Reality show

Napsal
Sdílet článek

Vezměte ruky jakýkoliv televizní program a čtěte . Hlavně komerční stanice! Zaškrtněte si červeně různé reality show. Podtrženo červeně hodně. Tak například Výměna manželek. Název tohoto pořadu by měl být výměna maminek. To, že si tam, různě problematické páry budou řešit příšernosti, je od prvních minut zřejmé. Šmejdění nějaké cizí ženy , na 10 dní, v celé domácnosti, je mnohdy až k pláči. Ovšem i tatínkové , kteří jsou vlastně doma, mají sami se sebou co dělat. A co děti? Zeptejte se jakéhokoliv dětského psychologa na jeho názor na tuto ohavnost. Ovšem vždy ohavnost za velké prachy, a do toho (a kvůli tomu) oba páry vědomě jdou. Jsou i jiné, avšak stejně přihlouplé, pořady. Nebezpečné vztahy, Popelka, Prostřeno, Můžu dál, Farmář hledá ženu ,( porody, vězení,) aj.

Jak hluboko dokáže někdo klesnout? Co dokáže bez studu obětovat pro peníze? Co a koho dokáží komerční televize, pro co největší sledovanost, využít? Asi přímo zneužít. Samozřejmě je takový sledovaný pořad proložen množstvím připitomělých reklam. A o to vlastně jde! O prachy tam i tam.

Kam až to půjde? Kdo bude osloven? Kdo bude ochoten prodat svoje soukromí? A co takhle umírání? Pohřeb? Tahanice pozůstalých u notáře? Že bych těm komerčním televizím snad teď napověděla? Kde ještě nebyly? Tak do toho! Kupujte! Vždyť za prachy je vše na prodej!!!???

Ovšem jak pro koho a jak co.

Pro mě ne!

P. S. A pro vás?

MAJKA DUBOVÁ

(Visited 139 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *