Rakousko: Afghánec pobodal svoji přítelkyni a chtěl, aby tvrdila, že se pobodala sama

Napsal
Sdílet článek

Další případ z multikulturně obohacovaného sousedního Rakouska se odehrál v neděli. Opět zde figuruje Afghánec, který zapomněl, že již není v Afghánistánu, kde se vraždy ze cti akceptují. Spojení Evropanka – Afghánec bývají podezřele často zakončena pobodáním, jen za poslední měsíce jsem o podobných případech psala několikrát. Přesto se evropské ženy a dívky nepoučí, takže počty podobných párů, jejichž svazek může být zakončen stejným způsobem, roste.

Dvacetiletý Afghánec několikrát bodl svoji 17letou přítelkyni. Poté přinutil vážně zraněnou dívku k tomu, aby vzala vinu za pobodání na sebe. Ošetřujícímu lékaři  proto zprvu tvrdila, že se sama probodla. Drama se odehrálo v neděli v Linci.

Když byla v neděli kolem 15:00 zavolána do bytu v Linci policie, Afgháncem uváděná verze události se policistům příliš nezdála. Záchranný tým byl již na místě, kde ošetřoval bodná zranění 17leté Rumunky.

Mladá žena zpočátku kvůli svým zraněním a traumatickému zážitku na dotazy policistů nijak nereagovala. Byla přijata na Keplerovu kliniku. Tam se policisté setkali také s partnerem Rumunky – 20letým Afgháncem.

Afghánec policistům řekl, že se Rumunka sama zranila nožem. Nakonec se mu prý – naštěstí – podařilo osvobodit ženu od jejího sebepoškozujícího chování tím, že jí vyrazil nůž z ruky.

Po lékařském ošetření bodných ran byla mladá žena schopna znovu mluvit. Poté řekla policii, co se skutečně stalo. Nejprve se pohádala se svým přítelem. Ten pak vytáhl nůž a divoce ji bodl. Poté ji zastrašoval: musela tvrdit, že si zranění způsobila sama. Afghánec byl následně policií zatčen a převezen do vazby. Vyšetřování stále probíhá.

V krátké době je to už druhý případ pobodání mladé dívky Afgháncem, které se odehrálo v Rakousku. Ostatně, málokdo ví, že tato země je ještě víc islamizovanou, než například často zmiňované Švédsko, neboť muslimové zde tvoří již 10% z celkového počtu obyvatel. To už je samozřejmě počet, při kterém je islamizace téměř s jistotou nezvratná.

5/5 - (1 vote)

(Visited 369 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *