Rasistka, která prohlásila, že na bílých životech nezáleží, byla povýšena. Petice za její vyhazov byla zablokována.

Napsal
Sdílet článek

Další nesporný důkaz toho, že protibělošský rasismus je nejen povolen, ale dokonce systémem podporován. Jistě se i k vám donesla zpráva o britské zaměstnankyni univerzity v Cambridge, Priyamvadě Gopal, která na svém twitteru prohlásila, že “na bílých životech nezáleží”. Nejprve byla za svoje prohlášení zablokována, ovšem poté, co se na její stranu přidala spousta fanoušků (zřejmě také tmavé pleti nebo bílých Antifáků  a jim podobných individuí), jí byl twitterový účet s omluvou obnoven. Ovšem to, co se dělo následně, je skutečně šílené. Tato nepokrytá rasistka byla povýšena na profesorku!!

Na jejím twitteru se totiž posléze objevilo:

Priyamvada Gopal@PriyamvadaGopal

Thanks to everyone who wrote to @Twitter: the ludicrous ban has been lifted. I am therefore delighted to share with you personally, that last night Cambridge promoted me to a full Professorship. The hate mails & threats are coming in non-stop but @CambridgeCops are following up

Pro ty, kdo neumí anglicky, tak tato rasistka oznamuje svým fanouškům, že byla povýšena.

Samozřejmě se posléze našlo poměrně dost lidí, kteří s ní nesouhlasili a chtěli aby byla po právu za svůj výrok potrestána. Myslím, že i vám je jasné, že pokud by kdokoli z nás prohlásil, že na černých životech nezáleží, bude to okamžitě na trestní oznámení a trest by byl jistý. Tak by ostatně za podobný výrok dopadl jakýkoli bílý Evropan.

Proto také vznikla petice, která požadovala, aby byla tato rasistka za svůj výrok propuštěna, podobně, jako byl propuštěn ze zaměstnání Jake Hepple za to, když nechal nad fotbalovým stadionem leteckým bannerem vystavit vzkaz, že na bílých životech záleží.  Za tento čin byla ze zaměstnání dokonce propuštěna i jeho přítelkyně, která neměla s nápisem nic společného. Pak přišlo petentům spravedlivé, propustit i nepokrytou rasistku Priyamvadu  Gopalovou. 

Petice “za bílý život”, požadující propuštění profesorky, byla odstraněna serverem Change.org po získání více než 20 000 podpisů. Profesorka Gopalová se mezitím chlubila, že univerzita v Cambridgi, která hájila její právo na vyjádření „zákonného názoru“, ji po kontroverzi kolem jejího tweetu skutečně povýšila. 

Gopalová tvrdila, že ji osobně petice nijak zvlášť neznepokojuje a komentáře k ní připojené označila za zářnou ukázku bělošské nadvlády, ale zároveň navrhla, aby ti, kdo chtějí, aby ji z univerzity vyhodili, byli  nahlášeni na change.org za obtěžování a později lidem řekla, kde k tomu najít odkaz. Tedy dala návod na to, jak udat ty, kdo se pod její propuštění podepsali.

Tato “profesorka” je skutečně exemplární ukázkou rasisty, nicméně vzhledem k tomu, že se jedná o rasistku protibělošskou, je namísto potrestání adorována a v zaměstnání povýšena. Ani bych se nedivila, kdyby se za čas objevila v politice, samozřejmě v té “správné” straně.

Gopalová zaujala po celou dobu probíhající polemiky bojovný postoj a trvala na tom, že si za svými tweety stojí. Ona sama se také objevuje v seznamu uživatelů, kterým se „líbil“ tweet, v němž jí děkují za to, že „bojuje proti patriarchátu a bělochům“ a bělochy označuje  za „nemoc, od které je třeba zemi vyčistit, počínaje jejich knihami“. 

Univerzita nakonec prohlásila, že její tweet nepokládá za rasistický (vzhledem k tomu, že ji povýšili, tak jej zřejmě pokládá za více, než vhodný), nicméně hodlá se zaměřit na všechny její odpůrce, kteří jí vyhrožují.

Nutno podotknout, že tato rasistka svůj tweet znovu opakovala a za názorem, že na bílých životech nezáleží, si stále stojí. 

K tomu už asi není co dodat, snad jen, že se jedná další potvrzení faktu, že zde zcela nepokrytě dochází k řízené genocidě bílé rasy, záměrně podpořené protibělošským rasismem.

 

(Visited 4 631 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *