Rodina utíká z Norska, protože jejich syn tam byl brutálně napaden a ponížen gangem “mladíků”

Napsal
Sdílet článek

Ponižování bílých Evropanů je velmi oblíbenou muslimskou kratochvílí. Gangy muslimů napadají své vrstevníky většinou v zemích jako je právě Norsko, Švédsko či Dánsko. Protože si často ponižování, které musí napadené oběti podstoupit nahrávají, existuje již na internetu i několik podobných videí. O pár takových případech, které se odehrály ve Švédsku nebo Dánsku, jsem zde již psala. Další případ z Norska vyústil až v rozhodnutí rodiny ze země emigrovat.

Norská rodina napadeného chlapce se stěhuje ze země poté, co byl jejich patnáctiletý syn zbit a svlečen do naha gangem „mladíků“ (jak se všude nazývají muslimské gangy) ve Stavangeru, městečku na západě Norska. Chlapec si užíval den strávený u jezera, když na něj banda násilníků zuřivě zaútočila a přinutila ho svléknout se. Poté, co ho brutálně zbili, ho chtěli hodit do vody. Naštěstí však svědek, který viděl, co se děje, zasáhl dříve, než k tomu mohlo dojít. V důsledku opakovaného bití do hlavy utrpěla oběť ztrátu paměti. Podle zpráv gang údajných “mladíků” natočil celý útok a pak ho nahrál na sociální média, aby ho všichni viděli. 

Po brutálním útoku proti synovi se rodina oběti rozhodla sbalit a přestěhovat se do Anglie. „Stěhujeme se  do Anglie, tady zůstat nemůžeme. Mohli jsme tu noc ztratit syna”, řekla matka patnáctileté oběti. V posledním roce došlo ve Stavangeru k vlně násilných trestných činů spáchaných údajnými „mladíky“. Loupeže, bití, ponižování, znásilňování gangů a vraždy se staly zcela běžnými. 

Politicky korektní zdroje neuvádí původ oněch “mladíků”, nicméně dávno je všeobecně známo, že tyto gangy tvoří výhradně muslimští přistěhovalci. Podobně, jako v dalších severských zemích, ale i v Anglii, kam nyní rodina napadeného chlapce míří. Každopádně Norsko, Dánsko a Švédsko zaznamenává v tomto směru v poslední době přímo epidemii takovýchto případů. Přepadené jedince nejen zbijí a oloupí, ale často také svléknou do naha nebo pomočí. 

Navíc, prakticky vždy se jedná o takovou tu muslimskou “férovku”. Většinou tedy dojde k tomu, že celá “tlupa” napadne jednotlivce. Vždy však jde o jediné: o signál, že země už je jejich a ponížený je podřadným káfirem. Tím se ostatně muslimové už dávno netají.

Jedním z důležitých faktorů, které islamizaci většiny zemí urychlí a s níž se zatím v žádných demografických statistikách nepočítá, bude právě migrace původních obyvatel. Čím více se budou jednotlivé země islamizovat, tím více se také budou množit případy rodin, které před multikulturním peklem raději utečou tam, kde se dá zatím ještě “dýchat”.

Bude za nějakých 20 let kam utíkat?

 

 

 

(Visited 851 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *