Řezání hlav – oblíbenou kratochvíli lžiproroka Mohameda – chtěl v Rakousku praktikovat jistý Afghánec

Napsal
Sdílet článek

Dekapitace je oblíbený způsob muslimských poprav, využívaný především, ale nejen u bezvěrců. Tyto svoje zvyklosti si pak muslimové přivážejí i na jimi obsazená území, k nimž dnes můžeme počítat i Evropu. Ostatně, i zde jsem o některých případech, které se staly v Evropě, psala. A snad každý z vás někdy viděl – byť jen rozmazaný – záběr poprav, prováděných na území ISIS. Řezat hlavy učí muslimové už i relativně malé děti a mnozí z těch, kdo řezali hlavy v řadách některé z islámských bojůvek (a je celkem jedno, zda z Asie či Afriky), může občas uplatnit svoje praktické „zkušenosti“ také v Evropě.

V Rakousku zatkla minulý úterý speciální policejní jednotka Cobra 31letého Afghánce pro podezření z terorismu. Rakouské ministerstvo vnitra potvrdilo, že státní zastupitelství vyšetřuje podezření z podpory teroristické organizace. Muž údajně prováděl propagandu pro islámskou teroristickou skupinu Talibán a inzeroval ji prostřednictvím různých kanálů sociálních médií (mimo jiné také provozoval svůj vlastní kanál YouTube). Mimo jiné údajně vyhrožoval ženě, která spálila Korán, že jí „usekne hlavu na rozkaz Alláha“.

Podotýkám, že ve velmi krátké době jde již o druhý podobný případ, přičemž Talibánců jsou v Rakousku pravděpodobně tisíce. Paradoxně je Rakousko neutrální zemí, tedy jejich vojáci nepatří k těm, kteří již téměř dvacet let Afghánistán okupují.

Muslimové, kteří právě přišli do Rakouska nebo Německa nebo jsou již „integrováni“, často přijímají dekapitační příkazy od nejvyšší autority – Alláha. V roce 2017 například odmítnutý žadatel o azyl z Afghánistánu opakovaně bodl krajanku před jejími dětmi do krku, takže to vypadalo, jako by jí doslova chtěl useknout hlavu.  Proč to udělal? Žena ho dovedla k šílenství tím, že ho požádala, aby tak jako ona také konvertoval.

Muslim, který byl odsouzen na devět let vězení jako terorista IS, byl v polovině září souzen, protože hrozil, že ve věznici podřízne hlavu spoluvězně, kterého nepovažoval za „dobrého muslima“. V roce 2013 afghánský muslim Harun P. pohrozil kritikovi islámu Michaelovi Stürzenbergerovi před spuštěnými kamerami, že mu usekne hlavu. Tento malý, neúplný výběr odráží islámský zvyk „uříznutí hlavy ve jménu Alláha“ importovaný nyní do Evropy.

Muslimové odkazují na obvyklou praxi, která se používá již 1400 let, na „Qata al-Raas“ – odřezání hlavy, které jejich pedofilní lžiprorok Mohammed velmi často a rozsáhle praktikoval, přičemž tato praktika je zaznamenána v detailech i v Koránu.

Pokud si chcete osvěžit paměť tím, jak tímto způsobem trestají muslimové v Evropě neposlušné ženy, tak zde jsem psala například o případu z Finska, ze Švédska či z Německa. Jde jen o výběr z mnoha dalších případů, přičemž všechny uvedené kauzy se udály v loňském roce a letos došlo k soudním řízením ohledně daných případů, při kterých byly Evropankám odřezány hlavy. Chronicky známý je pak případ, který se udál před dvěma lety v Maroku, kde byly dekapitovány dvě mladé Evropanky – Norka a Dánka.

 

Jak se Vám líbil článek?
(Visited 431 times, 4 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *