Řekové rozbili organizovanou síť neziskovek, které pašovaly džihádisty z Turecka

Napsal
Sdílet článek

Řekové už nějakou dobu bojují proti spoustě podvratných neziskovek z různých evropských zemí. Tyto neziskovky jsou velmi štědře placeny za podvratnou činnost, která má vést k likvidaci Evropy a původního Evropana cestou postupné islamizace. Tyto vysoce ziskové neziskovky jsou velmi štědře placeny z rozpočtů svých domovských zemí, ale i z EU, tedy de facto z daní Evropanů, kteří si tak sami platí své vlastní vrahy či vrahy svých dětí a vnuků. A to většinou zcela dobrovolně, neboť tyto neziskovky jsou štědře dotovány demokraticky zvolenými vládami. Nicméně na druhou stranu všichni víme, že existují také velmi bohatí mecenáši, kteří dlouhodobě muslimskou invazi do Evropy podporují a financují.

Řecká policie rozprášila organizovanou síť pašeráků na ostrově Lesbos, do které jsou zapojeny celkem čtyři neziskovky. Obvinění již bylo vzneseno proti 33 členům těchto neziskovek. Jednalo se především o Němce, Švýcary, Francouze, Bulhary, Španěly, Rakušany a Nory. 

Podle policie zahájila organizovaná síť pašeráků svoji činnost loni v červnu a odhaduje se, že při 32 cestách za účelem převozu nelegálních vetřelců do Řecka vstoupilo do země více než 3000 lidí.

Síť pro organizaci podvratné činnosti využívala uzavřené skupiny na Facebooku a komunikovala v aplikacích pro zasílání zpráv ke sdílení informací o tom, odkud lodě odplují a kdy kam dorazí a poskytovala spoustu dalších potřebných informací.

Policie nyní hledá, kam až vedou jednotlivá chapadla této chobotnice. Sami pašeráci totiž samozřejmě nejsou hlavními organizátory této podvratné činnosti.

Prohlášení řecké policie zní následovně:

“Po mnoha měsících vyšetřování Mytilene Security  byla identifikována činnost organizované sítě, která byla systematicky aktivní při usnadňování nelegálního vstupu cizinců na řecké území přes ostrov Lesbos.”

Zároveň bylo vůči členům sítě pašeráckých neziskovek zahájeno trestní řízení pro trestné činy formování a vstupu do zločinecké organizace, špionáže, porušování státního tajemství a porušování imigračního zákoníku.

Podle výzkumných údajů zahrnuje organizovaná síť celkem 35 cizinců, z nichž 33 z nich jsou členy čtyř neziskovek, které jsou velmi aktivní v imigrační problematice.

Kriminální činnost organizované sítě se datuje minimálně od začátku loňského června, nejčastěji formou poskytování zásadní pomoci organizovaným sítím obchodujícím s nelegálními vetřelci.

Pokud jde o metodiku jejich činnosti, zúčastněné subjekty pod záminkou humanitární akce poskytovaly džihádistům z Turecka prostřednictvím uzavřených skupin a internetových aplikací důvěrné informace, jako například:

  • místa shromažďování na tureckém pobřeží a doba odjezdu na ostrov Lesbos
  • souřadnice (zeměpisná délka a šířka) konkrétních migračních toků a jejich směr v konkrétním čase a místě;
  • počet cizích státních příslušníků, nacházejících se na cestě do třetích zemí na lodích, jakož i převládající situace během plavby lodí
  • jejich konečné místo určení (místo přistání lodi)
  • podrobnosti o ubytování v táboře Moria na ostrově Lesbos

Kromě toho také neziskovky i invazisté v rozsáhlé míře využívali konkrétní mobilní aplikace a telefonní spojení, která souvisí s aktivací záchranných operací. Neziskovky na druhou stranu bránily operativní práci člunů řecké pobřežní stráže v době, kdy invaze vrcholila.

Z údajů z dosavadního výzkumu vyplývá, že organizovaná síť umožňovala – pomocí výše uvedené metodiky – přesun velkého počtu cizinců na ostrov Lesbos v nejméně 32 případech.

Stále ještě probíhá vyšetřování, které by určilo plný rozsah nezákonné činnosti zločinecké organizace a jejích vazeb. 

 

(Visited 345 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Je hezké že jsou i nějaké dobré zprávy.Je to dobrý signál pro ty blbečky co chtějí pomáhat čmoudům aby tam nejezdili.Čeho se však obávám že si to nikdo nebo téměř nikdo z těch humanistů neziskovářů neodsedí.Protože ti liberální mocní se jich zastanou ,přivezou jim právníky a ty co už jsou doma tak právně ochráněj.Kéž bych se mýlil.Aspoň s tim budou mít starosti a výdaje vlastizrádci. Aspoň na čas nebo někoho na furt odstaví od vození muslimů do Evropy. Držím Řekům palce.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *