Rasisté z BLM oslavují smrt mladé bílé matky

Napsal
Sdílet článek

Včera jsem zde zveřejnila článek o matce tříletého chlapečka, kterou černoši zastřelili jen proto, že prohlásila, že záleží na všech životech. Její vraždu se pokusila média utajit a i nyní o ní vlastně mainstream mlčí. Byla totiž zavražděna rasistickými černými stoupenci BLM. A protože je dnes v „módě“ kult protibělošského rasismu, nikde v mainstreamu se o této události nedočtete. A ani cenzoři sociálních sítí příliš nepostihují ty, kdo zastřelení matky batolete adorují.

Čtyřiadvacetiletá žena, která po sobě zanechala tříletého syna, byla v neděli 5. července časně ráno popravena střelami do hlavy  v Indianě. Společně se svým snoubencem a dvěma přáteli se tehdy pohádala se skupinou černochů kvůli BLM. Poté, co Jessica Doty Whitakerová řekla „na všech životech záleží“, ji dav černochů obestoupil a pak ji zastřelili.  Více jsem o případu psala zde, kde najdete i video, na kterém jsou zpovzdálí vidět černí vrazi.

Stoupenci BLM nyní zveřejnili sérii příspěvků na facebookové stránce matky zavražděného batolete ve snaze ospravedlnit vraždu. Uživatel Eric Albany píše, že svět je nyní o něco bezpečnější, když je „rasistka“ Whitakerová mrtva. Jiní vyjadřují svou radost nad vraždou tím, že zveřejňují obrázky radostí tančících lidí a podobně. „Nemůžu litovat nikoho, kdo použil rasistické slovo a choval se jako idiot“, říká Josh Long. Jiný uživatel Facebooku píše: „Black lives matter“ a uvádí, že: „vy ostatní jste na řadě“. Jiný uživatel, Brian Matthew, věří, že zavražděná 24letá „měla myslet na svého syna, než otevřela svou rasistickou hubu“.

Rasistické posty z Facebooku si můžete prohlédnout níže:

Kdypak se případu, který se odehrál už 5.7. chytnou naše, ale třeba i jiná evropská mainstreamová média? No jo, ono se jim to jaksi nehodí do krámu, kdy všichni podporovatelé BLM jsou skvělí a je třeba je adorovat podobně, jako kriminálníka Floyda.

A nakonec by mne zajímalo, kdy a zda vůbec byli rasisté, oslavující smrt mladé bílé matky malého dítěte, alespoň na sociálních sítích zablokováni, když už ne přímo žalováni za schvalování vraždy. 

5/5 - (5 votes)
(Visited 1 095 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *