Řecká policie zadržela afghánské vetřelce, kteří zapálili tábor Moria (video)

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak nechvalně známý tábor Moria, který byl přímo semeništěm kriminálníků všeho druhu, byl částí tamního osazenstva zapálen. To, že jsou žháři Afghánci, není nic podivného, právě vetřelců této národnosti bylo v táboře zdaleka nejvíc. To, že tábor shořel, se hodilo nejen džihádistům, kteří se tak dostanou dál, do vysněné západní Evropy, především pak do Germanistánu a Švédistánu, ale také místním obyvatelům, kteří jsou již roky sužováni kriminalitou ze strany osazenstva tábora, ale i podvratné EU, jejímž takřka hlavním zadáním je muslimskými vetřelci Evropu zaplavit.

Řecká vláda v úterý uvedla, že řecká policie zadržela šest afghánských vetřelců kvůli požáru, který srovnal tábor Moria se zemí. Tisíce vysídlených osob odmítly přestěhovat se do nového zařízení a požadovaly opustit ostrov Lesbos.

Zde se můžete podívat na video, které ukazuje, jak Afghánci tábor zapalují a oheň dál pomáhají šířit:

Více než 12 000 lidí, převážně z Afghánistánu, Afriky a Sýrie, zůstalo bez přístřeší, což byl nejspíš skutečný účel celého požáru. Právě zničení tábora bylo jedinou šancí na to, aby se tamní obyvatelé, kteří brali tábor coby přestupní stanici na cestě dál do západní Evropy, mohli přemístit do dalších zemí EU.

Řecké orgány se domnívají, že obyvatelé tábora oheň úmyslně zapálili poté, co byla po objevení případů COVID na místě uložena karanténní opatření, ale to zřejmě pravý důvod nebyl.

Řecký premiér Kyriakos Mitsotakis zopakoval výzvu k další pomoci ze strany Evropské unie, která se snaží zavést jednotnou migrační a azylovou politiku, a uvedl, že je čas na „hmatatelnou solidaritu“ z Evropy.

Proč byl tábor zapálen právě teď? Proč se nyní odvádí pozornost ke COVIDU právě v zemích, kde je obyvatelstvo nejméně přístupné přibírání muslimských vetřelců na své území? A jak je možné, že požár tábora vzplál právě v září, když už asi dva měsíce Brusel ústy eurokomisařky pro migraci a azyl Ylvy Johanssonové slibuje, že během září se opět otevře otázka sjednocení azylové a migrační politiky? Proč by totéž při převzetí předsednictví slibovalo Německo, pokud by si tím nebylo jisté?

Zkuste si na výše uvedené otázky zodpovědět a zjistíte, že vše bylo zřejmě velmi dobře naplánováno. Nebylo jistě složité inspirovat Afghánce k činu, aniž ti by si třeba uvědomili, že je k tomu nějaký pracovník neziskovky, jichž stále působí na území Řecka dostatek, přivedl.  Úplně stačilo včas jen tak mimochodem před vetřelci, o nichž se vědělo, že v okolí dnes a denně kradou a rabují, prohodit něco o tom, jaká by byla možnost, dostat se dál do Evropy.

Zavedení karantény pak mohlo být jen tou poslední kapkou, která stačila k tomu, aby Afghánci tábor zapálili. Nyní už je nemalá část vetřelců z tábora na cestě do Evropy. Německo i jiné země tvrdí, že přednostně přijímají “nezletilce bez doprovodu”, což jsou de facto ti dobře známí třicetiletí vousatí sirotci, kteří dorazili do tábora bez dokladů a tvrdili, že je jim 15-17 let. Tak přesně ty nyní přijímá například Německo nebo Švédsko, ale i některé další evropské země.

Nikdy jsem naší loutkové vládě nevěřila, že nikoho nebereme, což mi ostatně potvrdil nejeden vládou podepsaný promigrační dokument. Věřím, že nebereme ani tak žadatele o azyl, ale již ty jedince, kteří prošli azylovým řízením jinde v EU a u nás tedy poté nejsou vedeni v žádných statistikách. A stejně tak věřím, že se počítá s přijímáním dalších muslimských vetřelců, neboť nová integrační centra se staví právě na trase, kudy invazisté cestují do Německa.

Zapálení tábora Moria tedy nepovažuji za nějaký spontánní čin partičky Afghánců, ale za dopředu velmi dobře promyšlený tah, jak přemístit najednou větší počet muslimských invazistů do různých zemí EU. Afghánci samozřejmě tábor zapálili, ale jsem přesvědčena, že je k tomu někdo podnítil, aniž by si to možná oni sami uvědomovali. Nakonec, jsou-li to tzv. “nezletilci bez doprovodu”, tak nebudou deportováni, ale zůstanou v Evropě. A toho jsou si i oni velmi dobře vědomi….

(Visited 134 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *