Řádění mohamedánů v Holandsku (videa)

Napsal
Sdílet článek

Tomu, že je Holandsko již velmi silně islamizovanou zemí, se nijak nedivím. Je to už téměř třicet let, co jsem tam sama žila a pracovala a už v té době bylo v Nizozemí Maročanů poměrně hodně. Jeden náš kolega, negramotný starší Marokánec, měl sedm dětí, většina z nich byla dospělých. A takových rodin tam bylo víc, tedy celkem logicky už jen svojí porodností mají nad Holanďany “navrch”.

Už v té době se vědělo, že pokud se třeba na venkově, kde jsem žila, někomu něco ztratilo, udělali to Marokánci. Když mi ukradli kolo, na policii mi okamžitě řekli, že to udělali Marokánci. V té době se ještě politická korektnost nepěstovala až tak silně, jako dnes, proto se to nebáli říct na rovinu. Nicméně politická korektnost nakonec zničila zdravý rozum a Holanďané, přijímající stále další a další muslimské invazisty, došli do situace, kdy je jejich přečíslení muslimy jen otázkou krátkého času.

Tomu ostatně nasvědčuje i fakt, že dnes není žádný kritik islámu v této zemi v bezpečí. O tom by jistě mohl obsáhle hovořit Geert Wilders, čelní odpůrce islámu v Holandsku, který musí mít 24 hodin denně ochranku, neboť na něj za jeho odpor k islamizaci byla uvalena fatva. Z Holandska coby pro kritiky islámu vysoce nebezpečné země byla nucena uprchnout dokonce i exmuslimka a protiislámská aktivistka, původem Somálka Ayan Hirsi, která nyní žije v USA.

Tedy situace, do jaké se dnes dostalo Holandsko, mne vůbec nemohla udivit. Stejně, jako mne neudivuje situace v dalších evropských zemích, které jsou také islamizovány. Další hordy mohamedánů se ženou do Evropy, budou tak jen platnou posilou těm stávajícím. Islamizuje se ale také naše země, podobná situace, jako je na západ od nás čeká časem i nás.

To, co se děje po celé západní Evropě, je předzvěst rozsáhlejšího konfliktu. Tím jen připomínám, že hned několik významných islámských autorit vyzvalo v poslední době ke džihádu mečem (tzn. násilnému převzetí Evropy), naposledy to byl před pár dny nejvyšší turecký imám. A zdá se, že si tyto výzvy vzala spousta mohamedánů v Evropě zasvé…

 

(Visited 165 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *