Řádění Antify v Berlíně (videa)

Napsal
Sdílet článek

Níže se můžete podívat na to, jak v noci z pátku 5.6. na sobotu 6.6. řádila Antifa v Berlíně. Záběry samozřejmě pochází z tamní muslimské čtvrti, což jen dokazuje, jak úzce je tato většinou evropských politických establishmentů podporovaná bojůvka napojena právě na muslimskou komunitu. Zkuste si tyto demonstrace prorežimní bojůvky, k níž se hlásí i mnozí Piráti, srovnat s poklidnými demonstracemi Pegidy. Přitom Pegida, která poklidně protestuje proti nezřízené invazi a islamizaci je pronásledována a ostrakizována, zatímco Antifa, ničící na co přijde, má velmi štědré mecenáše a podporu většiny evropských vlád, včetně EU.

Na záběrech můžete vidět berlínskou čtvrť Neukölln a řádící členy Antify, kteří po vzoru svých soukmenovců z USA rozbíjí výlohy, demolují zaparkovaná auta a po zdech domů stříkají nápisy. Při demolování a řádění křičí různá hesla, jako: „George Floyd – to byla vražda! Odpor všude! Později další.“

Podle policie se nepokojů účastnilo jen asi 50 lidí, které mohla policie identifikovat s menším zapojením berlínského vyšetřovatele vnitra Andrease Geisela.  Od socialisty, jehož stranická šéfka Saskia Eskenová nedávno veřejně  Antifu podpořila, však nelze očekávat, že bude mít zájem noční řádění Antify patřičně potrestat.

Na videa řádění německých soukmenovců našich Pirátů se můžete podívat níže.

 

(Visited 272 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *