Ron Ruinz, Andrew Court: Život na 5. Avenue města New York

Napsal
Sdílet článek

Korupční a protibělošští starostové Portlandu, Seattlu, Detroidu, Philadelfie, New Yorku, Chicaga a Atlanty tak dlouho vtloukali svým obyvatelům do hlav, že se za své násilnické činy a rabování nebudou nikomu zodpovídat, až se stalo to, co se muselo stát. Běloši se i na nejpřepychovější ulici města New York, proslavené 5. Avenue, začali ve svých autech třást strachy.

15. letý chlapec byl vzat do vazby a obviněn jako mladistvý poté, co v úterý roztloukl auto BMW SUV.

Šlo o člena skupiny 25 mladistvých vandalů, kteří za denního světla provedli hromadný útok na automobily, parkující na 5. Avenue.

Tucty mladíků na kolech napadly a poranily řidiče auta na křižovatce 5. Avenue a 28. ulice.

Kamera zachytila gang mladistvých, kteří na 5. Avenue a na 21. ulici zastavili uliční provoz a napadli 36. letého Maxe Targovnicka a jeho 74 letou matku, nalézající se v autě BMW SUV, které kolem zástupu mladistvých právě projíždělo.

Mladíci se na auto vrhli a pokoušeli se otevřít jeho dveře, aby se tak dostali dovnitř vozu.

Tohle je něco, co byste očekávali snad jen ve válečné zóně, prohlásil napadený Torgovnick. Nikdy bych netušil, že se něco takového může stát v New Yorku.

Starosta Bill de Blasio označil útok za „absolutně nepřijatelný“, ale nenabídl žádný nápad, jak by se podobným mělo v budoucnu předcházet.

S policií, která nebývá nikde v dohledu, čelí New York stále stoupající křivce násilných trestných činů.

  • Překlad: Lubomír Man
5/5 - (1 vote)
(Visited 251 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *