Řecko bude zřizovat několik nových táborů pro vetřelce – potvrzení faktu, že má invaze zesílit

Napsal
Sdílet článek

Každý, kdo nepatří mezi zastánce islamizace Evropy a nezřízené migrace jistě tuší, že je v posledních letech probíhající muslimská invaze plánovaná. Asi už jen úplný hlupák věří tomu, co nám tvrdila mainstreamová média, která invazi prezentují coby spontánní migraci velmi přínosných uprchlíků, většinou doktorů a inženýrů. Úzkostlivě nám pak zamlčují násilnou kriminalitu, které se tato údajně “vzdělaná elita” v jiných zemích dopouští.

Zpráva o tom, že Řecko připravuje na ostrovech v Egejském moři zřízení několika rozlehlých bytových komplexů pro invazisty, jejichž fungování je plánováno až do roku 2030, jen potvrzuje, že invaze je plánovaná a minimálně dalších deset let se proud vetřelců z blízkého východu a nejspíš i z Afriky nezastaví, ale naopak bude významně sílit. Předpokládám, že řecká vláda je vydírána nejen Německem, ale i z Bruselu, proto poslouchá na slovo. I přes neustálé protesty obyvatel míní přijímat další invazisty, kteří pak nejspíš zamíří dál do Evropy.

Za měsíční nájem 180 eur hledá ministerstvo pro přistěhovalectví a azyl pozemky na ostrovech Samos, Kos a Leros k vytvoření uzavřených bytových komplexů pro migranty. Byty zůstanou k dispozici pro tyto účely až do roku 2030. Jedná se o oblasti v katastru  Zervou na východě ostrova Samos, dále v oblasti Vatheos, kde má také dojít k rozšíření stávajícího přijímacího centra v lokalitě  Stratopedo Kapetan Lazari, oblast Mesovouni na Kosu, dále má dojít k rozšíření stávající centrální lokality „Lakki Bay“ na Lerosu i k rozšíření stávající zástavby. Termín výše uvedených nájemních smluv začíná podpisem smlouvy a končí 31. prosince 2025. Ministerstvo pro přistěhovalectví a azyl si vyhrazuje právo  prodloužit nájem písemně o dalších 5 let se stejným nájmem a stejnými podmínkami, tedy až do roku 2030. Měsíční nájem za celé období pronájmu činí 180 eur.

Pokud jde o platbu, celá částka odpovídající měsíčnímu nájemnému od podpisu smlouvy do 21.12.2020 bude majiteli bytu vyplacena předem do 2 měsíců od podpisu nájemní smlouvy. Od 1 .1. 2021 do 31.12.2025 se platí měsíční nájem předem každých šest měsíců, do 2 měsíců od začátku tohoto pololetí.

Podle nájemních smluv je tedy jasné, že tyto byty mají být pronajímány, velmi pravděpodobně se bude jednat o objekty, které byly původně určeny pro turisty a nyní se využijí pro invazisty. Podle toho, že má jít o uzavřené oblasti, je pravděpodobné, že tam dojde i k částečné výstavbě a k danému účelu budou “obětovány” celé čtvrti. Připomínám, že nedávno již na ostrově Samos otevřeli zbrusu nový areál s byty pro migranty.

Výše uvedené informace mi ihned evokují před několika lety podepsaný dokument, který se týká právě podpory invaze z rozvojových zemí – tzv. Agendu 2030. S ní pak souvisí nejen oba Globální kompakty, ale třeba i Marakéšská deklarace či tzv. “Africká deklarace”. Je zbytečné rozebírat tyto dokumenty zvlášť, všechny mají za úkol jediné: přestěhovat v nejbližších letech co nejvíc Afričanů, Arabů a jiných vetřelců  z muslimských zemí do Evropy.

Plán Řecka výrazně rozšířit ubytovací kapacity pro vetřelce zavání jediným: plánuje se další pokračování invaze a to v nesrovnatelně větším rozsahu, než kdy dřív. A plány EU na sloučení azylové a migrační politiky, o kterých se jednalo za koronavirovou clonou, budou zcela jistě velmi brzy realizovány. Pak už se jen stěží jakákoli evropská země invazi vyhne.

 

 

(Visited 408 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *