Řecko už nabídlo vousaté sirotky

Napsal
Sdílet článek

Tak už je to tady!! Europoslankyně Šojdrová, Petříček, Pekarová-Adamová, Piráti a všichni sluncoidi v naší republice se dočkali. Řecko nabídlo oněch 40 syrských vousatých sirotků. Tedy přesně, jak jsme myslím všichni očekávali, bez doprovodu by samozřejmě malé dítě do Řecka až odněkud ze Sýrie nedorazilo, o tom jsem už ale detailně psala zde.

V dopise, který zaslala řecká strana českému ministerstvu vnitra  a zahraničí stojí, cituji:

„Relokace by se tak de facto týkala cílové skupiny pubescentů především mužského pohlaví před dovršením plnoletosti. Vzhledem k specifické náročnosti těchto migrantů Řecko očekává umístění ve speciálních ubytovnách či centrech.“

Myslím, že každému, kdo má všech pět pohromadě je jasné, že nejspíš půjde o partičku dobře cvičených dospělých džihádistů, kteří přišli do Řecka bez dokladů nebo s doklady falešnými a jako tradičně udali, že jsou nezletilí. Případně tam bude třeba i nějaký ten sedmnáctiletý nezletilec, ovšem s mnohaletým vojenským výcvikem. Tedy tento výsadek nám chce poslat Řecko, plníc tak toužebné přání Šojdrové a dalších sluníčkářů, včetně 200 rodin, které džihádistům nabídly střechu nad hlavou.

Šojdrová na dopis reagovala s tím, že tedy požadavek na 40 sirotků nejspíš změní na požadavek na relokaci celých rodin.

Víte, co je to v muslimských zemích rodina? To není pár jedinců. A co slučování rodin? Tedy přijmeme větší počet rodin – i to by ostatně mohli být džihádisté, protože přece i členové ISIS či Al Kajdy mají rodiny – a ty si pak přizvou širší rodinu! Budou se zde dále množit, zvát si známé a další příbuzné a kde se to nakonec zastaví?

Je jasné, že Šojdrová se jen tak svého plánu na nasunutí džihádistů do ČR nevzdá. Ostatně, jde ve šlépějích svého guru Bergoglia, který líbá muslimským migrantům nohy, pořádá „mezináboženský dialog“, adoruje islám a zcela nepokrytě vyzývá k výměně Evropanů za Afričany a Araby. A samozřejmě dělá maximum pro co nejrychlejší islamizaci Evropy, která je jemu – coby Jihoameričanovi – zcela lhostejná.

To, že Šojdrová očividně plní své zadání islamizovat ČR, je nasnadě. Ale docela by mne zajímalo, co jsou zač všichni ti, kdo této matce profesionálního šmejda, který bezostyšně okrádal lidi, uvěřil a dal jí tolik preferenčních hlasů, že se i přes nižší umístění na kandidátce opět dostala ke korytu v EP. Jak vůbec někdo myslící může věřit, že Šojdrovou k jejímu zarputilému prosazování přijímání migrantů vede čirý altruismus? Copak jí asi za aktivní podporu islamizace ČR v Bruselu slíbili??

 

4.7/5 - (9 votes)
(Visited 748 times, 1 visits today)
Sdílet článek

4 comments

  1. Se Šejdrovou je to jako v Erbenově Kytici: až po ní (po Šejdrové) nebude ani vidu, ani slechu, „siroty“ tady po ní zůstanou. A to je, oč tu běží…

    1. Jí jde samozřejmě předně o to, aby na sebe upozornila a do budoucna si zajistila nějaké lukrativnější korýtko. U voleb do EP se našlo dostatek uvědomělých sluníčkářů, kteří se jí postarali vykroužkováním z nižšího postu na kandidátce o koryto v EP na dalších 5 let. A lze předpokládat, že i poté očekává nějaké ocenění za svoji snahu islamizovat naši republiku. Třeba si tím zajistí lepší korýtko v Bruselu, či dokonce v OSN, UNHCR apod…

  2. Na ty, kdo dali Šojdrové poměrně vysoký počet preferenčních hlasů se, bohužel, zlobit nedá. Nebo Vám přijde účelné se durdit na pár paměťových buněk počítače, kterým někdo příkazem z konzole přepsal hodnotu?

    1. Když vidím, že se našlo 200 rodin, ochotných si od ní převzít ty džihádisty, když se podíváte, kolik je různých multikulti neziskovek, které ji jistě také rády podpoří nebo stačí vidět ty šílence, pobíhající po demonstracích s transparentem „Uprchlíci vítejte“, pak bych se ani nedivila, kdyby se jednalo o voliče z masa a kostí. Obzvlášť při tradičně nízké účasti u eurovoleb…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *