Řecko: Pákistánec znásilnil a těžce zranil 83-letou stařenku

Napsal
Sdílet článek

Jak víte, tak invazisté se v Evropě často nezastaví před ničím, Neštítí se napadnout nejen ženy a dívky, ale i děti nebo stařenky. K dalšímu takovému případu došlo v Řecku, kde byla třiaosmdesátiletá stařenka napadena pákistánským invazistou.

Brzy se očekává závěr soudního lékaře, zda byla 83letá žena znásilněna poté, co byla nalezena polonahá a zraněná. Starší žena je v kritickém stavu v nemocnici Ioannina v severozápadním Řecku. Během několika hodin byl pachatel bezprecedentního mučení a pravděpodobně i znásilnění dopaden policií. Podle informací je obviněným Pákistánec, který měl se ženou pracovní vztah. Nebyly nalezeny žádné důkazy o vloupání. Pákistánec se prý k činu přiznal. 

Starší žena se léčí v nemocnici v Ioannině s těžkými zraněními, zatímco se očekává závěr soudního lékaře, zda byla znásilněna, protože stařenka byla nalezena nahá od pasu dolů. Po dokončení vyšetřování případu bude pachatel útoku předán státnímu zástupci k prvoinstančnímu soudu v Preveze, přinejmenším pro obvinění z pokusu o vraždu. Zločin byl odhalen, protože nešťastná stařenka nezvedala telefon a její příbuzní si začali dělat starosti. Tak šli k ní domů, kde ji našli v hrozném stavu na posteli, s vážnými poraněními hlavy a těla.

Pakistani allegedly sexually assaulted 83-year-old woman in Preveza

Původně byla třiaosmdesátiletá žena převezena do nemocnice v Preveze, ale její stav byl považován za velmi vážný, proto byla převezena do nemocnice v Ioannině, hlavním městě Epiru. Čtyřicetiletý Pákistánec, který bude odpoledne převezen na prokuraturu, se již dříve podílel na zločinech souvisejících s drogami, ale přesto byl propuštěn.

Jakpak asi dopadne soud s tímto násilným invazistou? Bude i on, podobně jako jiní, jemu podobní v celé Evropě, seznán psychicky nemocným?

(Visited 1 126 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *