Rasisté z BLM by chtěli zavádět seznamy „rasových zločinců“

Napsal
Sdílet článek

A samozřejmě by nemělo zůstat pouze u těchto seznamů, na nichž by byli uvedeni prakticky všichni, kdo nezastávají názory, které BLM hlásá. Tato bojůvka zachází ve svých plánech mnohem dál. Kdo by tak byl na podobném seznamu uveden? Objevil by se tam například fotbalový fanoušek, který nechal nad stadionem proletět letadlo s nápisem „White lives matter“, sportovci, kteří odmítli na povel pokleknout či třeba jen ti, komu se výtržnosti rasistů z řad BLM nelíbí a nebáli se to veřejně kritizovat. Patřilo by k nim tedy mnoho bělochů, jejichž práva by měla být dle názoru vůdkyně černošské politické strany z Velké Británie, nějakým způsobem omezena.

Radikální aktivistka Sasha Johnsonová volá po veřejném rejstříku „rasových delikventů“, podobně, jako po něm volají černoši v mnoha dalších zemích. Uvedení v takovém rejstříku mimo jiné zabrání třeba tomu, aby byli „rasisté“ jednoduše zaměstnatelní. Tedy ze stávajícího zaměstnání budou vyhozeni a nikdo jiný je jen tak nepřijme, protože žádný zaměstnavatel se nebude chtít špinit se „zločincem“ ze seznamu.

Sasha Johnsonová, která také patří k Black Panthers, přitahovala pozornost už v červenci, kdy prohlásila během BLM běsnění v Londýně, že britská policie se nijak neliší od Ku Klux Klanu a chtěla vytvořit černou milici v boji proti „rasismu“ v zemi.

Ve stejné době se Johnsonová připojila k výkonnému výboru  „první černošské politické strany ve Velké Británii„, ke Straně iniciativy (TTIP).

V manifestu strany Johnsonová vyzývá k vytvoření registru „rasových delikventů“, který by obsahoval jména lidí vinných z „mikroagresí“ proti takzvané marginalizované skupině. Marginalizovanou skupinou míní samozřejmě především černochy, ale i jiné barevné menšiny v Evropě. Lidem na seznamu by mělo být zabráněno pracovat v určitých oblastech a případně by jim mělo být zabráněno žít v blízkosti menšin. Přirovnává údajné riziko pro menšiny žijící vedle někoho se špatnými názory se sexuálním delikventem žijícím v blízkosti školy.

Johnsonová také chce, aby britský stát zaplatil náhradu škody za otroctví a za to, že kapitalismus drží ji a její vrstevníky na dně. To lze podle ní provést například obdobími daňových prázdnin pro černochy a poukazuje na to, že Židé obdrželi reparace po druhé světové válce, zatímco černoši na reparace teprve čekají.

Zdá se, že tyto požadavky až tak nereálné nebudou. Minimálně v multikulturním Londýně má BLM nevídanou podporu muslimského starosty, který nechal o silvestrovské půlnoci „ozdobit“ oblohu nad britskou metropolí takto:

Proč je právě tato pěst symbolem rasistů z BLM? Patrisse Cullors, spoluzakladatelka BLM, hrdě prohlašuje, že ona a její dva kolegové Black Lives Matter jsou vyškolení marxisté a pěst má být symbolem marxismu. K tomu jen podotýkám, že v případě BLM se jedná o prosazování neomarxismu, který je definován jako diktatura menšin. Marxismus v podstatě přímo rasové menšiny nijak neřeší ani nenadřazuje, ale je definován jako diktatura proletariátu.

Právě v Londýně, jehož starosta tak nadšeně rasisty z BLM podporuje, způsobila tato radikální bojůvka značné škody a to jak materiální, tak na zdraví.  V britské metropoli davy Black Lives Matter opakovaně poškodily sochu Winstona Churchilla, pokusily se spálit vlajku na posvátném národním válečném památníku Cenotaph a brutálně napadly policisty, které pak  zkrvavené  pronásledovaly  ulicemi a křičely „utíkej, prasátko, utíkej“.

Jedna policistka utrpěla vážná zranění, když byla během nepořádku ve Whitehallu sražena z koně, poblíž premiérova oficiálního sídla. V důsledku útoku černých rasistů a Antify utrpěla poranění plíce, měla zlomená žebra a zlomenou klíční kost.

BLM už předem deklaruje, že v roce 2021 budou slyšet ještě o něco víc, než v roce minulém. Je možné, že si tentokrát vezmou za maskota černocha, který byl včera zastřelen poté, co střílel na policistu v Minneapolis, tedy ve stejném městě, v němž byl zabit jiný černý zločinec, George Floyd. Bude Dolal Idd, somálský muslim a recidivista, dalším idolem BLM, v jehož jméně budou rabovat, ničit a útočit?

 

 

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 630 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. Někde jsem dokonce vyčetl, co znamená BLM – něco jako burglary looting murders.
    Co by jenom říkal Martin Luther King, nejspíš: „Děti moje, co to jen děláte, uctíváte zločince, dopouštíte se nejhorších trestných činů. Vaši předkové vybojovali pro vás svobodu, abyste mohli žít dústojně, ale vy pácháte nejhorší zločiny a o tom svoboda není.“ Určitě by řekl toho víc než jsem napsal.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *