Rasistické gesto českých fotbalistů bylo přes čáru

Napsal
Sdílet článek

Trvám na tom, že gesto našich fotbalistů bylo rasistické stejně, jako je rasistická bojůvka, která si říká BLM. Bojůvka, která štve proti nám, bílým a – podpořená  Antifou – se účastnila rabování obchodů a ničení pomníků nejen ve městech USA, ale také na západě Evropy. Zcela účelově založená organizace, nepokrytě napojená na US Deep state a spojená s islámskými organizacemi v USA, byla založena jen proto, aby napomohla současnému rozvrácení západní společnosti. Je to jen jeden z mnoha dílků této destrukce.

A nyní se pozastavím nad našimi fotbalisty, kteří tuto rasistickou organizaci podpořili podobně, jako ji podpořila i drtivá většina našich europoslanců či část umělecké angažované úderky. Naše fotbalová reprezentace zastupuje ČR a kleká na omluvu černochům. Přitom naše země nikdy neměla žádné kolonie, naopak většinou jsme my byli tou ždímanou kolonií a vlastně dosud také jsme.

Jak jsem nedávno uvedla v tomto článku, tak v minulosti i u nás, především na Moravě, “lovili” Osmané bílé otrokyně do svých harémů. Bílé otrokyně z  Evropy se dovážely i do Afriky, především pak byly na prodej na trzích otroků v arabských zemích. Tedy pokleknutím tato fotbalová sebranka pouze plivla na naše předky, na ženy a dívky, které skončily jako zboží na trzích s otroky.

Je mi jasné, že součet IQ všech našich fotbalistů by nejspíš směle konkuroval IQ orangutana, což je do jisté míry omlouvá. Ale v kontextu výše uvedeného nemohli národ, či alespoň tu normálně myslící část národa, více ponížit. 

To vše se navíc stalo v době, kdy je bílá rasa určena “na odpis”, kdy dovozem Arabů a černochů má dojít k její postupné likvidaci na území našeho – původně bílého – kontinentu.

S BLM dokonce nesouhlasí ani mnozí černoši, kteří už i v USA proti této štvavé organizaci protestovali. Ale naši tupí “kopálisté”, kterým chybí v hlavě to, co mají v nohách, očividně dosud nepochopili, že tato rasistická gesta ještě více rozdělují společnost.

O co více by si jich jistě jejich fanoušci vážili, kdyby zůstali hrdě stát se vztyčenou hlavou, protože – pokud už nic jiného – zastupují Českou republiku, která se nemá za co omlouvat a už vůbec ne černochům!!!

(Visited 435 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *