Radikální salafista z Berlína okradl stát o 18 000 Eur

Napsal
Sdílet článek

Salafista  a příznivec Islámského státu žijící v Berlíně, okradl stát o 18 tisíc eur na okamžitou koronavirovou pomoc poté, co falešně tvrdil, že obchoduje s medem. Šestačtyřicetiletý Ahmad Armih, islamista, kterého úřad pro ochranu ústavy už léta sleduje a který byl klasifikován jako hrozba, podal falešnou žádost investiční bance v Berlíně, která mu následně zaslala peníze na pomoc. Ahmad Armih je podezřelý, že  společně se svým partnerem využil situace koronavirové krize , aby mohl okrást stát o celkem 18 tisíc eur.

Minulý čtvrtek zajistila podvodem získané finanční prostředky berlínská policie po razii v Armihově bytě. Úřady zabavily také domácí spotřebiče, které byly nakoupeny za podvodem získané peníze.

Ahmad Armih během svých kázání v berlínské mešitě podpořil akce, které skupiny blízké Al-Káidě přijaly jako „požehnaný džihád“ a vyzval své stoupence, aby se od „nevěřících“ drželi dál. Salafistický podvodník také vyzval ty, kteří poslouchali jeho nenávistí naplněná kázání, aby zacházeli s lidmi, kteří jsou k islámu kritičtí „s nepřátelstvím a nenávistí“.

K tomuto jen dodám, že je šílené, když vidíme, že si v klidu může běhat po svobodě podporovatel islámských teroristů, islámský radikál, který dlouhodobě podporuje džihád a káže nenávist. A takových jsou v Německu tisíce, statisíce pak po celé Evropě. Ostatně, také u nás jemu podobné najdeme a nikomu to nevadí. Vlády jdou těmto muslimským nenávistným radikálům prakticky všude na ruku. To, že se do Evropy záměrně nasouvají jejich soukmenovci, jen zcela jasně potvrzuje, že se jedná o záměr.

Ekonomicky oslabená Evropa pak bude o to jednodušším terčem džihádistů, jejichž hlavním zadáním je přečíslit původní Evropany a Evropu islamizovat.

 

(Visited 152 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *