Řek byl zatčen za to, že na sociálních sítích vyzýval k dopadení invazistů, kteří zničili jeho majetek

Napsal
Sdílet článek

Případů, kdy byl někdo kdekoli v Evropě za odpor proti stávající muslimské invazi žalován, je spousta. Ostatně, také u nás je už několik obžalovaných či odsouzených “islamofobů”. Jaký je to rozdíl oproti zcela netrestaným muslimům, kteří dnes a denně vyzývají k zabíjení bezvěrců či k převzetí evropských zemí a zavedení práva šaría!! Tomu, že k podobným rozsudkům dochází v zemích jako Dánsko, Francie, Finsko, Německo či ČR, kde máme největšího zastánce islámu přímo na MV, se jistě nikdo nediví. Nicméně Řecko se zdálo být na poněkud jiné cestě. Zřejmě však šlo pouze o zdání.

42letý Řek z ostrova Chios byl zatčen poté, co na Facebooku zveřejnil výzvu k akci proti vetřelcům, které obvinil z ničení majetku ostrovanů. Spolu s popisem toho, jak jejich přítomnost škodí místním dodal, že tito vetřelci jsou – jak dobře znáte z filmů – „WANTED: alive or dead.” Tedy hledají se živí nebo mrtví.

Post viděl člen „Observatoře rasistických zločinů“ (zřejmě řecká obdoba našich udavačských elfů), který post nahlásil policii. Skupina se označuje za skupinu zabývající se  „vyhledáváním rasistických trestných činů v Řecku s cílem nahlásit je státnímu zastupitelství“.  Podobné “skupiny” operují po celé EU a jsou velmi štědře financovány z EU, tedy z daní těch, jež udávají. Tento muž není první, kdo v posledních týdnech ohlásil, že vetřelci poškozují majetek řeckých místních obyvatel a ani první, koho stíhají díky nahlášení podobných práskačů.

Invazisté ničí majetek, potažmo životy lidí na všech řeckých ostrovech, na kterých jsou přeplněné tábory. Minulý týden například tři invazisté z nechvalně známého tábora Moria na ostrově Lesbos vykáceli další olivový sad, tentokrát se jednalo o pět a půl tuny stromů, čímž jejich majiteli, jehož byly olivy jedinou obživou, způsobili doslova „finanční zkázu“.

Jen o několik dní později byl zatčen další vetřelec žijící v táboře Moria za vyloupení domu v oblasti Mytilene, ve kterém ukradl majetek v odhadované hodnotě 6 000 eur. Ani řecké kostely nebyly ušetřeny vandalismu a krádeží. Minulý měsíc byli na Chiosu zatčeni dva invazisté ve věku 27 a 30 let poté, co se vloupali do kaple a ukradli různé liturgické předměty.

Přitom právě ostrovy Lesbos, Samos a Chios jsou invazí nejpostiženější. Vetřelce tam nikdo nezval, tedy tím, kdo trpí nejvíce, jsou právě místní obyvatelé. Těm zatím pomohli jedině Maďaři alespoň menší finanční injekcí na opravu zničených svatostánků. Všechny ostatní země pomáhají výhradně kriminálním vetřelcům, včetně naší vlády, která před časem do jednoho z táborů dodala – opět z vašich daní –  hygienické potřeby.  A perličkou je i to, že právě vetřelce z ostrova Chios už nějakou dobu přes Člověka v plísni podporuje jistý český podnikatel, který nyní nechává místním muslimkám ušít jejich hábity.

Jak dopadne žaloba na Řeka, který ze zoufalství napsal výše uvedený post na Facebook, zatím nelze předesílat. Ale je šílené, že se dává po celé Evropě přednost muslimským parazitům, kteří navíc hodlají Evropu islamizovat, před původními obyvateli. Zatímco většina vetřelců, kteří rabují, ničí a jakkoli jinak škodí na řeckých ostrovech, ale vlastně i jinde v Evropě, nebyla nikdy dopadena, tak díky Bruselem uplaceným práskačům probíhá po celé Evropě – ČR nevyjímaje – jeden soud s odpůrci invaze za druhým.

Jaký signál vydalo zatčení Řeka, ale i jiných, podobně postižených naštvaných Evropanů ostatním? “Nechejte si všechno líbit, na útoky vetřelců si nestěžujte a už vůbec neuvažujte o jejich potrestání”. A signál pro vetřelce? “Dělejte si co chcete, Evropané se budou brzy bát si na vás stěžovat či dokonce se vám jakkoli mstít”.

 

 

(Visited 251 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *