Řecko: Pákistánci unesli, znásilnili a vydírali sedmnáctiletého mladíka

Napsal
Sdílet článek

Řecko samozřejmě patří k nejvíce multikulturně obohacovaným zemím. Proto ani tam nejsou ušetřeni od různých druhů kriminálních deliktů ze strany muslimských obohacovačů. Výčet kriminálních činů, páchaných invazisty, je skutečně dlouhý, od ničení kostelů, rabování domů, krádeže domácích zvířat i zemědělských  výpěstků, výstavby nelegálních mešit, vandalismu, přes loupeže,  prodej drog, znásilnění, vydírání až po vraždy. A nedávno se stal objektem takového obohacení i jistý sedmnáctiletý mladík.

Dva pákistánští vetřelci byli odsouzeni ke 14 a 9 letům vězení poté, co unesli sedmnáctiletého chlapce, vydírali ho a znásilnili. K incidentu došlo loni v Soluni, kdy dva Pákistánci ve věku 25 a 29 let mladíka unesli a drželi v zajetí 24 hodin. Během té doby ho oba muži mladíka donutili kontaktovat strýce žijícího ve Španělsku, aby oběma mužům poslal peníze.

Vetřelci od mladíka získali přibližně 200 eur, přičemž ho svlékli do naha a natočili, a řekli mu, že záznam zveřejní, pokud nebude spolupracovat. Jeden ze dvou mužů byl také obviněn ze znásilnění mladistvého.

Na svoji obranu vetřelci tvrdili, že si mladík od jednoho z nich půjčil peníze, a on si celé utrpení vymyslel, aby strýce přesvědčil, že mu má poslat peníze na splacení půjčky. Oběť v případu nevypovídala jako svědek a nebyla u soudu přítomna. Zatímco sexuální útoky a znásilnění spáchané vetřelci jsou od invaze v roce 2015 v mnoha evropských zemích časté, únosy a pokusy o vydírání jsou mnohem vzácnější.

Tento případ uvádím hlavně pro srovnání s jinými případy znásilnění, které se kdekoli v Evropě odehrály ze strany muslimských vetřelců. Jak je vidět, tak Řekové nejedou ve vleku jiné evropské justice, která má ve zvyku dávat velmi mírné tresty a muslimské invazisty pasovat na psychicky nemocné chudáčky. Ti dostanou často jen směšný trest pár let vězení, podmínku, ale výjimkou není ani osvobození či pár hodin veřejně prospěšných prací. 

Tuto zkušenost již máme nejen z Francie, Švédska, Velké Británie, Německa či Itálie, ale k podobným mírným rozsudkům pro vetřelce se uchyluje i naše justice, jak jsme mohli vidět třeba na případu černocha, který znásilňoval na severu Čech. Ten dostal za znásilnění spolu s loupeží pouhé dva roky nepodmíněně se zdůvodněním, že je psychicky nemocný. A takový trest dostal i přesto, že se jednalo o recidivistu.

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 333 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *