Rekordní počty pobodání nožem v Britanistánu i rekordní počty bombových útoků ve Švédistánu

Napsal
Sdílet článek

Obě uvedené země patří k nejvíce multikulturně obohaceným evropským zemím. Podobně rekordní čísla samozřejmě zaznamenali i jinde, mnohde však již statistiky záměrně tají či dokonce falšují. Stejně tak vám v rámci politické korektnosti nepřiznají etnicitu pachatelů či spíše jejich vyznání. Myslím, že tu si ostatně můžete na základě mnoha známých případů, sami domyslet.

Kriminalita páchaná s noži v Anglii a Walesu dosáhla za první čtvrtletí letošního roku (do konce března) historického maxima, kdy počty vražd v Londýně Sadiqa Khana opět stoupají. Počet zločinů spáchaných s noži v Británii, vzrostl oproti předchozímu roku o 6 procent, přičemž  do konce března 2020, kdy britská vláda uzavřela zemi v reakci na koronavirus, bylo zaznamenáno přibližně 46 265 trestných činů s noži.

Ve skutečnosti jsou však tato čísla pravděpodobně vyšší, protože třeba policie z Manchestru do statistik přispět odmítla.  Nárůst krveprolití byl z velké části způsoben kriminalitou v Londýně, která zaznamenala sedmiprocentní nárůst trestných činů s použitím nože, přičemž počet vražd v britském hlavním městě se do dubna zvýšil o 23 procent. Počet vražd spáchaných nožem se od roku 2018 rovněž zvýšil o 28 procent, přičemž loni bylo v Londýně ubodáno 86 lidí. Zpráva OZE také odhalila, že v loňském roce bylo žíravými látkami, jako je kyselina, spácháno 619 trestných činů. Byl to první rok, kdy průzkumná agentura  zaznamenala údaje o těchto trestných činech.

Člen londýnského zastupitelstva David Kurten v reakci na nárůst kriminality řekl: „Musí se skoncovat s politicky korektním policejním dohledem – více  prohledávání, více zatýkání lupičů a násilných členů gangů, méně buzerování lidí za nesprávné názory.“ Bývalý poslanec za Stranu pro Brexit Martin Daubney dodal: „Tohle všechno se děje, zatímco londýnský starosta, Sadiq Khan, nařizuje naléhavou revizi „rasistických“ soch“.

Podíl trestných činů, které byly v Anglii a Walesu skutečně vyřešeny, také klesl na rekordní minimum, přičemž pouhých 7 procent trestných činů vedlo k soudnímu předvolání podezřelého, oproti 8 procentům v loňském roce a 16 procentům v letech 2014-15, kdy se takové záznamy začaly sestavovat. Ve zprávě ministerstva vnitra se uvádí, že pokles představoval přibližně o 33 460 méně objasněných a potrestaných trestných činů, než předchozí rok. Počet sexuálních trestných činů, které vedly k obvinění, klesl na pouhých 3,2 procenta. Počet znásilnění, která skončila trestním stíháním, činil pouhých 1,4 procenta!

Takže vlastně 98,6% znásilnění pachatelům projde a v celkovém souhrnu trestné činnosti má pak kriminálník 93% šanci, že mu spáchaný trestný čin projde bez trestu. Opravdu skvělé! A lze předpokládat, že počty objasněných trestných činů budou dále klesat, protože Khan už plánuje náklady na policii v Londýně značně zredukovat.

A nyní se podíváme do výbušného Švédistánu. Od roku 2010 došlo k obrovskému nárůstu vyšetřovaných případů použití výbušných látek. Jejich počet ve Švédsku obzvlášť v posledních několika letech prudce vzrostl. V roce 2012 to bylo 94 bomb, v roce 2016 to bylo 172 výbušnin a v roce 2019 jich už bylo celkem 364. Tento rok se počet také zvyšuje a už nyní je vyšší, než vloni za stejné období. Jde o bomby, které vybuchly, ale také o výbušniny, které byly zabaveny dříve, než explodovaly.

V loňském roce a zatím v tomto roce byl nárůst dokonce „neobvykle velký“.

Počty všech typů výbušnin se zvýšily, obzvlášť pak počty ručních granátů, ale také bomb. Jen ve městě  Södertälje byly na jaře použity tři automobilové bomby. Do těchto událostí jsou většinou zapleteny místní gangy.

O etnickém složení oněch gangů snad ani nemusím nic bližšího uvádět, nedávno jsem zde psala třeba o arabském gangu, který používá granáty k zastrašování místních švédských rodin.

To, že podobné multikulturní obohacování velmi úzce souvisí právě s nadšeným vítáním muslimských vetřelců, zejména pak v posledních letech, snad dojde každému, kdo dlouhodobě vývoj kriminality v těchto zemích sleduje. To jen politicky korektní novináři i politici se snaží tento fakt úzkostlivě zatajovat…

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 142 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *