Řecko zakázalo činnost 22 promigračním neziskovkám

Napsal
Sdílet článek

Kdy si vezmou z Řecka příklad i ostatní země? Všude jinde si promigrační parazitické kolaboranty z neziskovek šlechtí, snad s výjimkou Maďarska, které se nad nimi pokusilo získat kontrolu, za což byli následně odsouzeni EU. Řekové si už před časem na tyto škodící neziskovky, jejichž podvratná činnost sestává v importu nelegálních invazistů do Evropy, došlápli. Nyní se rozhodli pozastavit činnost 22 z nich. Velmi pravděpodobně mohou očekávat ostrou reakci Bruselu, který tyto podvratné organizace za dovoz islámských invazistů velmi štědře platí.

Řecká vláda nařídila 22 promigračním neziskovkám, aby zastavily svou činnost poté, co se řádně nezaregistrovaly před dříve stanoveným termínem 14. června. Registrace byla nařízena novým zákonem, který byl přijat v reakci na rostoucí násilí páchané nelegálními invazisty. V současné době působí v táborech po celém Řecku, které je na frontové linii probíhající muslimské invaze, jež začala v roce 2015, 40 promigračních neziskovek. Nelegální vetřelci přecházejí do Řecka přes pevninu z Turecka nebo po moři přes Egejské moře. Řecko v současnosti hostí více než 50 000 invazistů, a to jak na svých ostrovech v Egejském moři, tak na  pevnině.

Řecko nedávno přijalo zákon požadující, aby se promigrační neziskovky registrovaly u vlády do 14. června. K přijetí uvedeného zákona došlo poté, co se v zemi stalo velkým problémem rozsáhlé násilí a kriminalita páchané invazisty. Obzvláště zneklidňující pro Řeky byly nepokoje, které se minulý měsíc odehrály v Soluňském táboře  poblíž tureckých hranic. Řecká vláda vinila z nepokojů promigrační neziskovky a opatření prý bylo pokusem o důkladnější sledování jejich činnosti.

O registraci před uplynutím lhůty požádalo 287 neziskovek. Činnost však byla povolena pouze 70 z nich. V rámci nového dohledu bude řecká vláda zkoumat, jak jsou jednotlivé organizace financovány, a také přezkoumá trestní minulost jejich zaměstnanců.

Ze 40 neziskovek, které v současnosti pracují v řeckých táborech, se 22 z nich zaregistrovalo pouze neúplně a jejich žádosti byly zamítnuty. Přijato bylo pouze 18 neziskovek. Zástupci podvratných neziskovek považují nová nařízení za nespravedlivá a tvrdí, že jsou „příliš obtížně proveditelná“ a „stigmatizují“ jejich práci. Řecká vláda však kritiku odmítla a tvrdí, že předchozí pravidla byla příliš pružná a bylo snadné je zneužít.

Jak známo, tak tyto vysoce ziskové neziskovky jsou dotovány z různých pofiderních zdrojů, většinou těmi, kdo má na invazi do Evropy zájem. I proto je pro ně nepřípustné prozradit své chlebodárce. Ostatně, takřka všechny jsou placeny také z fondů EU a získávají dotace v zemi původu. Invazi si tedy touto cestou platí Evropané sami. K tomu jen podotýkám, že naši evropští předkové, kteří hnali Turka od Vídně, či přísně zakazovali usazování Saracénů na svém území, se musí v hrobech obracet.

5/5 - (2 votes)

(Visited 2 065 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *