Fašisté z BLM a Antify schvalují smrt Ashli Babbitt, zastřelené v budově Kongresu (video)

Napsal
Sdílet článek

Antifa a BLM, tedy násilné bojůvky, podporované systémem, ale i samotným Bidenem, vyšly v sobotu do ulic, protestovat proti  Donaldu Trumpovi. Jejich hesla, v nichž schvalují smrt podporovatelky Trumpa, nikomu nevadí, stejně jako jim nevadí prostřelená kšiltovka MAGA, která má evokovat střelu do čela. Twitter ani jiná systému poplatná sociální média je za tento projev nenávisti nezablokují. Jejich nenávist je totiž nenávistí povolenou, či dokonce systémem dále podporovanou a “přikrmovanou”.

Black Lives Matter a Antifa na videu níže vzdávají hold zabití Trumpovy podporovatelky Ashli Babbitt (35 let), která byla minulý týden zastřelena policií v Kapitolu. Během demonstrace proti americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi v San Diegu tento víkend, ale také ukazovali kšiltovku  “Make America Great Again” s dírou po kulce v čele.

Ashli Babbitt, podporovatelka prezidenta Donalda Trumpa, byla zastřelena policií uvnitř budovy Kapitolu. Podle BBC byla zastřelena, když lezla na římsu budovy. Ona a několik dalších se údajně snažili dostat za dveře. Policejní oddělení incident potvrdilo a policista, který 35letou ženu zabil, byl propuštěn na dočasnou dovolenou, ale dosud nebyl veřejně identifikován.

Během BLM demonstrace v San Diegu v Kalifornii, která proběhla v sobotu, bylo oslavováno zabití Ashli Babbitt. “Ashli Babbitt si to zasloužila,” stálo na jednom z transparentů. “Žádná spravedlnost, žádný mír,” stálo v jiném.

Demonstranti také nesli čepici Donalda Trumpa s dírou po kulce na čele. “Black Lives Matter! Seru na Donalda Trumpa!”, křičeli demonstranti (viz video výše).

Přesně tak to vypadá, když si fašisté hrají na antifašisty….

 

(Visited 367 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *