Řecko chystá na pátek mohutné demonstrace proti muslimské invazi

Napsal
Sdílet článek

V pátek mají v Řecku proběhnout mohutné demonstrace proti muslimské invazi – tu Řekové právem považují za největší nebezpečí pro Evropu – a na obranu evropské civilizace. V současné době už je život v Řecku opět v normálu, protože podobně, jako celá jihovýchodní Evropa tam koronavirus zaznamenali jen minimálně. I proto se Řecko chystá už velmi brzy rozběhnout letní turistickou sezónu.

Demonstrace, které proběhnou v pátek 15.5. od 17 hodin po celém Řecku, mají oslovit všechny evropské vlády, které jsou k situaci, jakou Řecko zažívá většinou zcela laxní, případně – což je ještě horší – Řecko za obranu hranic odsuzují a Řeky nazývají xenofoby. Přitom, jak mohou hovořit o xenofobii, když Řekové dnes a denně zažívají ze strany muslimských invazistů různé útoky? Ať už se jedná o krádeže, loupeže, znásilňování, vandalismus, demolování řeckých kostelů, domů či ničení olivovníků, sloužících místním k obživě.

Tedy Řekové moc dobře ví, s kým mají tu “čest”. A mají s muslimy i své historické zkušenosti. Je třeba si uvědomit, že zítra budou Řekové demonstrovat i za nás, za celou Evropu, na jejímž území probíhá zrychlující se proces islamizace. Erdogan se už ani nijak netají tím, že 23 řeckých ostrovů v Egejském moři považuje za ostrovy turecké. EU na neustálé útoky Turecka vůči Řecku či narušování výsostných vod i vzdušeného prostoru Řecka nereaguje. Jedinou reakcí bruselských “vyžírek” z několika promigračních frakcí byla žaloba na Řecko za to, že si dovolí bránit své hranice.

Nevěřím, že na demonstrace zoufalých Řeků jiné země jakkoli zareagují, když už před časem byla jejich žádost o pomoc většinou zemí smetena. Loutkové vlády – včetně té naší – jsou ochotny tak akorát podpořit vetřelce v řeckých táborech tím, že jim posílají zásoby hygienických potřeb či potravin. Také je pravděpodobné, že o demonstracích bude celý mainstream mlčet, či se zmíní velmi okrajově.

Řecko je jednou z hlavních vstupních bran muslimských invazistů na jejich cestě do Evropy. Muslimských vetřelců,  kteří jsou skutečnou a největší hrozbou pro Evropu asi podobně, jako je jí EU, která celou invazi dlouhodobě podporuje a nejspíš také spoluorganizuje. Proto je třeba se v tomto ohledu postavit na stranu Řecka, proti Turecku a jemu poplatné EU.

 

 

(Visited 3 114 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *