Řecko začalo s výstavbou betonového plotu proti invazistům

Napsal
Sdílet článek

Na řeckých hranicích, v regionu Kastanies, se začalo s vytyčováním betonových, 1,5m vysokých bloků. Betonová ohrada má bránit vetřelcům v prolomení evropských hranic. Ploty mají lépe bránit nejen před pronikáním invazistů, ale také před útoky zápalnými lahvemi či slzným plynem.

Už několik týdnů odolávají řecké hranice statisícům invazistů, kteří se snaží dostat do Evropy. To vše bez jakéhokoli zájmu Evropanů, kteří se nyní plně soustřeďují na epidemii koronaviru, aniž by vnímali, že mnohem větší hrozba, než koronavirus, je právě na řeckých hranicích.

Nicméně včerejší informace o tom, že Islámský stát vydal tiskovou zprávu, v níž varuje své vojáky před vstupem na náš kontinent kvůli koronavirové nákaze, by mohla mnohé z nich odradit. Pokud se k nim samozřejmě tato zpráva nějak dostane. Zajímavé je, že tuto informaci podala i mainstreamová média. A neméně zajímavý je i fakt, že zatímco my jsme už dlouhé měsíce přesvědčováni o tom, že IS je mrtev, tedy rozehnán, vydává si v klidu “tiskové zprávy”. Samozřejmě IS není mrtev, jen se jeho vojáci přesouvají. A právě uvedeným prohlášením potřebovali varovat svoje vojáky v Evropě stejně, jako ty, co se do Evropy teprve pokouší dostat. Přece jen je pro ně smrt v davu s výbušnou vestičkou na těle přitažlivější, než představa, že podlehnou koronaviru.

Betonové zábrany, aktivní obrana Řeků a koronavirus nyní možná invazi o něco zbrzdí. Předpokládám však, že jakmile epidemie odezní, vydá IS další prohlášení, v němž vyzve své vojáky k obsazování koronavirem především ekonomicky oslabené Evropy.

(Visited 150 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *