muslimské znásilňovací gangy se rozšířily v mnoha městech kvůli islámské ideologii. Tuto skutečnost elity zatajily, například bývalý muslimský prokurátor Nazir Afzal popírá, že by pachatelé páchali své zlé skutky kvůli islámu. Přitom on sám musí vědět, že je to, co říká, naprostá lež. Tedy opět jsme u přetvářky – takíji.

Bílé nemuslimské dívky tak byly převážně terčem útoků právě kvůli jinému přesvědčení, které pochází z islámu.  Korán totiž sám říká, že bílé sexuální otrokyně přinášejí svým majitelům vyšší odměnu. Mohamed měl bílou sexuální otrokyni jménem Miriam, což byla koptská křesťanka. Tato praxe se prolíná po celém islámském světě čtrnácti stoletími džihádu. Dokonce i údajný islámský zlatý věk ve Španělsku zahrnoval muslimy, kteří brali sexuální otrokyně, protože napodobovali Mohameda.

Je naprosto nechutné, jak něco podobného britské úřady po desetiletí dovolily. Je nasnadě, že podobných případů bude s rostoucím počtem muslimů v Evropě přibývat. Podobné gangy už ostatně nejsou jen ve Velké Británii, ale objevují se i ve Francii, Belgii či Švédsku a ojediněle i v jiných islamizovaných zemích.

A nic se v tomto směru nezmění ani do budoucna, pokud se islám, který zamrzl ve středověku, v Evropě nezakáže.

Umíte-li dobře anglicky, můžete se na celý pořad, ve kterém oběť jednoho z gangů vypovídá, podívat zde:

5/5 - (3 votes)
(Visited 448 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *