Radikální muslimští salafisté ovládli rakouskou sociální demokracii

Napsal
Sdílet článek

Titulní obrázek není ze Saúdské Arábie, Afghánistánu ani z Pákistánu či Turecka. Do mešity na obrázku se můžete dostat za slabou hodinku cesty od našich hranic. Mešita se totiž nachází ve Vídni a v tomto městě není rozhodně jedinou. To, že je Rakousko nejvíce islamizovanou zemí EU ví asi jen málokdo. Muslimů mají dokonce na celkový počet obyvatel o trošku víc, než Švédsko, o jehož islamizaci jistě nikdo z vás nepochybuje. Nicméně právě islamizované Rakousko by nás mělo zajímat právě proto, že se jedná o sousední zemi, ale také zemi, k níž máme historicky velmi blízko. I když se navenek současná probruselská vláda tváří tak, že se na první pohled zdá, že něco s islamizací dělá, fakta hovoří jinak.

Proč islamizaci Rakouska nevnímáme stejně, jako islamizaci Švédska i přesto, že jsou v islamizaci rekordmany? Je to zřejmě hlavně tím, že na rozdíl od Švédska je zde nemalý počet evropských muslimů, tedy přivandrovalců z Albánie, Kosova či Bosny, ale také mnoho Turků podobně, jako v Německu. Švédsko má oproti tomu mnohem víc muslimů ze zemí jako Somálsko či Afghánistán, což jsou muslimové ze zcela jiných kultur. Nicméně islám je islám, ať je odkudkoli a v boji proti bezvěrcům se vždy nakonec muslimové spojí, i když jinak i mezi sebou neustále bojují.

Závěrečné převzetí jakékoli původně nemuslimské země a konečné nastolení práva šaría vyžaduje ozbrojený boj. Právě to je součástí široké agendy islamismu, která je vyjádřena v kázáních, která jsou vedena ve vídeňské mešitě Baitul Mamur Masjid. FPÖ-TV  to v pondělí dokázala rozsáhlým výzkumem. Tyto okolnosti se stávají obzvláště kontroverzními, protože do této mešity mají pravidelně docházet a také tam vystupovat vysoce postavení politici Sociálně demokratické strany (SPÖ): zejména Omar Al-Rawi, člen parlamentu SPÖ, o kterém kritici tvrdí, že je členem Muslimského bratrstva, ale mešita je také podporována vůdcem  SPÖ ve vídeňské čtvrti Favoriten Marcusem Franzem.

“Ukazuje Alláhovu lásku tím, že za něj obětuje život v bitvě proti bezvěrcům.” Takový a další podobný nenávistný obsah kázání je dosud vyučován v mešitě Favoriten. Šéf okresu SPÖ Marcus Franz je obzvláště hrdý na to, že tuto mešitu podporoval „od začátku“. Kromě extremismu je zarážející, že pokyny SPÖ týkající se rovných práv a propagace žen se v tomto prostředí jeví jako zcela irelevantní. V jiném kázání se v německém jazyce říká, že každý, kdo nepatří k islámu, – zejména pak Židé –  jde do pekla.

Expert na islamismus Irfan Peci v této souvislosti také vyvolává otázku, zda byly nebo jsou stále utraceny veřejné peníze na stavbu a provoz této mešity . Zdá se to zřejmé, protože podle Peciho a FPÖ-TV do této mešity vždy přichází a vystupuje z této mešity zejména okresní vůdce SPÖ Marcus Franz, který tam přednáší nebo se účastní oslav. To dokazují mnohé fotografie a záběry. V mešitě různí lidé recitují, že Korán je nade všemi zákony lidstva. Totéž je kázáno také mladým lidem, kteří to nereflektivně propagují mezi svými souvěrci. Podle Peciho jsou tyto principy jasně v rozporu se základním demokratickým řádem. Kazatelé mešity se znovu a znovu ukazovali na fotografiích s radikálními salafisty.

Šéf SPÖ Favoriten Marcus Franz ve svém projevu v mešitě zdůraznil, jak moc rád poznává nové jídlo a koření. Za tímto účelem považuje mešitu za ráj. FPÖ-TV ukázala video toho, jak se připravuje jídlo za přítomnosti imáma z mešity. “Mohu zemřít pro Alláha.” “Tohle je láska.” Podobná a mnohá další, často velmi šokující kázání, můžete vidět a slyšet na videích zkoumaných FPÖ-TV. V kázáních jde vždy o to, že muslimové zvítězí nad nevěřícími. Peci zdůrazňuje, že většinová společnost v Rakousku ještě není muslimská. Tito lidé tak měli na mysli „nevěřící“. Citované verše v Koránu jsou jasně o násilí, o džihádu: o zabíjení a zabíjení ve jménu Alláha.

ve vídeňské mešitě probíhají i rituální porážky

Nyní se očekává, zda se SPÖ od svých členů – radikálních islamistů –  distancuje jako ve srovnatelných skandálech. Videozáznamy však ukazují, že problematický obsah je ve všech ohledech prezentován také v němčině. Lze proto předpokládat, že SPÖ si vybrala tuto volební taktiku, a proto SPÖ záměrně spolupracuje s radikálními mešitami a jejich kazateli.

mladý muslim propaguje všesvětové nastolení muslimského práva

Jak známo, tak sociální demokracie je ve všech zemích EU – a to takřka bez výjimky – infiltrována osobami, které mají za úkol pracovat na islamizaci země. Ostatně, pro zkušenost nepotřebujeme chodit do ciziny, úplně stejně je na tom i naše ČSSD, jejíž předseda je nadšeným podporovatelem islámu a stejně, jako socanští hlavouni v Rakousku i on veřejně podpořil muslimskou obec a pražskou mešitu. Předpokládám, že tyto obrázky, na kterých se šéf ČSSD producíruje se šéfem pražských muslimů, jistě všichni dobře znáte:

Ovládnutí politiky je jedním ze základů moderního džihádu a hidžry – islamizace nových území. Muslimové však nepotřebují zakládat vlastní strany, úplně jim stačí zpočátku infiltrovat stávající, k čemuž jim slouží ve většině zemí sociální demokraté nebo zelení. Co je na tom nejšílenější? Že právě strany, které islamizaci podporují a podílejí se na ní, jsou nazývány stranami demokratickými, přičemž ty, které proti islamizaci vystupují a hodlají islám zakázat, jsou nazývány stranami extremistickými. Jako třeba právě rakouští Svobodní – FPÖ, kteří podíl socanů na islamizaci Rakouska prokázali…

 

(Visited 278 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *