Rakousko: Turek bodl 50x svoji rakouskou expřítelkyni nožem – opět duševně nemocný

Napsal
Sdílet článek

Další příklad v duchu multikulturalismu vychované dívky, která si začala s muslimem. Vzhledem k nízkému věku doživotně zmrzačené expřítelkyně mladého Turka nesou hlavní zodpovědnost za to, jak dívka dopadla, její rodiče. V tomto případě se zcela jasně jedná o pomstu za to, že svého přítele dívka opustila. Jen málokterý muslim dokáže bez problémů přejít to, když je iniciátorkou rozchodu žena. Ostatně, zde už jsme popsala mnoho případů, přičemž v nejednom dopadla zaplatila oběť za vstřícnost k muslimovi svým vlastním životem.

Proces, který dnes skončil u vídeňského krajského soudu, odhalil brutální podrobnosti trestného činu. Vztah 16leté dívky s 17letým muslimem tureckého původu byl poznamenán brutálním násilím. Přítel ze žárlivosti dívku pravidelně bil. Po obzvláště vážném útoku vztah ukončila.

Zbožný vyznavač islámu ji ve vídeňské čtvrti Floridsdorf bodl celkem padesátkrát nožem.  Dívka jako zázrakem přežila pokus o „vraždu ze cti“. Bylo jí 14 let, když začala chodit s o rok starším Turkem. 27. února se teenager tureckého původu pomstil za to, co považoval za ponížení, když ho odmítla dívka, kterou předtím ponižoval a bil dlouhé měsíce.

Pomocí brutálního násilí bodl svou oběť nožem 50krát. Jedním bodnutím vrazil čepel přes její pravou oční bulvu hluboko do lebky. Dívka tak přišla o oko. Další řezná rána sahala od paže k rameni. Každé bodnutí bylo provedeno s maximální silou. 15 bodných ran zasáhlo obličej, 18 lebku. Spodní část lebky byla vážně zraněna. Také dva prsty ruky, kterou se snažila chránit, byly vážně poškozeny, téměř useknuty. Už s nimi nikdy nebude moci hýbat.

“Trestný čin by byl extrémně brutální,” uvedl také státní zástupce. Poté, co zločin spáchal, Turek řekl své bývalé přítelkyni, aby ho nehlásila policii a uprchl. Místem činu byl vchod do bytu rodičů dívky, kam ji po škole sledoval. Dívka jako zázrakem nejenže mohla sama zavolat policii, ale také přežila vážná zranění, ačkoli lékaři jí zprvu nedali téměř žádnou šanci.

Měla také štěstí, že vražedná zbraň byla dlouhá “jen” osm centimetrů. Část se navíc odlomila a uvízla v její lebce. Zločinu předcházely měsíce týrání ze strany jejího expřítele. Poté, co mučitel brutálně kopal dívku do tváře během jednoho z mnoha násilných útoků, musela být tři dny hospitalizována. Takto ji Turek zřídil jen proto, že nereagovala dostatečně rychle na SMS zprávy, které jí posílal.

Dříve byla pravidelně bita za to, že rakouská dívka – nemuslimka – nechtěla dodržovat jeho přísná nařízení: Zakázal jí nosit odvážnější oblečení a krátké sukně. Musela si od něho nechat kontrolovat mobilní telefon a nesměla mluvit s ostatními muži. Návštěvy bazénu jí byly Turkem zakázány.

Od podzimu 2018 byla týden co týden brutálně zbita. Policie však ani poté, co ji kopl do hlavy, mu nevydala zákaz ji navštěvovat a kontaktovat ji.

Jaký dostal Turek trest za pokus o vraždu? 10 let vězení v ústavu pro duševně nemocné pachatele. Společnost bude muset v určitém okamžiku čelit otázce, proč nebylo možné tomuto zločinu předem zabránit. Existovaly všechny náznaky, že by to mohlo dojít až do extrému, moc dobře se vědělo o tom, že jde o násilníka.

Navíc, brutální násilník poslal zprávu přes Whatsapp, v níž zločin předem oznámil: „Nůž dovnitř, nůž ven, nůž červený, ona mrtvá“.  Oběť se bude muset po zbytek svého života vyrovnávat s psychickými a fyzickými důsledky činu. Utajení identity pachatele všemi zavedenými médii (jako jsou noviny Krone nebo veřejnoprávní televize ORF) vyznívá jako krutý výsměch oběti, ale také všem ostatním ženám, které jsou vystaveny násilí ze strany muslimů, kteří své partnerky považují za své vlastnictví. Již v únoru se všechna mainstreamová média snažila představit pachatele jako Rakušana.

Utajování identity pachatelů mainstreamovými médii je už běžnou součástí dnešní propagandyv případě, že je pachatelem nějaký vyznavač Alláha.. Pokud by však byl pachatelem skutečný Rakušan a ne Turek, který se jen narodil v Rakousku, pak bychom znali nejen jeho podobiznu, celé jméno a věk, ale také celou adresu, jména příbuzných a podrobný životopis, včetně čísla bot.

A na závěr se ptám: Kde byli rodiče nezletilé dívky, když ji Turek celé dlouhé měsíce týral? Proč nezakročili? Nejsou právě oni hlavními viníky toho, co se jejich dceři stalo?

(Visited 687 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Každý stát je zodpovědny za pořádek a zákony a soudce,jestli soudce ohodnotil tento utok na 10 let tak je blb a měl by být zbaven soudcovstvi.Ale v Rakousku se to nezměni pokud se nedostanou k moci Svobodni,,a čim dřiv to bude tim méně takových případu bude.Za dalši nechápu rodiče neplnoletých,že jim nevysvětli co je co a neměli ji dovolit se stýkat s timto člověkem.Nechápu ženy které si začnou s kymkoliv aniž by přemyšleli trochu

    1. Co je na tom nepochopitelného? Jde o výsledek dlouhodobého multikultistického vymývání mozků.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *